Sign in to follow this  
Followers 0
krzysiek_1990

kiedy WG zrobi sensowny MM???

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

188 posts in this topic

@Radeckij

Wiesz, bardzo Cię szanuję, lecz muszę to napisać.

Jeżeli masz w głębokim poważaniu innych graczy (bo każdy ma prawo do gry w WoWS - lepsi i gorsi) to nie dziw się i nie narzekaj proszę, że inni gracze również mają w głębokim poważaniu Ciebie. W końcu jak to sam określiłeś - nie mają żadnego obowiązku litowania się nad biednym unicumem bo mają prawo sobie "poszczelać" na granicy mapy do BBczków. Ba! nawet nie grać wcale i od razu wyjść z bitwy - jak robisz to Ty. Jeżeli sam nie grasz dla dobra własnego teamu, to nie oczekuj, że inne osoby z drużyny będą grać dla Ciebie i każdy będzie wymiataczem 65%+ WR specjalnie po to, abyś Ty nie wyszedł z bitwy.

Pomidorki i weekendowi gracze grają źle bo nie potrafią grać dobrze. Albo grają źle, bo zwyczajnie sprawia radość im samo strzelanie, a nie dobre wyniki. Nie robią na złość specjalnie Tobie ani na przekór całej swojej drużynie. Za to Ty wychodząc celowo (w przeciwieństwie do nich) działasz na niekorzyść wszystkich pozostałych graczy w teamie.

Twoje podejście do gry jest na zasadzie - "ci debile nie zasługują na tak wielką i wartościową osobę jak ja, więc wychodzę z bitwy", podczas gdy powinno być "ci gracze grają słabo, więc postaram się im pomóc wygrać ten mecz, bo ja jako jedyny mam większe doświadczenie w WoWS - pokażę im jak powinno się grać".

To tak samo, jak by dowódca na polu bitwy zamiast pokierować natarciem na wroga, powiedział - w dupie mam tych szeregowców, co ledwo potrafią utrzymać karabin w łapach. Ja jestem kimś! Ja mam doświadczenie! oni nie zasługują na to bym walczył wspólnie z nimi, niech giną te zwierzęta! ja uciekam z pola walki. To się nazywa dezercja i jest to surowo karane.

3 people like this

47 minutes ago, Greyshark said:

Jakieś głupoty wypisujesz. Randomy gra niewielki procent ogółu graczy? Możesz podać link do tych danych?

Wejdź na stronę wows stats.

W wows jest około 104 tys. graczy.

Na 7 randomie zagrało około 34 tys. w tym wielu mniej niż 25 bitew. Zmienić na ranked.

Teoretycznie można założyć za zakładkę bitwa randomowa nacisnęło 30% graczy. Zmienić na ranked.

Z tego około połowa, porzuciła randomy po około 30 grach. Zmienić na ranked.

Tak naprawdę w randomy zagrało około 10-15 tys. graczy, jakieś 10-15%. Zmienić na ranked.

Zapewne cc ma dokładniejsze dane.

Czas oczekiwanie na bitwę na wyższych tierach nie przekraczał 20 s.

Na 5-1 około minuty.

Czas oczekiwania jest moją subiektywną oceną, zapewne zależny był od pory dnia.

Mój błąd. Dane dotyczą gier rankedowych i ogólnego stanu graczy.

2 minutes ago, KrzysiekEg said:

Wejdź na stronę wows stats.

W wows jest około 104 tys. graczy.

Na 7 randomie zagrało około 34 tys. w tym wielu mniej niż 25 bitew.

Teoretycznie można założyć za zakładkę bitwa randomowa nacisnęło 30% graczy.

Z tego około połowa, porzuciła randomy po około 30 grach.

Tak naprawdę w randomy zagrało około 10-15 tys. graczy, jakieś 10-15%.

Zapewne cc ma dokładniejsze dane.

Może spróbuj najpierw ogarnąć różnice pomiędzy randomami, bitwami rankingowymi i kooperacyjnymi. To powinien być twój pierwszy krok. Po nim możemy zacząć zastanawiać się nad MM, ale bez opanowania podstaw o których piszę to nie da rady.

Rozumiem co chciał powiedzieć SirensRevolution , ale rozumiem też graczy takich jak Radeckij. Niedawno nawet chciałem zrobić jakąś misję niemieckim okrętem i 4 czy 5 bitew z rzędu przegranych - wszystkie skończone na 1szym miejscu. Można się wkurzyć... 

Ale mimo wszystko moje zdanie jest takie. Nie byłoby hipersuperduper junikumów, bez tych właśnie "pomidorów". Gdyby naprzeciwko siebie stawali tylko gracze o bardzo wysokich umiejętnościach, naraz by się okazało, że dokonał się transfer w piłce skopanej z MISTRZA POLSKI do jakiegoś pośledniego klubu zagranicznego, a tam grzeje ławę.

