Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
krzysiek_1990

permanentne kamuflaże na T10

21 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,452 posts
15,179 battles

Opłacalny to to biznes? Gram bez konta premium. Jutro odblokuje swoją pierwszą T10 (Z-52) i się zastanawiam nad kamo za 5 dużych cebul. Cebule pochodzą z wymiany pertha, którym i tak nie grałem.

z-52 będę grał na CW, jak jest tak dobra jak Z-46 którym gra się zacnie to będzie fajnie :D

[GLORY]
Players
209 posts
25,892 battles

Jak grasz tylko na 10T bez premki to będziesz wychodził na  minus z kosztami, ale jak pykasz jeszcze  na niższych tierach to sobie odrobisz a cebule lepiej przytrzymać i kupić jakiś okręt. 

Players
188 posts
14,394 battles

Premium kamuflaż na T10 naprawdę dobrze zarabia i przy słabej bitwie zmiescisz się w kosztach. Ale na zarobki typu Missouri nie licz, bez konta Premium poprostu wyjdziesz na swoje. Polecam na zbieranie free expa.

Na Montanie z kamo i flagami średnio od 4k do 6k. Przy naprawde świetnych bitwach da się więcej .

(Z kontem premium)

[O-R-P]
Players
1,755 posts
16,296 battles

A ja napiszę inaczej. Chcesz to kupuj, nie chcesz to nie kupuj. Tylko, że... nie wiadomo jaki będzie ten okręt w przyszłości, czy nie oberwie nerfa takiego, że odechce się nim grać. Wtedy dublony w błoto a tego już nie sprzedasz ani nie wymienisz na nic. Chcesz teraz robić farmęfreeexpa to jakiś to sens ma. Jak kiedyś będzie to nie wiadomo. Premshipy na pewno są bezpieczniejsze pod tym względem.

• Cool 1

Alpha Tester
2,275 posts
12,065 battles
10 hours ago, krzysiek_1990 said:

Opłacalny to to biznes? Gram bez konta premium. Jutro odblokuje swoją pierwszą T10 (Z-52) i się zastanawiam nad kamo za 5 dużych cebul. Cebule pochodzą z wymiany pertha, którym i tak nie grałem.

z-52 będę grał na CW, jak jest tak dobra jak Z-46 którym gra się zacnie to będzie fajnie :D

Pograj wpierw nim, zagraj z 100 bitew wtedy podejmij decyzje

37 minutes ago, Marblehead_1 said:

A ja napiszę inaczej. Chcesz to kupuj, nie chcesz to nie kupuj. Tylko, że... nie wiadomo jaki będzie ten okręt w przyszłości, czy nie oberwie nerfa takiego, że odechce się nim grać. Wtedy dublony w błoto a tego już nie sprzedasz ani nie wymienisz na nic. Chcesz teraz robić farmęfreeexpa to jakiś to sens ma. Jak kiedyś będzie to nie wiadomo. Premshipy na pewno są bezpieczniejsze pod tym względem.

Dokladnie jak z Yamato, teraz gdybym mogl to bym ten camo wymienil na Montane

[MS-B]
[MS-B]
Players
715 posts
9,818 battles

Mam taki kamuflaż na Gearingu i powiem, że zarabia na siebie. Gram co prawda z kontem premium, ale nawet bez niego wychodzisz na plus. Wystarczy średnia bitwa, bo wiadomo, że w słabej raczej będziesz na minus. Przy wykorzystaniu materiałów premium również będziesz na plus z premium, bez niego nie wiem.

[PLO]
Players
114 posts

Mam permanentne camo na Hindenburgu i prawdę mówiąc nie żałuję.Czy wygrana czy przegrana i tak jestem na plus

Players
3,367 posts
21,831 battles

To zależy jak dużo będziesz tym okrętem grał. Ja mam na Shimekaze, Gearingu, Fletcherze, Yugumo i na Ogniewoju które wpadło przez przypadek ale nie żałuje. W klanie potwierdza, że tymi okrętami gram prawie cały czas. Bez konta premium, nie narzekam na brak kasy. Na innych okretach używam praktycznie cały czas jakieś ekstra kamuflaże. Tak więc tych podstawowych co mają tylko modyfikatory do kamo i rozrzutu uzbierało mi się ponad 100. Te najtańsze sprzedaje od razu jak wpadają z kontenerów. 

