Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.

268 comments in this topic

Recommended Posts

Players
253 posts
20,886 battles

Klan Pomidory_Rzeczypospolitej_Polskiej chętnie przyjmie nowych członków.

Głównym celem klanu jest rozbudowa bazy klanu czyli zdobywanie surowca ropa (oil , oleju). Poprzez zdobywanie ropy klan zyska dostęp do nowych budynków, które zapewnią premie dla członków klanu. Mile widziane jest odblokowywanie co najmniej 1 kontenera dziennie. Nie wymagamy mikrofonu, team speak'a czy discorda (aczkolwiek jeśli klanowicze je poosiadają to mogą z nich korzystać grając dywizjony),statystyk super unicum, tierów 10 ani dobrej oceny osobistej. Wymagamy chęci do gry, kultury osobistej,i przestrzegania ogólnych zasad korzystania z gry określonych przez firmę Wargaming . Nie stawiamy ograniczeń wiekowych, jakkolwiek jeżeli kandydat ma poniżej 17 lat to MUSI o tym fakcie poinformować dowódcę klanu (czyli mnie) i podać swój prawdziwy wiek(tylko mnie) żadne inne informacje osobiste dotyczące kandydata nie są wymagane.Niepełnoletni klanowicze są zobowiązani do okazywania szacunku i grzeczności dorosłym członkom klanu podczas wspólnej gry!!. Celem przyjęcia do klanu należy skontaktować się ze mną w grze oraz złożyć aplikację do klanu poprzez menu klan w porcie.

Udanych Bitew i Dobrych Losowań!!!

DZIĘKI UPRZEJMOŚCI I ZARADNOŚCI

naszego najświeższego

OFICERA WYKONAWCZEGO

O NICKU:

mocomus

nasz klan posiada własny

prywatny kanał TeamSpeake'a 3:

prp.net-speak.pl

o hasło nowi członkowie klanu chcący korzystać z kanału powinni pytać:

• dowódcę
  • oficerów wykonawczych

jeżeli są oni nieobecni 

• współklanowiczów

Nadal  nie ma obowiązku posiadania zainstalowanych programów TeamSpeak 3 oraz Discord podczas starania się o przyjęcie do naszego klanu! Nie posiadanie zainstalowanych wspomnianych programów oraz mikrofonu nie oznacza braku możliwości wstąpienia do naszego klanu i uczestniczenia w codziennej aktywności klanowej, jak również korzystania z bonusów  odblokowanych przez klan, (oznacza jednak niemożność udziału klanowicza nie posiadającego zainstalowanego programu TeamSpeak 3 oraz mikrofonu w trybie Bitew Klanowych!!)

{ na podstawie naszych doświadczeń z Bitew klanowych klan jest zmuszony z żalem wprowadzić ten wymóg dla swych członków chcących próbować swych sił w tym szczególnym trybie [lecz tylko w nim!!]}

Nasz niezmordowany i bardzo oddany rozwijaniu naszego wspólnego klanu OFICER WYKONAWCZY  @mocomus  znowu w akcji :

od wczoraj to jest od niedzieli 25 lutego 2018 roku nasz klan posiada własne forum klanowe do kontaktu i dyskutowania spraw klanu poza grą!

Forum klanowe zostało założone w serwisie cominox. Ażeby móc korzystać z forum należy się  na nie zalogować , do zalogowania się konieczne jest zarejstrowanie  się

w serwisie cominox!

Podczas rejstrowania się w serwisie cominox należy podać:

1. Swój adres e-mail ( najlepiej ten sam co w wargaming.net)
  2. nazwę użytkownika ( najlepiej taką samą jak nick w grze)
  3. podać hasło logowania się w serwisie cominox oraz je powtórzyć
  4. zaakceptować warunki korzystania z serwisu cominox
  5. zakończyć proces tworzenia konta
  6. zalogować się na konto poczty elektronicznej podane podczas rejstracji i odebrać e-mail weryfikacyjny z serwisu
  7. otworzyć wiadomość i kliknąć zawarty w niej link weryfikacji konta
  8. zalogować się po raz pierwszy

Adres forum to:

https://prp.cominox.pl/index.php

W porcie klanu posiadamy wybudowane następujące budowle: 

w stoczni:

Posiadamy w klanie komplet stoczni (-10% do kosztów zakupu okrętów danego tieru)!!

