Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kvothe_cz

[HORIM] (Hořící vraky)

6 comments in this topic

Recommended Posts

[DE-FS]
Players
6 posts
8,535 battles

Zdravim,

Hledáme aktivní lidi do klanu, pokud si chceš zajezdit v divizích, zanadávat si u klanovek a občas zakusit slast vítězství, tak jsi náš člověk. 

Nabízíme:
- vlastní TS3 server

- pohodovou partu lidí (byt občas cholerickou :) )
- pár z nás i nějaké ty zkušenosti

Požadujeme
- věk 20+, 
-  tier 8, 
- TS3 
- chuť hrát 

- kritické myšlení

Neřešíme staty, wr, nebo K/D... ale chuť hrát pro tým a schopnost poučit se z vlastních chyb.

Jinak preferujeme klidné povahy, choleriků už máme v klanu dost :) 

[-WIP-]
Players
462 posts
7,603 battles

GITGUD guys instead of being salty for Nothing lmao

• Cool 2
  • Funny 1

Alpha Tester, Korzár
3,383 posts
19,296 battles

Už jsem párkrát narazil na tuhle bandu a je to fakt zážitek.

Dnes jsme potkali jednoho, říkejme mu třeba Jamajčan, a žasl jsem. Jako aby DDčko řvalo na BB, aby uhlo... zajímé.

Každopádně Jamajčan má slovni zásobu čítající asi dvacet slov a jako vždy jde jedno s druhým že? Obludný materiál. Sranda je, že mumlal cosi o našich statech :Smile_great:

Pro příště si budu dávat pozor pokud na ně narazím a poočku je budu sledovat, abych případně mohl na jejich akce adekvátně reagovat. Koneckonců ružová není nemoc.

• Cool 1
  • Funny 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,867 posts
12,105 battles

Ano prosím! :fish_cute_2:

To přiblblé BB Lion Jsem byla já!

Khabarovi, jenž se mi vynořil ze zad a napálil mi to čumáčkem do boku trvalo asi 30s než si všiml, že je do mne zapíchlý.
Možná ho na to spíš upozornily blížící se toypéda, které pak za mne schytal. Leč stihl  mě vytočit do ostrova a bylo to. Z naší přátelské komunikace jsem byla označena viníkem, ale co je horší.....bylo prozrazeno něco čeho jsem se bála. ANO, jsem GAY!!!  :fish_haloween:

Tímto se omlouvám své rodině, přátelům a spolubojovníkům z klanu za hluboké selhání své vlastní identity.

Do pondělí sepíšu svou demisi a odevzdám nejvyššímu orgánu. :Smile_hiding:

• Cool 1
  • Funny 5

[T-N-T]
Players
959 posts
4,092 battles

Takze autoTK, rikas?

3 hours ago, TheComedian1983 said:

Už jsem párkrát narazil na tuhle bandu a je to fakt zážitek.

Dnes jsme potkali jednoho, říkejme mu třeba Jamajčan, a žasl jsem. Jako aby DDčko řvalo na BB, aby uhlo... zajímé.

Každopádně Jamajčan má slovni zásobu čítající asi dvacet slov a jako vždy jde jedno s druhým že? Obludný materiál. Sranda je, že mumlal cosi o našich statech :Smile_great:

Pro příště si budu dávat pozor pokud na ně narazím a poočku je budu sledovat, abych případně mohl na jejich akce adekvátně reagovat. Koneckonců ružová není nemoc.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.