FullBroadside

[VET] Veterans Klan Manifestosu

• You need to play a total of 10 battles to post in this section.

11 posts in this topic

Veterans Klan Manifestosu

Klan Düsturu

Veterans, World of Warships' in bir yaşam tarzı olmayıp sadece bir oyun olduğunun bilincinde olan oyuncuların oluşturduğu bir klandır.

Veterans klanı sosyal bir klandır.

Amacımız maçlarda stres yapmayan, mağlup olduğunda kafaya takmadan bir sonraki maça devam edebilen, oyun ile ilgili istatistiki değerlerini ve bilgisini diğer oyuncuları ezmek için kullanmayıp ego yarıştırmayan, hangi seviyeden oyuncu olursa olsun karşısındakinin bir insan olduğunun bilincine varmış oyunculardan oluşan bir grup kurmaktır.

Veterans klanının turnuva veya resmi maçlara katılma gibi bir hedefi yoktur.

Veterans klanı üyeleri klanın bir temsilcisi olduklarından dolayı oyun içinde, forumda veya sosyal medyada yazdıkları veya söylediklerine dikkat etmelidirler. Adab-ı muaşeret kurallarını elden bırakmadan fikirlerini beyan edebilmeli ve gereksiz polemiklerden kaçınmalıdırlar.

Davranışları klan politikasına test düşen üyeler önce uyarılacak davranışlarının devamında ise klan ile irtibatları kesilecektir.

Klan savaşları;

Klan üyeleri kendi aralarında kurdukları takımlar ile klan savaşlarına katılabilirler. Kendi aralarında oy çoğunluğu ile seçtikleri bir oyuncuyu anlık takım komutanı olarak atayabilirler. Fakat burada dikkat edilmesi gereken husus anlık takım komutanın, takımın genel taktiğini belirleyip geriye kalan kısımda oyuncuların kendi yeteneklerine bırakması gerekmektedir. Anlık takım komutanının diğer takım oyuncularının hareketlerine birebir müdahil olması müdahil olunan oyuncuya saygısızlık olacağından dolayı sözlerinin tavsiye vasfında olmasında yarar vardır.

Unutulmamalıdır ki rastgele oluşturulmuş takımlar mutlaka birbirleri ile koordinasyon sorunları yaşıyacaklar. Bu yüzden oyundan en fazla zevk almak adına kişilerin birbirlerine emir vermeden ve fikirlerini dikte etmeden ifade edebilmeleri beklenmektedir. Yukarıda belirtildiği üzere Veterans klanı sosyal bir klandır. Amacımız hep beraber keyif alarak zaman geçirmektir.

Veterans klanı üyelerinden beklentilerimiz;

• Üyelerin aktif oldukları süre zarfında Discord kanalında bulunmaları ve oynarken bir mazeret bildirmedikleri sürece filo atmaları beklenmektedir.

• Veterans klanı çok uluslu bir klandır. Klan içerisinde ırkçılık yapmak kesinlik yasaktır.

• Klan mensupları birbirleri arasındaki iletişimlerde yaş farklı gözetmeksizin birbirlerine saygılı olmadırlar.

• Üyeler kesinlikle birbirinden para isteyemez, yapanlar koşulsuz klandan atılacaklardır.

• Üyelerin klan içerisinde siyasi, dini ve ideolojik muhabbet yapması yasaktır.

• Klan içerisinde gruplaşma yasaktır.

Veterans klanına katılabilmek için gerekli teknik şartlar ;

• Üyeler aylık en az 90 maç yapmabilmelidir.

• En az bir adet seviye 10 gemi veya 3 adet seviye 8 gemiye (premium gemiler hariç) sahip olmaları gerekmektedir.

• En az 1000(bin) maç yapmış olmaları gerekmektedir.

• Klan üyelerinin 18 yaş ve üzeri olması gerekmektedir.

Klana başvuru yapacak olan oyuncuların yukarıdaki şartların hepsini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir.

Klana Başvuru

Bu başlığın altına katılma temenninizi ve oyun içerisindeki nickname/lakap ınızı yazarak klana başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınız 5 gün içerisinde değerlendirilecek, gerekirse Discord kanalı üzerinden yüz yüze görüşmeniz talep edilecektir. Başvurunuz kabul edilirse oyun içerisinden size mesaj atılıp klan davetinde bulunulacaktır.

Daha önceki zamanlarda oyun içerisinde, forumda veya diğer topluluklarda olumsuz davranışlarından dolayı atılmış veya mimlenmiş oyuncuların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Klan manifestosu yayınlandıktan sonra klandan kendi istekleri ile ayrılan veya klandan atılan oyuncular klana tekrar kabul edilmeyeceklerdir.

