Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
denizkuvvetleri1

3. Wows Kardeşliği '' ATA'YA SAYGI '' BULUŞMASI

42 comments in this topic

Recommended Posts

[TC_DK]
[TC_DK]
Players
7 posts
17,672 battles

İmkanı olan arkadaşların gerçekten katılması gerekir. Güzel ve çok anlamlı bir buluşma olmuş.

Bora abi böyle güzel bir etkinlik düzenlediğin için teşekkürler...

Katılanlara şimdiden iyi eğlenceler arkadaşlar...

Players
1 post
8,735 battles

mükemmel bir etkinlik umarım imkanı olan tüm Türk oyuncuları gelme imkanı bulabilir ve hep birlikte olarabiliriz. şimdiden o anlamlı günü sabırsızlıkla bekliyorum

Players
62 posts

Ben teşekkür ederim kardeşim. Bu oyuna gönül vermiş insanlar tarafından sevilip sayılmak ve hepsinden ötesi yaptığım Wows Kardeşliği Buluşmaları'nın bu kadar takdir toplayıp klasikleşmiş bir gelenek haline gelmesi beni oldukça memnun etmekte. Hepiniz iyiki varsınız değerli Wows Ailesi.....

Bora ŞİMŞEK

Wows Türk Oyuncular Grubu Yöneticisi

Türk Deniz Kuvvetleri Klanlar Komutanı

( TC_DK / TCDK2 / TCGDK )

Players
1 post
9,872 battles

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ve ilk komutanı olan ulu önder Mustafa Kemal Atatürk 'ün gençleri olarak onun izinde yürüyeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.Böylesine güzel bir etkinliği hazırlayan sayın Bora Şimşek komutanıma saygılarımı sunarım.Wows'un oyundan önce kardeşlik ve dostluğa dayandırmayı her zaman ilke edinen TC_DK TCDK2 ve TCGDK klanlarında bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

[TC_DK]
Players
1 post
10,651 battles

Büyük önder başkomutan atamızı ziyaret ederek siz sevgili kaptanlarımızla hoşça vakit geçirmek adına çok güzel bir gün olucağından şüphem yok iştirak eden herkese sahsım adına teşekkür ederim ve bizlere bu imkanı sunan  sayın Bora Şİmsek abime teşekkürü bir borç bilirim saygılarımla ...

Players
1 post
2,582 battles

Wows 'a yeni başlamış bir oyuncu olarak rastgele savaşta tesadüfen tanıştığım bu grup, (Özellikle Bora Abim) saolsunlar ilk günden ailenin bir parçası olarak ben ve arkadaşlarıma yardımcı oldular buradan bir defa daha kendilerine teşekkür ediyorum.Böylesine büyük bir ailenin bir parçası olmaktan onur duyuyorum.Yapılan bu etkinliklerle topluluğu bir araya getirip kaynaşmalarını sağlayan sanal dostlukları bir adım daha öteye götürüp reele dönüştürüp ebedileştiren  tüm arkadaşlarımın emeklerine yüreklerine sağlık.Ayrıca Ata' ya saygı amacı gütmesi ayrı bir gurur, imkanı olan herkesin gitmesi temennisi ile ;)

Players
62 posts

V3E84R.png

Sevgili Sinan Kardeşim;

Bundan yaklaşık 15 gün önce oyunda karşılaşmamız neticesinde sizlere elimden geldiğince destek olmaya çalışmam, bence sadece bir nezaket tavrı. Hatta daha da ötesi tüm Türk oyuncular arasında olması gereken bir gereklilik olarak düşünüyorum. Sen ve Wot'dan beri 7 yıldır birlikte olduğun dostlarını bugüne kadar klan discordumuzda ağırlamaksa, olsa olsa Türk Deniz Kuvvetleri Klanlar Grubu'na ( TC_DK / TCDK2 / TCGDK ) şeref ve onur verir. Nickleriniz yabancı olduğu için farkında olmadan herkese açık mesaj bölümünden verdiğim  (s.a) selamün aleyküm yazısının böyle güzel bir farkındalık yaratmasının verdiği hazzı yaşıyorum şu an. İyiki varsınız dostlar sağolun varolun..............

Bora ŞİMŞEK

• Cool 2

Players
62 posts

Sevgili Andromeda;

Öncelikle içten ve samimi yaklaşımın ve yapılan emeklere gösterdiğin takdire şayan bakış açın için teşekkür ederim kardeşim. Seni şahsen tanımasam bile yaptıklarını ve Milgem Klanı için (sizin tabirinizle) ne denli önemli bir istihbarat subayı olduğunu biliyor ve takdir ediyorum. Bugüne kadar hep bir hayalim var dı o da tüm Türk Klanlarının bir çatı altında toplanması ve kardeşçe, birlik içinde yaşamasıydı. İnşallah günün birinde bu hayalim gerçek olur ve tüm Türk Klanları büyük bir dayanışma ve özveri içinde birbirlerine sarılarak Avrupa'da ses getirecek bir konuma sahip olurlar. 

Yaptığım etkinliklere gelecek olursak bugüne kadar yapılan tüm Wows Kardeşliği Buluşmaları bildiğin üzre büyük başarı sağladı ve geniş katılımlı kusursuz organizasyonlar oldu. Bu başarının temelinde Wows Türk Oyuncular Grubu üyelerinin payı yadsınamayacak kadar büyük. İnşallah daha önceden de belirttiğimiz üzre Nisan ve Mayıs ayları gibi 4. Wows Kardeşliği'ni '' ÇANAKKALE ''de, kısmetse 5.sini de Karadeniz taraflarında düşünmekteyim. Şimdiden etkinliğe katılacak tüm kardeşlerimize iyi eğlenceler temenni ediyorum. Sağlıcakla kalın.............

Bora ŞİMŞEK

Players
62 posts

Sevgili '' aydyldz '' 

Türkiye'nin en büyük Wows grubu olan Wows Türk Oyuncular Grubu Yönetiminin yılda iki kez düzenlemiş olduğu '' Wows Kardeşliği '' buluşmalarının 4.sü 05 Mayıs 2018 C.tesi günü Çanakkale'de 4. Wows Kardeşliği '' ÇANAKKALE RUHU '' Buluşması adı altında gerçekleşecektir. Detaylı tüm bilgiler grubumuzda periyodik zamanlarda yayınlanmaktadır. Şayet grup üyesi değilseniz aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak üye olabilirsiniz. Sevgilerimizle, 

Bora ŞİMŞEK

Grup Linki: https://www.facebook.com/groups/ahmetenesacar1414/