Pamiętajcie - jesteście głównie tak "wspaniali" ponieważ ONI są tak kiepscy...

3 people like this

2 hours ago, Greyshark said:

Może spróbuj najpierw ogarnąć różnice pomiędzy randomami, bitwami rankingowymi i kooperacyjnymi. To powinien być twój pierwszy krok. Po nim możemy zacząć zastanawiać się nad MM, ale bez opanowania podstaw o których piszę to nie da rady.

Potrafisz się *edited* jak pies do nogawki a coś konstruktywnego?

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

1 person likes this

Just now, KrzysiekEg said:

Potrafisz się przyjebać jak pies do nogawki a coś konstruktywnego?

Trudno jest rozmawiać konstruktywnie z kimś, kto nie rozróżnia bitew losowych, rankingowych i kooperacyjnych. Ale spróbuję: MM+-2 jest w porządku, a jeden więcej czy mniej niszczyciel w drużynie nie stanowi problemu. Ile chcesz screenów na potwierdzenie, że da się wygrać bitwę mając jeden niszczyciel mniej i jeden krążownik więcej?

13 minutes ago, KrzysiekEg said:

Potrafisz się przyjebać jak pies do nogawki a coś konstruktywnego?

no tak, bo pisanie ze mala czesc graczy gra randomy jest konstruktywne

I wracamy do punktu wyjścia - wróżka zawsze wie na 100%, że coś będzie przegrane.

Mamy dwa podejścia -

Moje: Bitwa prawdopodobnie będzie w plecy ale i tak dam z siebie wszystko, jak zawsze, skoro już tu wlazłem.

Radeckiego: Bitwa będzie na 100% przegrana, spadam stąd, po cholerę mam się wysilać.

Czyje podejście jest lepsze w drużynowej grze online - oceńcie sami.

2 people like this

33 minutes ago, Radeckij said:

Zwykły egoizm, bez żadnych wielkich fochów i przerośniętego ego.

Czyżby? Ciut histerycznie cała ta akcja z wychodzeniem z bitew, kasowaniem postów i opuszczaniem forum na chwilę i opowiadaniem o wychodzeniu z bitew, kasowaniu postów i opuszczeniu forum wygląda. :-D

2 people like this

Radeckij jak dla Ciebie synonimem dobrej zabawy jest tylko i wyłącznie wygrana, to graj tylko co-opy. Tam zawsze będziesz wygrywał. Co więcej, zawsze będziesz wiedział, kogo masz w drużynie przeciwnej i skład okrętów będzie lustrzany. MM idealny normalnie, wszystko czego chciałeś. :D

Ta gra, to tak statystycznie w 50% przegrane bitwy. Jak ktoś nie potrafi czerpać radości z samego grania, nawet przy porażce, to dla niego są tylko single (a i to na kodach) albo co-opy właśnie.

Wróż Maciej WoWsa się znalazł, który od razu wie, jak potoczy się bitwa, jak komu polosuje RnR (a nie czekaj, przecież to Wania na Cyprze na bieżąco ustala! Znowu zapomniałem...), kto ma akurat słabszy dzień a kto zagra bitwę życia, lub chociaż najlepsza/najgorsza w miesiącu/tygodniu/sesji. Z twoim podejściem o wynikach meczów piłkarski decydowałoby porównanie składów drużyn i określanie wyniku na podstawie "oceny ekspertuf" jak mecz się skończy. Normalnie wszyscy bukmacherzy właśnie opluli monitory ze śmiechu. Pomnimy już milczeniem fakt, że gracz z twoimi umiejętnościami sam stanowi znaczny procent "wartości bojowej" danej ekipy, bez względu na to jak i z kim go polosowało, więc jak jebnie focha na początku, to jakiś tam wróżbita z drugiego zespołu, od nowa musi robić swoje "kalkulacje". Teraz grajcie w "tchórza", który prędzej "speńka" i wyjdzie to drugi będzie wiedział, że "warto grać te bitwę":P

2 people like this

1 hour ago, PancernyTygrys102 said:

Rozumiem co chciał powiedzieć SirensRevolution , ale rozumiem też graczy takich jak Radeckij. Niedawno nawet chciałem zrobić jakąś misję niemieckim okrętem i 4 czy 5 bitew z rzędu przegranych - wszystkie skończone na 1szym miejscu. Można się wkurzyć... 

Ale mimo wszystko moje zdanie jest takie. Nie byłoby hipersuperduper junikumów, bez tych właśnie "pomidorów". Gdyby naprzeciwko siebie stawali tylko gracze o bardzo wysokich umiejętnościach, naraz by się okazało, że dokonał się transfer w piłce skopanej z MISTRZA POLSKI do jakiegoś pośledniego klubu zagranicznego, a tam grzeje ławę.