Veterans klanı yukarıdaki bilgiler hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Lütfen başlık altına sadece konu ile ilgili cevap yazın.

İlginiz için teşekkürler

FullBroadside

3 people like this

Can eline sağlık güzel sunum olmuş arkadaşlar dikkatinizi çektiyse klanımıza başvurularda KAZANMA  oranlarınızı dikkate almıyoruz tabikide maçları yenilmek için oynamıyoruz ancak hırs yapmadan cool şekilde oynamaya gayret ediyoruz  şahsen ben bazen filo attığım arkadaşlarla 10 maç üst üste kaybediyorum ama dönüp asla filo arkadaşıma stres yapmıyorum hatta şansızlığımıza gülüp geçiyorum sonuçta bu bir oyun :cap_like:

Aşırı HIRS yapıldımı akabinde diğer tüm sorunlar peşi sıra oluşmakta 

Yani Bir klana dahil olup huzurlu şekilde emir almadan oyun tarzınıza müdahale edilmeden yani   stres olmadan diğer oyuncularla  bereber maçlar yapmak isterseniz sizleride  Klanımıza bekleriz :cap_like:

1 person likes this

Selamlar;

Ben de uzun süredir bir klan arıyordum. Ben de oyunu rekabetçi/turnuvacı amaçlar yerine keyif almak ve sosyalleşmek için oynayanlardanım. Hatta en son kendi klanımı kurmayı düşünmüştüm. 

Müsait olduğunuz bir zaman klan hakkında konuşabiliriz. 

1 person likes this

Milgem klanları komutanı ve personelim adına başarılarınızın devamını dilerim. Bu camiada dürüst, adaletli ve egoist bir yapının parçası olmayan klan bulmak çok güç. Milgem her türlü konuda desteğini vermek üzere daim yanınızdadır. 

1 person likes this

Yeni üye alımını açmanıza şahsen memnun oldum. elbette çok üst üste kaybettiğimde sinirleniyorum ama sonra çay falan içiyorum geçiyor :) ben klanınıza katılmayı talep ediyorum, istatistiklerim açıktır, çok iyi değildir ama kötü de sayılmaz. oyun içi nickim "entasis", Fullbroadside, twich yayınlarında "arfysl" olarak ta hatırlayabilir belki, ilave olarak, çok ulusludan kasıt ingilizce ise oyunda anlaşabilecek kadar konuşurum. discord yüklü pc de, genelde akşamları 8-11 arası oyunda olurum.

talebimin değerlendirilmesi ricası ile.

1 person likes this

Öncelikle merhabalar umarım klanda istediğiniz kitleye ulaşırsınız.Bende oyunu stres atmak için oynuyorum her oyun gibi he ne kadar daha çok stres olsam da, klana başvurmamın nedeni bana ve benim gibi oyunculara katkıda bulunmak.Oyun içi ismim _LegendHunter_ herkese iyi oyunlar

1 person likes this

Can merhaba, oyun uzerınden az once gorusmustuk oyun adım Kilitbahir_II .Klan basvurusu olumlu olur ise senınle ve arkadaslarla umarım guzel vakıt gecırırız. Olmaz ise de twich'den muhabbete devam :) tekrardan memnun oldum tanıstıgımıza, iyi günler iyi oyunlar kal saglıcakla.

Merhaba,

Nickim kucukmuratreis, oyunu 2 yıldır oynuyorum. Klan içi hiyerarşinin minimum seviyede olduğu, üyelerinin nezaket kurallarına uyduğu ve birlikte oynamaktan keyif alacağım bir klan arayışı içerisindeyim. Budapeşte'de yüksek lisans öğrencisiyim, iyi derecede İngilizce ve orta derecede İspanyolca konuşurum. Pek çok ulus ağacından farklı sınıf gemilere sahibim. İlk aklıma gelenler Zao, Iowa, Friedrich Der Grosse ve Kiev.

Umarım oyunun keyfini birlikte çıkarabiliriz.

Merhaba,

Nickim kucukmuratreis, oyunu 2 yıldır oynuyorum. Klan içi hiyerarşinin minimum seviyede olduğu, üyelerinin nezaket kurallarına uyduğu ve birlikte oynamaktan keyif alacağım bir klan arayışı içerisindeyim. Budapeşte'de yüksek lisans öğrencisiyim, iyi derecede İngilizce ve orta derecede İspanyolca konuşurum. Pek çok ulus ağacından farklı sınıf gemilere sahibim. İlk aklıma gelenler Zao, Iowa, Friedrich Der Grosse ve Kiev.

Umarım oyunun keyfini birlikte çıkarabiliriz.

Yapılan değerledirmeler sonucunda rauf8orbay, entasis, _LegendHunter_ ve kucukmuratreis klana dahil olmuşlardır.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.