1. budynek obniżający koszt zakupu okrętów tieru 5 o 10%
  2. budynek obniżający koszt zakupu okrętów tieru 6 o 10%
  3. budynek obniżający koszt zakupu okrętów tieru 7 o 10%
  4. budynek obniżający koszt zakupu okrętów tieru 8 o 10%

w dokach:

Posiadamy w klanie komplet doków ( -10% do kosztów obsługi okrętu po bitwie ) !!

1. dok dla lotniskowców [ ponieważ dowódca klanu czyli ja lubi grać lotniskowcami a na wyższych tierach (7,8) dość "średnio" mu to wychodzi i jest "często gęsto" spooro stratny]
  2. dok dla pancerników [klasa najpopularniejsza, którą największa ilość ludzi rozgrywa największą ilość bitew ]
  3. dla niszczycieli [ klasa druga pod względem popularności którą bardzo duża część graczy ma rozegraną dużą część bitew]
  4. dok dla krążowników[ trudna klasa do opanowania dla większości graczy ]
  5.  

W centrach badawczych:

Posiadamy w klanie komplet centrów badawczych ( + 3% do doświadczenia zdobywanego w bitwie przez okręty danej nacji)

1. centrum badawcze dla marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych Ameryki
  2. centrum badawcze dla cesarskiej marynarki wojennej Japonii
  3. centrum badawcze dla marynarki wojennej Niemiec
  4. centrum badawcze dla marynarki wojennej Rosji
  5. centrum badawczego dla marynarki wojennej Wielkiej Brytanii
  6. centrum badawczego dla okrętów Azji Wshodniej
  7. centrum badawczego dla marynarki wojennej Francji

W Kwaterze Głównej:

1. Personel Eskadry [ zwiększa maksymalną liczbę liczę członków klanu o 10 osób]

W bazie klanu wybudowana jest prestiżowa:

KOLUMNA ROSTRALNA!!

W planach jest : 

wybudowanie w Kwaterze Głównej

• Personel w Grupie Ekspedycyjnej  [ zwiększa maksymalną liczbę liczę członków klanu o 10 osób]

w dalszej kolejności planowane jest wybudowanie:

wszelkich nowych budynków jakie zostaną dodane do wybudowania w Porcie Klanu w przyszłości 

Edited by Daniel_Damian_0
założenie zewnętrznego forum klanu i stosowna aktualizacja wpisu

[CR33D]
Players
188 posts
14,595 battles

Nie prościej było podbić swój temat zamiast tworzyć nowy ?

Chyba że forum coś namieszalo :Smile-_tongue:

Players
2,296 posts
14,765 battles
13 hours ago, Daniel_Damian_0 said:

1. dla lotniskowców [ ponieważ dowódca klanu czyli ja lubi grać lotniskowcami a na wyższych tierach (7,8) dość "średnio" mu to wychodzi i jest "często gęsto" spooro stratny]

Nie ma jak wspólny interes klanowy i pełna demokracja!

10k bitew i 12k średniego. Jak Ty to robisz?

[QTANG]
Weekend Tester
289 posts
10,292 battles
4 hours ago, PancernyAgrest said:

Moim zdaniem trzeba sie bardzo postarać o takie "ponadprzeciętne" wyniki i celowo się pomidorzyć bo nawet jedna celna salwa z CA z pożarem mogłaby taki średni dmg zrobić:)

W kwestii demokracji sie nie wypowiem bo słów szkoda.  Generalnie chłopakowi sie chyba nie spodobał mój post w poprzednim wątku i postanowił założyć nowy.  Powtórzę się...zamiast iść do bezsensownej farmy oleju, bez perspektyw rozwoju umiejętności, lepiej poszukać klanu "środka", podszkolić się i iść do najlepszych a nie równać z zupą pomidorową.

