Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Cptn_JackSparrov

Klan savaşları filodaki muhrip sayısı azaltılmalı !

6 comments in this topic

Recommended Posts

Community Contributor
371 posts
6,124 battles

shot-17_10.26_22_07.22-0976.thumb.jpg.3fb088a4118fc1a2b0534981fe4a5b0e.jpg

İyi akşamlar Türk klanlarımıza bu sezon başarılar dilerim. Bu akşam klan savaşlarında filolarımızda ki muhrip sayısıyla ilgili bir şikayetim olacak. Yukarda ki görselde gördüğünüz üzere 5 Shimakaze 1 Gearing ve 1 Hinderburg karşı takımda bulunmakta. "Bu bir şaka mı" denilecek türden bir durum. Sonuç olarak zafer aldık fakat yinede 3ten fazla muhribin girmesini doğru bulmuyorum. Bütün Shimaların haritaya torpido saldığını aklınızda canlandırmanızı istiyorum ne demek istediğimi anlarsınız. Haksız ve yanlış yönlerimde olabilir bu hususla ilgili fakat ben yinede doğru bulmuyorum. Filodaki muhrip sayısına kısıtlama getirilmeli.

Sizin düşünceleriniz neler arkadaş ?

Players
213 posts
3,178 battles

O da bir taktik sonuçta. Trollük olsun diye bile girmiş olsalar sonuçta savaşı aldığınız sğrece çok sıkıntı yok. 7 Zırhlı ile girilebilseydi o zaman sıkıntı olurdu :D

Beta Tester
9 posts
2,362 battles

Ne kısıtlaması arkadaşlar onu kısıtla bunu nerfle adamlar fantazinin dibini yapmış mis gibi. 2 tane radarlı gemin olsun işi bitti adamların kiralık gemilerle oyunmu olur hiç oynamadığın gemiyle klan savaşına girmek garip bence

Community Contributor
371 posts
6,124 battles
22 minutes ago, TCG_FlRTlNA said:

ilginç bir savaş oldu sanırım videosu var mı  ?

Klan savaşlarının kayıtlarını almıyoruz

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.