Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tom21

misja halloween

35 comments in this topic

Recommended Posts

[DESK]
Players
52 posts

Witam, szukam graczy do wygrania misji halloweenowej, nie posiadam ts'a, ważne żeby każdy wiedział co robić.

nick tom21

[DONS]
[DONS]
Players
186 posts
11,962 battles

Witam, sprzedam opla. Stan dobry, jeździł tylko z domu do kościoła i odwrotnie. 

Moje imię Marcin

• Cool 1

[GTWPL]
Players
259 posts
15,772 battles

ciężko wgrać 5 gwiazdek. Wczoraj cała drużyna dotarła niem do końca i tu masz babo placek Transylwania  dostała strzał i 50 % wytrzymałości padło. Zaliczone tylko 4 gwiazdki

Players
175 posts
2,809 battles

Masakrycznie ciężko się gra z przypadkowym składem. Wydaje mi się że kluczem do sukcesu jest szybkie wyeliminowanie Gorgony, bo w przeciwnym razie w ciągu kilku minut mamy nad głową tyle wrogich latadeł że aż się ciemno robi... No i niestety trzeba się utrzymać na wodzie, a ja dosłownie każdą misję kończę pozostając jako ostatni okręt w drużynie... Swoją drogą krążowniki wymiatają, ten skill z przyspieszonym reloadem i regeneracją HP jest przekoksany. A podpaleniami możemy w krótkim czasie wyeliminować i Gorgonę i Rasputina, choć ten ostatni nie jest taki głupi i jak zbierze dużo podpaleń to ucieka w mgłę...

Players
21 posts
11,601 battles

Niszczarkami świetnie pływa sie w nieczystościach i można zadawać "paskudom" niezłe kopsy  w d...ę.

[-CC-]
Beta Tester
129 posts
5,950 battles

CV jest naprawde ważny. To duza róznica czy mamy w druzynie CV który moze uleczyc sojusznikow 2 razy i wykorzysta to już na początku czy takiego który ma 4 naprawki. Sporo osob oszczędza i nie daje premium naprawki za "całe" 7500 kredytów. Ten ktory zostawil naprawki na koniec (i zrobił 400 tys dmg) jest w stanie bardzo prędko uleczyć w całości Transylwanię i wtedy jej nie tracimy i zachowujemy gwiazdkę.

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,130 posts
10,321 battles
26 minutes ago, iraopole said:

Czy mi się wydaje czy sfera lecząca na BB leczy też wieże?

za chwile sprawdze

BTW na gorgone i rasputina jest banalny patent bb, klikasz tarcze i wplywasz w nich :) taranowanie dziala i zabiera im cale hp :P

• Cool 1

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,130 posts
10,321 battles

roznie, czasami wiesza sie na wyspie

Nie lecza wiez. Poziom tych konskich wypryskow na tej misji bije wszelkie rekordy. Ja sie zastanawiam jak oni potrafia oddychac, ze tez ten pusty leb, potrafi tyle skomplikowanych zadan na raz wykonac

[PWS]
Beta Tester
798 posts
9,892 battles

To lotnisko wkurzające jest,ale  bez  przesady, bo tyle się dzieje , te  wyziewy posłanki Pawłowicz ,  wrogie  okręty , ochrona  wież , że przynajmniej ja  padłem od tych samolotów  kilka razy, bo ich już nie dałem rady umieścić w równaniu, zwyczajnie się o nich zapomina,ale  ja  jestem  stary baran, wiec to kwestia subiektywna. Dla mnie  takim strzałem w  plecy od SI jest  ta wraża ekipa  przy pierwszej wieży, od północnej strony  , która się pojawia znikąd  i o ile  do tego momentu  sytuacja, może być opanowana, to ten manewr SI łapie mnóstwo ekip z opuszczonymi spodniami , bo w miarę skoncentrowany ogień  w  zieloną mgle trzeba  podzielić, a i sporo zależy od tego  jak się team rozjechał , więc ilość zmiennych  szybuje. Jeśli to się przetrwa, to  idzie  sprawę ugrać. Sam tryb, czysta zabawa,  pure arcade,  jeśli nawet po przegranej  chce się  to odpalić jeszcze raz , ja tak mam,  to dla mnie nie ma lepszej rekomendacji.      