• Funny 2

[TF16]
Players
78 posts
16,616 battles
4 hours ago, PancernyAgrest said:

Jeszcze wiele w tej grze Agrest nie widziałeś. Tutaj niema rzeczy niemożliwych. Swoją drogą mówiłeś, że nikt nie będzie budował tych budynków pod CV a rzeczywistość pokazała inaczej. Jako gracz na CV będę usilnie wnioskował dalej o rozbudowę bazy o ten budynek.

• Cool 2

Players
253 posts
20,886 battles
9 hours ago, PancernyAgrest said:

Wielce szanowny Pancerny Agreście robię to w ten sposób, iż przez pierwsze 3-4 miesiące grania w tą grę w co drugiej bitwie zatapiali mnie jako pierwszego, bądź 2 lub też 3 w drużynie więc siłą rzeczy nie robiłem w tych bitwach jakiegoś super dmg( albo nie robiłem go w ogóle), przez pierwsze 6 miesięcy grałem prawie wyłącznie na krążownikach więc nawet jeżeli nie kasowali mnie na samym początku to i tak raczej szybko co również nie sprzyja robieniu jakiejś wybitnej ilości uszkodzeń na bitwę. Tym bardzie, że miałem zwyczaj obracać się burtą do przeciwnika, żeby strzelać ze wszystkich dział i zadawać jak najwięcej obrażeń:Smile-_tongue::Smile_ohmy::Smile_facepalm: . Strzelałem do największych celów (czyli pancerników) i dziwiłem się czemu mi ludzie piszą na czacie coś o jakimś tam kontowaniu czy cytadeli (nie wiedziałem, że coś takiego w ogóle jest w grze). Efekt łatwy do przewidzenia:Smile_hiding::Smile_sad:.Tak to uzbierało mi się od 3 i pół do czterech tysięcy bitew. Jaką miałem wtedy ilość uszkodzeń na bitwę oraz statystykę przeżywalności to możesz sobie wyobrazić:Smile_sceptic:. Potem odkryłem lotniskowce w tych pięknych czasach przed nerfami zrzutów torped i średnie uszkodzenia poprawiły się znacząco. odkryłem też pancerniki(Tzn zacząłem więcej nimi grać) co również wpłynęło na średni dmg. A także youtuberów w rodzaju hallacka, ujea czy ichase'a i dowiedziłem się co to jest ta cytadela i z czym to się je. Statystyki to średnia za cały okres i dlatego są jakie są. Mam nadzieję, że to odpowiada na twoje pytanie :Smile_Default: 

Życzę Tobie oraz całemu Waszemu klanowi :

Udanych bitew i Dobrych losowań!!

Players
253 posts
20,886 battles
9 hours ago, PancernyAgrest said:

Możesz mi zarzucić wszystko, ale nie hipokryzję jasno stawiam sprawę:cap_hmm:. Poza tym mam uzbierane najwięcej ropy w klanie a na dok zebraliśmy już połowę ropy( połowę  z tej połowy uzbierałem ja) a przecież jak  już wybudujemy ten dok dla lotniskowców to ropa zbierana przeze mnie będzie szła na ułatwianie gry innym członkom mojego klanu( z których paru gra także na lotniskowcach więc również będą czerpać z niego korzyści)

Players
253 posts
20,886 battles
7 hours ago, eeLCee said:

Moim zdaniem trzeba sie bardzo postarać o takie "ponadprzeciętne" wyniki i celowo się pomidorzyć bo nawet jedna celna salwa z CA z pożarem mogłaby taki średni dmg zrobić:)

W kwestii demokracji sie nie wypowiem bo słów szkoda.  Generalnie chłopakowi sie chyba nie spodobał mój post w poprzednim wątku i postanowił założyć nowy.  Powtórzę się...zamiast iść do bezsensownej farmy oleju, bez perspektyw rozwoju umiejętności, lepiej poszukać klanu "środka", podszkolić się i iść do najlepszych a nie równać z zupą pomidorową.

O twój poprzedni post nie mam żalu, udzieliłem Ci na niego odpowiedzi w wątku w którym go zamieściłeś zachęcam do przeczytania jej. W kwestii demokracji patrz odp. udzieloną Agrestowi.