Pamiętajcie - jesteście głównie tak "wspaniali" ponieważ ONI są tak kiepscy...

A jesteś pewny, ze to byłoby złe? Gry stałyby się bardziej taktyczne, bardziej wymagające, wyniki by się spłaszczyły - chętnie bym zaryzykował.

MM robi co chce. Jeszcze rozumiem, że jest mniej desek jak jest bitwa standardowa, ale z capami? 3 vs 2? Gdzie ja na Khabie czyli mogę sobie pomarzyć o capowaniu. Do tego Montana dostaje detonacje na samym starcie od torpedy w zadek. Druga sprawa to ilość gier w jakich mnie rzuca gdzie team po prostu pada jak muchy i nawet jakbym zrobił 8 killi to i tak byłaby przegrana. Od ~2 patchy jest jakaś masakra jeżeli chodzi o drużyny, wcześniej tak nie było.

Spoiler

shot-17.09.19_10.09.53-0756.jpg

shot-17.09.19_10.23.43-0270.jpgshot-17.09.19_10.27.24-0314.jpgshot-17.09.19_11.19.38-0820.jpgshot-17.09.19_11.19.42-0386.jpgshot-17.09.19_11.19.45-0342.jpgshot-17.09.19_11.19.48-0158.jpgshot-17.09.18_11.02.55-0996.jpgshot-17.09.18_11.02.56-0377.jpgshot-17.09.18_11.02.59-0400.jpgshot-17.09.18_11.03.01-0697.jpg

10 minutes ago, Viandinea said:

Druga sprawa to ilość gier w jakich mnie rzuca gdzie team po prostu pada jak muchy i nawet jakbym zrobił 8 killi to i tak byłaby przegrana. Od ~2 patchy jest jakaś masakra jeżeli chodzi o drużyny, wcześniej tak nie było.

Reveal hidden contents

shot-17.09.19_10.09.53-0756.jpg

shot-17.09.19_10.23.43-0270.jpgshot-17.09.19_10.27.24-0314.jpgshot-17.09.19_11.19.38-0820.jpgshot-17.09.19_11.19.42-0386.jpgshot-17.09.19_11.19.45-0342.jpgshot-17.09.19_11.19.48-0158.jpgshot-17.09.18_11.02.55-0996.jpgshot-17.09.18_11.02.56-0377.jpgshot-17.09.18_11.02.59-0400.jpgshot-17.09.18_11.03.01-0697.jpg

To co się dzieje jest nie do opisania.

Ultra wygrane/przegrane.

Nic nie idzie zrobić, capy to lawa, wsteczne BBki na środku mapy, DDki zaraz za Montanami, CVki grupujące 5 minut samoloty aby posłać wszystko nad DDosem czy innym Minotaurem, tarłą 9 okrętowe rozbijające się o 2 przeciwników, wsteczne Myoka na środku Dwóch Braci ( ... )

Curwa istny kyrk :cap_book:

1 person likes this

1 hour ago, Pshemozz said:

I wracamy do punktu wyjścia - wróżka zawsze wie na 100%, że coś będzie przegrane.

Mamy dwa podejścia -

Moje: Bitwa prawdopodobnie będzie w plecy ale i tak dam z siebie wszystko, jak zawsze, skoro już tu wlazłem.

Radeckiego: Bitwa będzie na 100% przegrana, spadam stąd, po cholerę mam się wysilać.

Czyje podejście jest lepsze w drużynowej grze online - oceńcie sami.

A ja Ci powiem tak, gowno zrobisz jak Ci gra pokaze srodkowy palec, pare postow wyzej pisalem kiedy dokladnie wiem czy wygram czy nie. Jak rngeus powie nie, to chocbys sie zesral to nie wyciagniaesz, a nawet jesli to zaraz poleci detonacja od torpedy czy 1 pestki na full hp BB.

19 minutes ago, talerus21 said:

Chyba Cię wczoraj widziałem :) @KrzysiekEg

Tak jak gralismy w 3 w dywizji, gra ktora wyciagnelismy za uszy, bo byla przegrana

10 minutes ago, puresense said:

To co się dzieje jest nie do opisania.

Ultra wygrane/przegrane.

Nic nie idzie zrobić, capy to lawa, wsteczne BBki na środku mapy, DDki zaraz za Montanami, CVki grupujące 5 minut samoloty aby posłać wszystko nad DDosem czy innym Minotaurem, tarłą 9 okrętowe rozbijające się o 2 przeciwników, wsteczne Myoka na środku Dwóch Braci ( ... )

Curwa istny kyrk :cap_book:

Po paru wygranych na t10 zagralismy z talerem i marqiem na t8, i to byly 3 epickie wpierdole, nie dalo sie zrobic nic

6 minutes ago, Zlociutk1 said:

A ja Ci powiem tak, gowno zrobisz jak Ci gra pokaze srodkowy palec, pare postow wyzej pisalem kiedy dokladnie wiem czy wygram czy nie. Jak rngeus powie nie, to chocbys sie zesral to nie wyciagniaesz, a nawet jesli to zaraz poleci detonacja od torpedy czy 1 pestki na full hp BB.

