Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MALENCZUK

all use cheat

15 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts

myslalem ze ta gra jest hoc troszke miej cheaterska od  wota a tu 80% ludzi na warpakach i aimach gratulacje dla WG ze zrobili nastepne guwno nic niewarte a zeby zamknac ryje glupio madrych to uzylem specjalnie zrobionego moda ktury pokazuje w walce kto jakie ma cheaty i mody wiec smialo moge stwierdzic ze ta gra to nastepne dno od WG

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,711 battles
8 minutes ago, MALENCZUK said:

myslalem ze ta gra jest hoc troszke miej cheaterska od  wota a tu 80% ludzi na warpakach i aimach gratulacje dla WG ze zrobili nastepne guwno nic niewarte a zeby zamknac ryje glupio madrych to uzylem specjalnie zrobionego moda ktury pokazuje w walce kto jakie ma cheaty i mody wiec smialo moge stwierdzic ze ta gra to nastepne dno od WG

Czemu Ty nie cheatujesz? Na przykład na tym forum jest fajny cheat: "umiem używać poprawnie języka polskiego!". Spróbuj.

Jakiś dowód? Niestety, to że ktoś umie Cię trafić to nie cheat. To umiejętność gry i znajomość mechaniki. Wybacz, ale uważam, że powinieneś zebrać jakieś dowody, bądź przykłady oszustw. Z mojego doświadczenie wynika, że to co uważasz za oszukiwanie, jest po prostu Twoim niezrozumieniem mechaniki w tej grze.

• Cool 2

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,711 battles
5 minutes ago, ExecutionInProgress said:

Znowu gadacie do ściany :cap_haloween:

Podtrzymujemy życie na forum.

[GOFER]
[GOFER]
Players
815 posts
9,484 battles
12 minutes ago, MALENCZUK said:

ktury

Wśród spotykanych przeze mnie błędów ortograficznych są i takie, które triggerują mnie do tego stopnia, że mam ochotę dać w pysk słownikiem autorowi. "Ktury" do nich należy.

• Cool 1

[ARES-]
Beta Tester
1,704 posts
19,334 battles
2 minutes ago, Basmacz said:

Wśród spotykanych przeze mnie błędów ortograficznych są i takie, które triggerują mnie do tego stopnia, że mam ochotę dać w pysk słownikiem autorowi. "Ktury" do nich należy.

zgadzam się całkowicie z kolegą, aczkolwiek użycie "triggerują" psuje całą siłę tego Twojego zdania...

• Cool 1

[GOFER]
[GOFER]
Players
815 posts
9,484 battles
Just now, Scarrry said:

zgadzam się całkowicie z kolegą, aczkolwiek użycie "triggerują" psuje całą siłę tego Twojego zdania...

Pisałem we wzburzeniu stąd brzydka wrzutka. ;P

[-FZO-]
Community Contributor
1,061 posts
10,785 battles

Ostatnio popularność zyskuje WSAD hax. Niemal 100% szans do wyminięcia torped z samolotów.

Przyszedł, spłakał się bo go zatopili i poszedł. I jeszcze powie taki że użył jakiegoś specjalnego moda a nie potrafi skorzystać z autokorekty gramatyki w przeglądarce. Widzisz i nie grzmisz. 

Jeszcze "hoć" przeoczyliście. 

Players
1,308 posts
11,530 battles
34 minutes ago, MALENCZUK said:

a zeby zamknac ryje glupio madrych to uzylem specjalnie zrobionego moda ktury pokazuje w walce kto jakie ma cheaty i mody

Pics or didn't happen. Innymi słowy bez screena to jesteś dla mnie zwykłym kłamcą, żeby nie nazwać cię politykiem.

User MALENCZUK has marked his account as private

To też wiele wyjaśnia :cap_cool:

• Cool 2

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,130 posts
10,326 battles
40 minutes ago, MALENCZUK said:

Wiele osob uzywa modow, w tym ja, ale ze mnie cheater. 

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,711 battles
24 minutes ago, Zlociutk1 said:

Wiele osob uzywa modow, w tym ja, ale ze mnie cheater. 

@MALENCZUK nie widzi różnicy między modami, a cheatami.

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,070 battles

Prośba do autora tematu: wróć, gdy zaopatrzysz się w słownik języka polskiego oraz jakieś opracowanie dotyczące gramatyki polskiej. 

Wątek zamykam - przepraszam wszystkich dyskutantów, ale to nie ma sensu. Nie na tym poziomie. W dodatku bardzo wątpię, żeby autor szybko znów nas odwiedził co tym bardziej czyni całą dyskusję bezcelową.

• Cool 5

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.