Jump to content
  • 0
Taticek54

Teamkiller

14 comments in this topic

Question

Players
19 posts
1,293 battles

ahoj! jak se zbavim fialového zabarvení ? MUSEL jsem killnout svůj CA, protože jel za mnou a neustále po mne střílel torpeda ! Když se mi jednomu už nepodařilo uniknout, otočil jsem k němu bok a jednou salvou ( měl už jenom pár kil HP, pže mu taky spoluhráči nic nedarovali ) jsem ho poslal ke dnu. O nic by nešlo, kdybych v každé hře nemusel vysvětlovat, že jsem chránil svůj team, protože najednou mě všichni chtějí jako teamkillera reportovat! Poradí někdo ?

: Prosím managera fora, aby smazal duplicitní dotaz. Děkuji ! :

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[IDDQD]
Alpha Tester, Players
2,488 posts
15,758 battles

Manažera fora:Smile_teethhappy: Zklamu tě. Tady od WG už vlastně nikdo není. Moderátoři už maj dávno zvedlé židle a vytřeno a WG staff.... nu. Co na to říct :Smile_glasses:

Růžovka zmizne sama a počet bitev do zmizení najdeš v pobitevních výsledcích v sekci Podrobnosti (či jak se to...) cca uprostřed dole.

• 0
[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Růžová barva zmizí sama za pár her, jen nesmíš do nikoho šťouchat,jinak se ti to prodlouží.

• 0
[IDDQD]
Players
1,679 posts
15,500 battles
30 minutes ago, JduSi said:

pár her

Taky jich kámoš pár dostal. Za jednoho tirpitze, který brousil kraj mapy celou hru a pak se snažil ztorpit kámoše (měl Hakuryu)...tak dostal jeden nálet a bylo.

Jo a kolik bylo těch pár?

Spoiler

56 :Smile_teethhappy:

42 minutes ago, Taticek54 said:

O nic by nešlo, kdybych v každé hře nemusel vysvětlovat

nic jim nevysvětluj, každýmu je po tom prd. Prostě napiš "crap happens" a je to. :Smile_honoring: 

Jo a manažer fóra zní fakt dobře :Smile_great: 

• 0
[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles
1 hour ago, Quetak said:

Taky jich kámoš pár dostal. Za jednoho tirpitze, který brousil kraj mapy celou hru a pak se snažil ztorpit kámoše (měl Hakuryu)...tak dostal jeden nálet a bylo.

Jo a kolik bylo těch pár?

Reveal hidden contents

56 :Smile_teethhappy:

Si delas kozy ? to musel ale vrazdit teamnaty na potkani :D Ja sejmul takhle plnou lod a dostal jsem max 7 her

• 0
[CULMY]
Players
169 posts
7,243 battles

V Kawachi jsem střílel na bok nepřátelské bitevky a jeden granát zasáhl naše DD, co bylo z mého pohledu za ní(její levobok). Ten granát stačil na potopení DD a výsledkem bylo potřeba odehrát 31 her pro zbavení se statusu team killera.

Tatiček54: Po odehrání určitého počtu bitev( je to napsané v upozornění i u statusu účtu tuším) ti to zmizí. Během doby by ses měl vyvarovat poškození vlastních spoluhráčů, jednak ti to může prodloužit trest a dostaváš tuším dvojnásobek poškození, co jim udělíš. A vysvětlovat nic nemusíš, status TK obvykle potká každého, ať už z jakéhokoli důvodů.

• 0
[IDDQD]
Players
1,679 posts
15,500 battles
2 hours ago, JduSi said:

Si delas kozy ? to musel ale vrazdit teamnaty na potkani :D Ja sejmul takhle plnou lod a dostal jsem max 7 her

fakt že jo, byl asi týden růžovej než se toho zbavil. Nevim podle čeho to bere, v kariéře bych řekl že mockrát nebyl, hraju s ním pravidelně od začátku a to si člověk většinou všimne.

Taky jsem měl jen tak kolem 10 když jsem byl růžovka, takže jsem docela čuměl když to číslo řekl a taky se mu patřičně vysmál :cap_haloween: 

• 0
[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

No ja se tomu divim,pac jsem mel obdobi,kdy jsem si treba tyden drzel ruzovou a to jsem si ji musel pravidelne dobijet :D

• 0
[IDDQD]
Alpha Tester, Players
2,488 posts
15,758 battles

Berte v potaz, že to je WG mechanika. Takže funguje divně a podle horoskopu

Jednou jsem byl růžovej asi 14 dní v kuse a to kouzelné čísílko stálo na stejné hodnotě i přes skautské chování. Extra jsem si dával pozor a beztak to ubejvalo/neubejvalo divně.

Další věc je, že WG asi docela často mění pravidla této tajuplné mechaniky. Není to náhodou nyní tak, že lze snížit cooldown růžovky ziskem kladné karmy? Někde  jsem to zaslechl či četl.

Mrkl bych se na wiki, ale tam je update infa maximálně jednou do roka...

• 0
[IDDQD]
Beta Tester
2,494 posts
4,409 battles
8 hours ago, THE_G4ME said:

Comediant na fóru... teď už jsem viděl vše :cap_wander::cap_fainting:

Nooo,tak to tedy vyskoušíme ( za každou kladnou odpověd máš malé,bezvýznamné,lehce smazatelné plus ) 

Viděl jsem:

- koně blít,

- hořet cirkusový stan

- hada chcát,

- letadlo couvat (nepočítá se vrtulník nebo kolmostart )

- převrženou cikánksou maringotku,

- kropící vůz lítat jako letadlo,

- žábu bít holou pěstí do skály,

- dokonce i souložit tučňáky,

ale toto...

Spoiler

PS : a trocha rektálního alpinismu nakonec - nerej do velitele :Smile_teethhappy:

• Cool 1

• 0
[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,128 posts
9,428 battles
On 27. 9. 2017 at 7:34 AM, Stratos_HF said:

Nooo,tak to tedy vyskoušíme ( za každou kladnou odpověd máš malé,bezvýznamné,lehce smazatelné plus ) 

Viděl jsem:

- koně blít,

- hořet cirkusový stan

- hada chcát,

- letadlo couvat (nepočítá se vrtulník nebo kolmostart )

- převrženou cikánksou maringotku,

- kropící vůz lítat jako letadlo,

- žábu bít holou pěstí do skály,

- dokonce i souložit tučňáky,

ale toto...

Reveal hidden contents

PS : a trocha rektálního alpinismu nakonec - nerej do velitele :Smile_teethhappy:

Ty jsi videl veci Stratosi.......... gratulka...btw psa jsi videl? :Smile_teethhappy:

a2769ba7bda69059a17bc857c93a478578120f35.gif

• 0
Players
19 posts
1,293 battles

Děkuji všem za i vtipné odpovědi. Dneska už vím, že být růžovka není žádný problém - je to hned - stačí se otřít... a těch pár aktivních nemoudrých si taky nemusím moc všímat :cap_haloween:. děkuji!

• Cool 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.