Players
3,137 posts
10,646 battles

Z Rasputinem sa czasem niezłe jaja - wczoraj wyspawnował się w tej mgle i jej nie opuścił do końca gry. N i co chwila full HP :cap_look:

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,130 posts
10,321 battles
9 minutes ago, ExecutionInProgress said:

Wczoraj widziałem jak gość na Tirpie próbował Gorgonę zramować i ta go wyminęła. True story:cap_cool: 

No mnie tez sie udalo raz nie trafic w rasputina :D Rasputin respi sie we mgle tylko kiedy padnie 1 wieza przedtym zanim ma sie pojawic. 

Players
175 posts
2,809 battles
9 minutes ago, ExecutionInProgress said:

Wczoraj widziałem jak gość na Tirpie próbował Gorgonę zramować i ta go wyminęła. True story:cap_cool: 

No dokładnie, te boty wcale nie są takie głupie... Tak samo zwinnie wymijają torpedy, rzekłbym że nawet lepiej niż przeciętni gracze... A z tym taranowaniem to mnie trochę zaskoczyło, byłem pewien że taranowanie zabiera przeciwnikowi tylko taką pulę hp jaką ma nasz okręt, a to stosunkowo niewiele, zważywszy że Gorgona ma chyba z 700 000 HP

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,130 posts
10,321 battles
9 minutes ago, Grucha1978 said:

Hehe tak... ja wczoraj na krążku ponad bańkę na tym nastukałem... ;)

TYlko to jest pancek :D, 600k bylo z ramow rasputina i gorgony

Players
1,250 posts
10,790 battles

Szacuneczek wszystkim rekordzistom, zwłaszcza dla @Zlociutk1  oraz  @Grucha1978

Ja dopiero co próbowałem ocalić naszą wieżę, i wspólnie z Magnusem, czy jak on się tam nazywa, spaliliśmy we dwóch Gorgonę. Ale to potwór! Ładujesz mu pociski i torpedy, a to dalej płynie, omija, i nie chce tonąć. Dopiero pożary ją pożarły. Zrobiłem screen na pamiątkę, bo chyba nieprędko tyle wbiję :-)

Jeden z najbardziej uciążliwych minusów Svyatozara? Wyjątkowo nędzny zasięg torped. Już nawet pomocnicza szybciej się włączała. Na niszczyciele była wcale pomocnym dodatkiem. Przy 45 pożarach nawet nie sprawdzałem, które działo kolejny pożar wywołało :-)

59f3949ad7a9e_Halloweenumbrarecord-1.thumb.jpg.3bb8d0045696a710a3c641fd782256f0.jpg59f394a2718a6_Halloweenumbrarecord-2.thumb.jpg.279caeac70a2172ee37b33c9f7b97b8f.jpg

[IMPR0]
Beta Tester
143 posts
3,851 battles

Już znalazłem, Do wywalenia.

[ARES-]
Players
124 posts
8,631 battles
17 hours ago, Zlociutk1 said:

Panowie BB i ram zarowno rasputina jak i gorgony

Gorgony nie próbowałem ramować - choć ktoś mi mówił, że próbował i nie udało mu się w ten sposób zabrać jej całe HP. Za to Rasputina i owszem da się, choć nie zawsze. Dziś mi się zdarzyło, że gdy wbiłem się w niego, odrzuciło go na odległość kilometra bez zabrania mu HP (śmiesznie to wyglądało). Być może to jednorazowy bug, albo tak się dzieje gdy lotnisko włączy "Zaćmienie" (ta umiejętność była włączona gdy mi się to zdarzyło).

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.