[LUZ]
Players
2,614 posts
4,411 battles

Kolego, nie obraź się, ale to nie jest prawda. Statystyki uaktualniają się na bieżąco i widać, że dalej żadnych postępów nie czynisz. Obecnie dalej nabijasz nędzne 20 k pancernikami, PR masz w okolicy 300(a na części okrętów jeszcze mniej), a to dowodzi, że coś robisz BARDZO źle. Albo pchasz się za bardzo do przodu, albo jesteś za daleko.

Grasz dużo, po 20 bitew dziennie, moim zdaniem powinieneś poświęcić część tego czasu na naukę gry, tj pooglądaj np Flamu, cześć jego filmów jest bardzo łopatologiczna(Ujea jest bez sensu, umie grać, ale na pewno nie uczyć tego innych), a po drugie, pograj niższymi tierami, polecam takie okręty jak Phoenix, Kuma, Orion, Wyoming, Clemson. Jak na nich zaczniesz "zielenieć", idź wyżej. Nie najmniejszego sensu, żebyś męczył się Missouri, US BB T8+ są wymagające(sam odbiłem się od Iowy jak od ściany), Ty musisz ogarnąć podstawy.

Pozdrawiam, życzę postępów i satysfakcji z gry, nikt nie jest skazany na bycie "pomidorem"!

• Cool 2

Players
253 posts
20,886 battles
14 hours ago, Aleksy49 said:

Nie prościej było podbić swój temat zamiast tworzyć nowy ?

Chyba że forum coś namieszalo :Smile-_tongue:

Po to tworzyć nowy żeby był jak najbardziej na wierzchu. Sam go nie podbiję na nie wiadomo jaką pozycję a ludzie są wygodni i więcej jak 2  lub 3 strony wstecz nie będą patrzeć. Poza tym w każdym wątku wprowadzam pewne zmiany żeby nie były zupełnie identyczne.

Players
253 posts
20,886 battles
18 minutes ago, Manco_ said:

Kolego, nie obraź się, ale to nie jest prawda. Statyki uaktualniają się na bieżąco i widać, że dalej żadnych postępów nie czynisz. Obecnie dalej nabijasz nędzne 20 k pancernikami, PR masz w okolicy 300(a na części okrętów jeszcze mniej), a to dowodzi, że coś robisz BARDZO źle. Albo pchasz się za bardzo do przodu, albo jesteś za daleko. Grasz dużo, po 20 bitew dziennie, moim zdaniem powinieneś poświęcić część tego czasu na naukę gry, tj pooglądaj np Flamu, cześć jego filmów jest bardzo łopatologiczna(Ujea jest bez sensu, umie grać, ale na pewno nie uczyć tego innych), a po drugie, pograj niższymi tierami, polecam takie okręty jak Phoenix, Kuma, Orion, Wyoming, Clemson. Jak na nich zaczniesz "zielenieć", idź wyżej. Nie najmniejszego sensu, żebyś męczył się Missouri, US BB T8+ są wymagające(sam odbiłem się od Iowy jak od ściany), Ty musisz ogarnąć podstawy. Pozdrawiam, życzę postępów i satysfakcji z gry, nikt nie jest skazany na bycie "pomidorem"!

Nie obrażam się  Manco_  twoja opinia jest sensowna i dobrze umotywowana jakkolwiek czynisz kilka założeń które nie są do końca słuszne przynajmniej (jeśli chodzi o mnie) po pierwsze statystyki to jest średnia i aby się jakoś znacząco poprawiła musisz mieć stale dużo lepsze statystyki przez dłuższy okres czasu a u mnie jest z tym tak w kratkę raz mam PR 1200 raz 700 raz 500 ale potem np dwa razy pod rząd zero jak mnie załatwią kiedy chcę skapować bazę jako pierwszego z drużyny. Średnia wychodzi nawet poniżej tych nędznych 300. po drugie, jak Ci za dobrze idzie to gra ma tendencje do losowania ci drużyn złożonych z ludzi na takim samym poziomie  słabości jak ty na przeciw drużyn złożonych z ogólnie sporo lepszych graczy. Takie bitwy zazwyczaj trwają bardzo krótko, a jak próbujesz coś robić, atakować to nagle jesteś sam naprzeciwko całej drużyny przeciwnej, która cię focusuje  i zabija w 20 sekund statystyki  za takie bitwy są również bliskie zera. W jednym masz rację pcham się do przodu bo gra to premiuje doświadczeniem a ja chcę zbijać premię i postępować w poszczególnych liniach. Muszę też przyznać się bez bicia, że czasem tracę świadomość sytuacyjną ale na litość boską nie w każdej bitwie. Dużo gram na tierach  4, 5 i 6 Zobacz moje najlepsze wyniki na poszczególnych okrętach na wows sats & numbers.com, nie są złe ( z kilkoma wyjątkami)  po prostu nie jestem w stanie osiągać takich wyników regularnie  i w tym tkwi mój największy problem. Flamu także oglądam. 

