baxowaty

Wiadomości Wiadomości Bitwy klanowe już wkrótce

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

403 posts in this topic

Jaki pusz. Będzie 7 Mino vs 7 Mino I wszyscy będą narzekać że nikt nie spotuje.

Już już się bałem, że wszystkie skillzordy pójdą do klanówek i takie średniaki jak ja, zostane same z pomidorami, ale chyba nie ma się czego obawiać.:cap_haloween:

Może nawet będzie fajniej się grać, kiedy najwięksi kretyni rzucą się na wypożyczalnię Kurwurstów.:cap_like: 

1 BB, 0 CV, jakbyśmy się wszyscy zebrali i debatowali tydzień, byśmy tego nie wymyślili.:cap_wander:

1 person likes this

2 minutes ago, Manco_ said:

1 BB, 0 CV, jakbyśmy się wszyscy zebrali i debatowali tydzień, byśmy tego nie wymyślili.

Wszystko zależy od ilości i jakości zużytych związków chemicznych wpływających na pracę umysłu :cap_wander:

3 people like this

My olewamy klanówki, ligi i sparingi międzyklanowe są ciekawsze. Wiem, że byłoby np. dla nas irytujące mając papedupiego na cv u przeciwnika, ale bez przesady. Mogliby zrobić np. CV'kę 8 lub 9 poziomu i już.

1 person likes this

Przyznajmniej wiadomo, że bebe nie znerfio, skoro to taka potęga, że max 1 na team. Ale tylko w klanówkach, bo już 5 na stronę na randomie jest ok, a 4 na rankedzie nawet bardziej niż ok.:cap_cool:

1 person likes this

No niby tak ale zauważ że :

Oprócz tego w grze nadal jest niewiele lotniskowców wysokich poziomów, a także dość trudno nauczyć się nimi dobrze grać

i to chyba tyle w tym temacie.

Zamiast expic CV-ki i uczyc sie na nich grac lepiej je olać - Typowe podejście WG to tematu :cap_popcorn:

Kochani panowie Drwal, Falafel, Wuwuzel i Ty nasz ulubiony dareczku.

Żywię nadzieję że skoro development, marketing, PR, management i goście od strony internetowej na SEA otwarcie chleją wódę w pracy, to wy z tego przywileju nie jesteście wyłączeni. Bo nie wiem czy Wam współczuć czy zazdrościć pracodawcy.

Na zdrowie!

7 people like this

A ja głupi expiłem tego des moines-a, inwestowałem w jakieś AFT, BFT, ba nawet moduł na 20% pelotke chciałem kupić. Eh kolejny raz WG sprowadziło mnie na ziemię i pokazało gdzie moje miejsce.

9 minutes ago, 44smok said:

Wursta czy gruchę? I co to ma wspólnego z WOWS?

Uwazam ze Montana jest lepsza od Kurfusta

Mi się podoba.:Smile_Default:

Bez debilnych CV, bez stada BeBokoof. Zostajo krążki i DD, jakby był jeszcze limit na 2 to byłaby szansa na fajną grę. 

Najlepsze gry na randomie to gdy MM szalał i dawał 1 lub 2 BB, 1-2 DD i resztę CA/CL

1 person likes this

4 minutes ago, Ter_ion said:

Mi się podoba.:Smile_Default:

Bez debilnych CV, bez stada BeBokoof. Zostajo krążki i DD, jakby był jeszcze limit na 2 to byłaby szansa na fajną grę. 

Najlepsze gry na randomie to gdy MM szalał i dawał 1 lub 2 BB, 1-2 DD i resztę CA/CL

GDZIE TU SIĘ DAJE SKARGI?! :D

5 people like this

Mnie się także bardzo podoba, zarówno wyłączenie CV z gry, limit 1dnego BB jak i zmiana położenia capów i granie na 3 capy 7vs7. Całym sercem za, jak kogoś interesuje dlaczego to mogę później skrobnąć. W końcu coś, co wniesie powiew świeżości choć na jakiś czas. Brawo WG!

5 people like this

''TEN OKRĘT JEST WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ WG ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH''
''Projekt wyrównanie różnic gospodarczych między klanami WoWS ''

7 people like this

Ja rozumiem wszystko, ale to wypożyczanie okrętów.... Boziu, patrzysz i nie grzmisz.

8 minutes ago, lobuzjeden said:

Całym sercem za, jak kogoś interesuje dlaczego to mogę później skrobnąć. 

Chętnie przeczytam. ;]

O ile za limitem BBków jestem bardzo to brak CVek wydaje mi się błędem.

A swoją drogą WG jak to jest z tymi BBkami? Skoro sami piszecie, że:

"Limit liczby pancerników został wprowadzony ze względu na to, że już nawet dwa pancerniki w jednym siedmioosobowym zespole mogą negatywnie wpłynąć na możliwość aktywnego uczestniczenia w bitwie krążowników przez ogień krzyżowy ze swoich wielkokalibrowych dział. Jednocześnie nawet jeden pancernik, przy odpowiedniej pomocy sojuszników, może znacząco wpłynąć na wynik drużyny, zarówno „grając pancerzem”, jak i zadając uszkodzenia swoim naturalnym priorytetowym celom – krążownikom." a 1 BBk w 7mio osobowym teamie to raptem 14.3% składu to jak się to ma do limitu BBków na randomach gdzie 5 BBków w 12to osobowym teamie to już 42%?! To jak to jest? Boicie się, że 28.6% BBków (czyli 2 na 7 osób) w składzie teamu na klanówki może "negatywnie wpłynąć na możliwość aktywnego uczestniczenia w bitwie krążowników przez ogień krzyżowy ze swoich wielkokalibrowych dział" a nie boicie się, że 42% BBków w składzie na randomie zrejpi krążowniki?

[edited]logic!

@Falathi mogę prosić o komentarz? 

1 person likes this

Just now, Basmacz said:

Chętnie przeczytam.

O ile za limitem BBków jestem bardzo to brak CVek wydaje mi się błędem.

A swoją drogą WG jak to jest z tymi BBkami? Skoro sami piszecie, że:

"Limit liczby pancerników został wprowadzony ze względu na to, że już nawet dwa pancerniki w jednym siedmioosobowym zespole mogą negatywnie wpłynąć na możliwość aktywnego uczestniczenia w bitwie krążowników przez ogień krzyżowy ze swoich wielkokalibrowych dział. Jednocześnie nawet jeden pancernik, przy odpowiedniej pomocy sojuszników, może znacząco wpłynąć na wynik drużyny, zarówno „grając pancerzem”, jak i zadając uszkodzenia swoim naturalnym priorytetowym celom – krążownikom." a 1 BBk w 7mio osobowym teamie to raptem 14.3% składu to jak się to ma do limitu BBków na randomach gdzie 5 BBków w 12to osobowym teamie to już 42%?! To jak to jest? Boicie się, że 28.6% BBków (czyli 2 na 7 osób) w składzie teamu na klanówki może "negatywnie wpłynąć na możliwość aktywnego uczestniczenia w bitwie krążowników przez ogień krzyżowy ze swoich wielkokalibrowych dział" a nie boicie się, że 42% BBków w składzie na randomie zrejpi krążowniki?

[edited]logic!

@Falathi mogę prosić o komentarz? 

Zobaczymy, jak te zasady sprawdzą się w praktyce i zbierzemy dane. Osobiście podejrzewam, że te zasady zostaną w swoim czasie zmienione na podstawie zebranych danych. 

Pożyjemy, zobaczymy. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.