Na swoje 6101 bitw masz 30 detonacji, czyli dostałeś je w 0,49% gier. Faktycznie dramat, jak bardzo WG ci te bitwy ustawia.

Just now, Greyshark said:

Na swoje 6101 bitw masz 30 detonacji, czyli dostałeś je w 0,49% gier. Faktycznie dramat, jak bardzo WG ci te bitwy ustawia.

Nie mowie o swoich Rekinie, tylko ogolnie, czesto gesto mam po 1-2 detonacje w swojej druzynie, ja staram sie plywac z flagami jak je mam.

28 minutes ago, talerus21 said:

Chyba Cię wczoraj widziałem :) @KrzysiekEg

Mam nadzieję, że nie zepsułem Ci gry.

1 hour ago, Greyshark said:

Ile chcesz screenów na potwierdzenie, że da się wygrać bitwę mając jeden niszczyciel mniej i jeden krążownik więcej?

Ile chcesz screenów na potwierdzenie, że da się taką bitwę przegrać.

Tępy jesteś skoro nie zauważyłeś, że temat nie jest o tym czy da, lub nie da się wygrać bitwy z gorszym MM. Tylko temat jest o nieuczciwym, wręcz sterowanym MM.

1 minute ago, KrzysiekEg said:

Tępy jesteś skoro nie zauważyłeś, że temat nie jest o tym czy da, lub nie da się wygrać bitwy z gorszym MM. Tylko temat jest o nieuczciwym, wręcz sterowanym MM.

Sterowane MM - możliwe, czy nieuczciwe? Nie rozśmieszaj mnie. Zawsze jest nieuczciwie jak się przegrywa i zawsze jest super fair jak się wgrywa. 100% subiektywizm.

Każdy ma tą samą grę, więc skoro zasady są takie same dla wszystkich, to o jakiej nieuczciwości tu mowa? 

3 minutes ago, Zlociutk1 said:

Nie mowie o swoich Rekinie, tylko ogolnie, czesto gesto mam po 1-2 detonacje w swojej druzynie, ja staram sie plywac z flagami jak je mam.

To ja tak nie mam. Zrobię eksperyment i będę przez tydzień liczył detonacje w swojej drużynie, najwyżej wyślę zgłoszenie do supportu, czemu nie jestem godzien ustawiania mi bitew.

2 minutes ago, KrzysiekEg said:

Ile chcesz screenów na potwierdzenie, że da się taką bitwę przegrać.

Temat jest o tym, że jedna strona ma za dużo niszczycieli, a nie o sterowanym MM:

no ale skoro nie odróżniasz bitew rankingowych od losowych, to i tego miałeś prawo nie zrozumieć.

A skoro taki MM nie ma żadnego wpływu na rezultat bitwy, to co za problem? I skoro nie wpływa na wynik, to o co chodzi w tym sterowaniu, jaki jest jego cel?

Ogarnij się krzysiu, jeden i drugi.

1 hour ago, Ter_ion said:

A jesteś pewny, ze to byłoby złe? Gry stałyby się bardziej taktyczne, bardziej wymagające, wyniki by się spłaszczyły - chętnie bym zaryzykował.

Takie coś można by było uzyskać w bitwach klanowych na przykład. O ile WG wprowadzi jakiś sensowne nagrody. Ale też wtedy będzie tak, że mocny klan będzie dosyć często trafiał na o wiele słabsze klany. I znowu zaczną się dąsy, że to niesprawiedliwe. Jak się człowiek szybko nie będzie obracał, tak zawsze (_i_) z tyłu...

Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził..

18 minutes ago, kidd18 said:

Sterowane MM - możliwe, czy nieuczciwe? Nie rozśmieszaj mnie.

Nieuczciwe wobec nas graczy. WG cały czas zapewnia, że gra jest fair i zbalansowana.  Gdyby jawnie powiedziało, że jest taki a nie inny mechanizm gry, to wtedy nie ma o czym gadać. Bierzesz to co jest, albo nic.

14 minutes ago, Greyshark said:

Temat jest o tym, że jedna strona ma za dużo niszczycieli, a nie o sterowanym MM

Sam się ogarnij gejsiu, czy ustawienie że jedna strona ma więcej dd niż druga nie jest sterowaniem MM?

ups miało byc greysiu.

Ja zgłaszam protest. Mi WG nie steruje MM. Co mam zrobić, by WG mi sterowało MM?

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.