Pozdrawiam!!!

życzę Tobie

Udanych Bitew oraz Dobrych Losowań!!

a także aby NESSI zechciało przyjąć Ciebie w swe szeregi!!

PS. Zaprosiłbym Cię do swojego klanu, ale to byłby trolling :Smile_veryhappy:.

PS2. Gdyby jednak NESSI nie chciało Cię w swoich szeregach, a posiadasz słuchawki z mikrofonem, TS 3 oraz przynajmniej jeden okręt poziomu 10 w porcie sprawdź sobie klan Tytani ( nie wiem czy jeszcze mają miejsca.).

Gdyby mieli i byłbyś zainteresowany przyłączeniem się do nich, to pogadaj z graczem o nicku tedkac i powiedz mu, że Daniel go prosi, żeby cię sprawdzili czy się nadajesz.

Players
1,333 posts

@Daniel_Damian_0 Akurat Manco ma bardzo dużo racji, sprawdziłem twoje statystyki z ostatnich 60 dni i są wręcz przerażające.
Wezmę na warsztat Missouri, którym zagrałeś najwięcej bitew; 25k średniego dmg i 0,4 fraga, co przekłada się na 187 PR jest wynikiem gorszym niż średni wynik bota.
25k dmg to są 2 cytadele/~8 penetracji/20 overpenetracji - nawet licząc, że z salwy trafi 2/9 pestek potrzeba na to góra 7-8 minut, a co z resztą bitwy?
Chociaż średnia przeżywalność na poziomie 15% pozwala mi sądzić, że po tym czasie zwyczajnie padasz.
Nie wiem czy wynika to z nieznajomości mechaniki wykrywania, pancerza i pocisków, czy też z ogarnięciem sytuacji w bitwie, lub choćby celowaniem, ale musisz najpierw przeczytać i zrozumieć poradniki umieszczone tu: https://forum.worldofwarships.eu/forum/592-poradniki-ogólne/ Potem dołączyć do jakiegoś klanu, gdzie ktoś w dywizjonie będzie w stanie na bieżąco korygować twoje błędy, a własny klan to bym zakładał po opanowaniu gry choćby na średnim poziomie - ot jakieś 1000 PR z ostatnich 30 dni.
Uprzejmie też prosiłbym o nie wybieranie CV wyższych tierów do czasu opanowania tej klasy, bo w ten sposób psujesz grę pozostałym 11 graczom, którym wrzuci Cie do drużyny.

Players
253 posts
20,886 battles
5 minutes ago, Little_Rowboat said:

@Daniel_Damian_0 Akurat Manco ma bardzo dużo racji, sprawdziłem twoje statystyki z ostatnich 60 dni i są wręcz przerażające.
Wezmę na warsztat Missouri, którym zagrałeś najwięcej bitew; 25k średniego dmg i 0,4 fraga, co przekłada się na 187 PR jest wynikiem gorszym niż średni wynik bota.
25k dmg to są 2 cytadele/~8 penetracji/20 overpenetracji - nawet licząc, że z salwy trafi 2/9 pestek potrzeba na to góra 7-8 minut, a co z resztą bitwy?
Chociaż średnia przeżywalność na poziomie 15% pozwala mi sądzić, że po tym czasie zwyczajnie padasz.
Nie wiem czy wynika to z nieznajomości mechaniki wykrywania, pancerza i pocisków, czy też z ogarnięciem sytuacji w bitwie, lub choćby celowaniem, ale musisz najpierw przeczytać i zrozumieć poradniki umieszczone tu: https://forum.worldofwarships.eu/forum/592-poradniki-ogólne/ Potem dołączyć do jakiegoś klanu, gdzie ktoś w dywizjonie będzie w stanie na bieżąco korygować twoje błędy, a własny klan to bym zakładał po opanowaniu gry choćby na średnim poziomie - ot jakieś 1000 PR z ostatnich 30 dni.
Uprzejmie też prosiłbym o nie wybieranie CV wyższych tierów do czasu opanowania tej klasy, bo w ten sposób psujesz grę pozostałym 11 graczom, którym wrzuci Cie do drużyny.

