Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
5 posts
1,592 battles

ARKADAŞLAR NEDEN OYUNDA HİÇ TÜRK GEMİSİ YOK??

OYUNDA SALAK BİR POLONYA VE ÇİN GEMİSİ VARKEN NEDEN BİZİM YAVUZ, MİDİLLİ, HAMİDİYE, MUAVENET-İ MİLLİYE GİBİ GEMİLERİMİZ OYUNDA YOK ???!!!

BU GEMİLERİN HEPSİ BİRER DESTAN YAZAN GEMİLER!!!

BENCE BU KONUYU DAHA FAZLA DİLE GETİRİRSEK OYUN YÖNETİCİLER HİÇ DEĞİLSE BİŞEYLER DÜŞÜNÜR.

LÜTFEN BU KONUYU YAYALIM 

İLGİLİ ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Players
64 posts
5,560 battles

Salak Polonya gemisi dediğin gemi Błyskawica ki benim oyundaki favori gemilerimden biridir. O salak geminin yukarıda saydığın gemilerden tarihsel olarak aşağı kalır bir yanı yok, ikinci dünya savaşında 6 yıl boyunca Dunkirk operasyonu dahil savaştan savaşa koşmuş bir destroyer. Neymiş onlar diyorsan seni aşağıdaki videoya alalım.(Türkçe altyazılı izleyebilirsin)

Bunun dışında şu konuyu inceleyebilirsin. 

• Cool 1

[W-O-F]
Players
3 posts
1,919 battles

Açıkçası 2 gün önce destek bölümüne bununla ilgili yazdım tabiki kayda değer bir cevap alamadım. Ya adminlerin bana verdiği cevapta o dönem türkiye kendi gemisini üretemiyordu   ee yani pan asya bölümünde gemiler ne peki başka ülkelerce üretilip satışı  yapılan gemiler. 

bu oyunda Türk topluluğu olarak büyük bir kesimiz sadece sesimizi duyurmamız lazım verecekleri türk gemiside zaten premium olacaktır verirlerse şayet oda ulan parayla isteğimiz şeyi alamıyoruz işe bak :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.