Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Pezet7

crash serwera

12 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
14 posts
8,805 battles

O godzinie 23.04 po bardzo dobrej (super) bitwie wywaliło mnie z serwera. Następnie wyniki nie zachowały się. Czyli mimo wygrania bitwy okręt wciąż miał % do zbicia... Nie było też raportu z gry. Co to ma znaczyć?

Beta Tester
14 posts
8,805 battles

Nie wiem, dlatego pytam. Jak w ogóle jest to możliwe. A pamiętam, że kiedyś też już coś takiego wystąpiło.

Players
1,430 posts
12,250 battles

zwłaszcza, że jeden z czerwonych odchodzi z wugie, drugi sie obraził o cepelina i się nie wypowiada, a trzeci odpowiada tylko na wygodne pytania :D

ten ostatni chyba się obraził jak go poprosiłem o ustosunkowanie się do karmy na EU i RU

Players
25 posts
170 battles

Po prostu wywaliło im na chwilę serwer i aktualna sesja się nie zapisała, przez co wyniki wszystkich bitew rozgrywanych w tym czasie szlag trawił. Sprawa dość oczywista, jak dla mnie.
Ale, jeśli mamy się bawić w teorie spiskowe, to może synowi prezesa WuGiue właśnie nie wyszła bitwa na Derpitzu :Smile_child:

• Cool 1

Players
25 posts
170 battles

Nie pierwszy i nie ostatni. Crashe to nieodzowny urok gier MMO, a o jakości serwera świadczy ich częstotliwość. A WoWS chyba nie ma najlepszego, gdyż dwa dni z rzędu miałem problem z crashami oraz przypominają mi się pewne skoki pingów do 9999, gdy mój internet działał jak należy.

Moja rada: nie przywiązywać wielkiej wagi do jednej straconej bitwy, gdyż nic na to nie poradzimy, a WuGie nie sprezentuje serwerowi EU nowych maszyn, które działałyby mniej awaryjnie (w sumie... nawet nie wiem, czy WoWS doczekał się własnych serwerów, czy nadal jedzie na wydzierżawionej części drugiego serwera WoTa).

[GLORY]
Players
102 posts
9,026 battles

Czyżby jakieś małe problemy z serwerem? (Dwa razy wyrzuciło mnie z gry i forum też przestało działać)

[JEDI]
Players
14 posts
30,434 battles
9 minutes ago, wittib1 said:

Czyżby jakieś małe problemy z serwerem? (Dwa razy wyrzuciło mnie z gry i forum też przestało działać)

To chyba coś z twoim internetem bracie, ja takiego problemu nie miałem dzisiaj a pykam od rana.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.