Players
1,452 posts
15,179 battles

w kwestii kosztów to z automatu leci 10% z doku klanowego, dodatkowo mam ponad 700 flag na kolejne 10% a poza tym to camo bardzo by pomogło w farmieniu kosmicznych ilości elitarnego, bo na niemieckich deskach mam samych 14-15 punktowych. Także zrobić tego jednego i już migiem zbierałoby się na kolejnych- zwłaszcza w połączeniu z camo z z-23 z urodzin wugie :Smile_coin:

pogram na razie na tych zwykłych, zobaczymy ile będę w plecy, najwyżej trzeba będzie teraz częściej missouri pływać.

11 hours ago, Free_Frags said:

Jak grasz tylko na 10T bez premki to będziesz wychodził na  minus z kosztami, ale jak pykasz jeszcze  na niższych tierach to sobie odrobisz a cebule lepiej przytrzymać i kupić jakiś okręt. 

aktualnie nie ma nic ciekawego dla mnie :Smile-_tongue: atago nie chcę bo mam mogami, derpitza nie bo mam bisa, eugena nie bo mam hippera, burgerami nie gram, kii też badziew bo mam amagi a też nim prawie nie gram

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,962 battles

Jako posiadacz powiem, że warto jeśli planujesz dłużej/częściej grać tym okrętem. Z-52 to IMO chyba najbardziej uniwersalna i najlepsza niszczarka X poziomu w grze, a kamuflaż powoduje, że zamiast dokładać sporo do każdej bitwy, albo mocno redukujesz koszty albo zaczynasz wychodzić na całkiem sensowny plus. 

[ZGZ2]
Players
2,117 posts
10,287 battles
5 hours ago, krzysiek_1990 said:

w kwestii kosztów to z automatu leci 10% z doku klanowego, dodatkowo mam ponad 700 flag na kolejne 10% a poza tym to camo bardzo by pomogło w farmieniu kosmicznych ilości elitarnego, bo na niemieckich deskach mam samych 14-15 punktowych. Także zrobić tego jednego i już migiem zbierałoby się na kolejnych- zwłaszcza w połączeniu z camo z z-23 z urodzin wugie :Smile_coin:

pogram na razie na tych zwykłych, zobaczymy ile będę w plecy, najwyżej trzeba będzie teraz częściej missouri pływać.

aktualnie nie ma nic ciekawego dla mnie :Smile-_tongue: atago nie chcę bo mam mogami, derpitza nie bo mam bisa, eugena nie bo mam hippera, burgerami nie gram, kii też badziew bo mam amagi a też nim prawie nie gram

Czy 10% z doku klanowego leci na okręty X tieru, bo coś mi się obiło u uszy, że tylko do VIII.

Beta Tester
1,159 posts
6,438 battles
5 minutes ago, adamL555 said:

Czy 10% z doku klanowego leci na okręty X tieru, bo coś mi się obiło u uszy, że tylko do VIII.

Dok to nie shipyard. Dok obniża koszt obsługi danego typu okrętu, dla którego został wykupiony: DD, CA, BB, CV. Shipyard (nie gram na polskim tłumaczeniu, nie wiem jak WG ten termin przetłumaczyło) obniża koszt zakupu okrętów z drzewka za kredyty, tylko tierów dla których został wykupiony, można wykupić dla tierów: V, VI, VII, VIII.

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
89 posts
11,849 battles

też się zastanawiam nad kamo dla kasy na T10 ale zarabiam na T8 i nie zgadzam się, że Atago to to samo co Mogami (oprócz tego że pływam na 155), nie bez znaczenia jest że Atago ma naprawkę, może ktoś się nie zgodzi ale to chyba najlepiej zarabiający krążek..., dobrze wychodzę z kasą  na Atlancie i Kutuzowie, średnio 300k to w zasadzie standard dla Atago - gram na koncie premium

Jeżeli ktoś ma na Chabie kamo to proszę o komentarz ile to zarabia albo na innym krążku T10.

Players
402 posts
11,054 battles

Z zakupem, szczególnie na BB, radzę poczekać do premiery włoskich BB. Wtedy najprawdopodobniej znerfią resztę bebeczków i będzie wiadomo na czym sie stoi.

[BFS]
Beta Tester
985 posts
11,738 battles
1 hour ago, LubierznyBarkas said:

Z zakupem, szczególnie na BB, radzę poczekać do premiery włoskich BB. Wtedy najprawdopodobniej znerfią resztę bebeczków i będzie wiadomo na czym sie stoi.

Znerfią bbeczki dobre sobie... co najwyżej zrobią włoskie BB lepsze od reszty tak jak wyszło z RN :) 

Players
402 posts
11,054 battles
9 hours ago, Tanaka_15 said:

Znerfią bbeczki dobre sobie... co najwyżej zrobią włoskie BB lepsze od reszty tak jak wyszło z RN :) 

To jest nerf dla pozostałych linii.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.