Gdzie się sprawdza ile razy ktoś cię pochwalił a ile razy złożono na ciebie skargę?? z góry Dzięki

Players
730 posts
7,235 battles
12 hours ago, Daniel_Damian_0 said:

Gdzie się sprawdza ile razy ktoś cię pochwalił a ile razy złożono na ciebie skargę?? z góry Dzięki

Karmę masz podaną w swoim profilu gracza w kliencie gry. To stosunek pochwał do zgłoszeń. Dodam, że nie może być ujemna.

[TF16]
Players
78 posts
16,616 battles
5 hours ago, SirensRevolution said:

Karmę masz podaną w swoim profilu gracza w kliencie gry. To stosunek pochwał do zgłoszeń. Dodam, że nie może być ujemna.

To chyba coś się zmieniło bo raz miałem ujemną.

Players
253 posts
20,886 battles
On 28.10.2017 at 0:02 AM, Little_Rowboat said:

Podbijam

[BTT-W]
Beta Tester, Players
91 posts
10,732 battles

Daniel rozważ wyrzucenie z klanu ze 3 najlepszych graczy bo straszliwie zawyżają wam staty w klanie ;) przez co psują wizerunek.

• Cool 1

Players
253 posts
20,886 battles

Nie wyrzucę ich zdobywają dla klanu najwięcej ropy i są fajnymi ludźmi:Smile_great:.

A tak na poważnie:

1. Sarkazm i ironia twojego żartu zostały zrozumiane i docenione.
  2. Skopiowałeś mój pomysł; to Pomidory_Rzeczypospolitej_Polskiej były pierwszym "pomidorowym" klanem wśród polskiej społeczności World of  Warships :Smile_medal:

Players
253 posts
20,886 battles
9 minutes ago, Daniel_Damian_0 said:

Nie wyrzucę ich zdobywają dla klanu najwięcej ropy i są fajnymi ludźmi:Smile_great:.

A tak na poważnie:

1. Sarkazm i ironia twojego żartu zostały zrozumiane i docenione.
  2. Skopiowałeś mój pomysł; to Pomidory_Rzeczypospolitej_Polskiej były pierwszym "pomidorowym" klanem wśród polskiej społeczności World of  Warships :Smile_medal:

Punkt 2 nieaktualny z twojego podpisu wnioskuję, że jesteście odnogą klanu z World of Tanks

Players
35 posts
3,076 battles

Cześć. Natrafiłem na Twój wątek rekrutacyjny i muszę przyznać, że jestem trochę w szoku, jak można mieć tak słabe wyniki po ponad 10000 bitew. Normalnie nie komentuję poziomu graczy bo wiem, że 90% ludzi traktuje gry jako rozrywkę. Olewają statystyki, ile dmg robią itp. Jak sam wcześniej pisałeś oglądasz czasem filmiki na YT więc myślę, że chcesz się czegoś nauczyć. Dam Ci małą radę. Jeżeli padasz w pierwszych kilku minutach bitwy to spróbuj grać na średnim dystansie. Na tych 12-14 km. Nie podpływaj tak blisko przeciwnika. Jak będziesz miał większą przeżywalność to i więcej zrobisz dla teamu. Dla Ciebie też to będzie profitować bo szybciej expisz okręty, kapitanów. Życzę powodzenia na wirtualnych wodach WOW's :Smile_smile:

545983418.png

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.