Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
RommelTaichou

Yavuz Zırhlısı

11 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
1,971 battles

Bir çoğunuzun tarih derslerinden hatırlayacağı, Türk Donanmasının gururu, adına türküler yapılan gemimiz Yavuz Zırhlısı veya Yavuz Savaş Kruvazörü oyuna premium gemi olarak eklenmesi için için ticket kampanyası başlasın arkadaşlar. Sizlerden ricam her birinizin ticket atıp wargaming'in dikkatsiz kalamamasını sağlamak. Yavuz'un eski ve yetersiz özelliklere sahip olduğunu düşünüyorsanız eğer kısaca tier 3 bir çok zırhlıdan daha iyi yönleri var örneğin Nassau class battleship. Temel özellikleri bir battlecruiser olarak 18 km üzerinde menzili, 10 adet 2'li taretler üzerinde bulunan 280 mm'lik topları, 25 knot gibi iyi bir hıza sahip. Tabi ki ayrı bir Türk teknik ağacı yapılamaz bu yüzden de en azından premium gemi olarak gelirse (ki tahminim tier 3-4 olur) benim gibi satın alıp seve seve oynayacak bir çok kişi olacağından eminim.resim.ashx?DocID=63873&imgName=image001.yavuzzihlisi.jpgimages?q=tbn:ANd9GcRQhmoRCnbegZyW2D5JmGT

Players
570 posts
15,519 battles

Bu konu (Oyuna Türk gemisi eklenmesi) forumda konuşuldu ve projesi de yapıldı. Ancak bizden (Türklerden) yeterli destek olmadığı için şuan öyle kaldı.

Buyurun buda bahsi geçen konu. Malesef ne zaman birlik olmayı öğrenirsek o zaman bu konular tekrar konuşulabilir. Ayrıca WG'nin yakın zaman planlarında Türk gemisi bulunmuyor.

[R-C-N]
Players
1,230 posts
15,332 battles

Türk gemisi projesi tamamen fiyasko oldu. Üşenmeden 50k 60k vurdukları gereksiz maç sonuçlarını paylaşan insanlar, bir imza atmayı çok gördüler. Ben WG yerinde olsam bende eklemezdim. Türk forumu desen bomboş, gruplarda böyle bir anket & imza hazırlıyorsun katılan kişi 200 300. Bu dediğim yanlış anlaşılmasın, oyunda bir Türk gemisi görmeyi bende isterim elbette. Ama durum bu.

• Cool 2

Players
2 posts
1,971 battles

forumda yeniyim. başlık açmadan önce kontrol etmiş olmam gerekirdi. paylaştıktan sonra diğer başlıkları da okudum. açıkçası foruma girmemin tek sebebi bunu paylaşmaktı. oyunda güzel premium gemiler var ancak premium olmayan normal gemiler yeterli geliyor. sadece aidiyet duygusu hissettiğimden alacağım bir gemi olurdu. ne yazık ki böyle devam :(

[THESO]
Community Contributor
153 posts
22,857 battles

Pan Avrupa destroyer ağacında en azından 1 destroyerimiz olacak bundan eminim. Yavuz premium gelir ama ne zaman gelir, o muamma.

Players
11 posts
12,538 battles
1 hour ago, Haleos said:

Pan Avrupa destroyer ağacında en azından 1 destroyerimiz olacak bundan eminim. Yavuz premium gelir ama ne zaman gelir, o muamma.

Yavuzun geleceği Tier 5 hadi taş çatlasın 6. Limanda süs için duracak geldiği zaman.
Projemize destek gelseydi eğer Tier 8 için bastırdığımız destroyer çok güzel olabilirdi.

[THESO]
Community Contributor
153 posts
22,857 battles
4 minutes ago, IamLordOfLies said:

Yavuzun geleceği Tier 5 hadi taş çatlasın 6. Limanda süs için duracak geldiği zaman.
Projemize destek gelseydi eğer Tier 8 için bastırdığımız destroyer çok güzel olabilirdi.

Yavuz istatistik olarak tier4 dengidir Ahmet. 6 değil 5 de olmaz :)

• Cool 2

Players
11 posts
12,538 battles
On 08/09/2017 at 3:50 PM, Haleos said:

Yavuz istatistik olarak tier4 dengidir Ahmet. 6 değil 5 de olmaz :)

Bak onu diyorum hadi WG desin ki T5 olsun. Modernizasyonlarını da versin t6 abicim

[AMAT]
Beta Tester
184 posts
8,801 battles
On 06.09.2017 at 9:29 AM, Accelerated said:

Türk gemisi projesi tamamen fiyasko oldu. Üşenmeden 50k 60k vurdukları gereksiz maç sonuçlarını paylaşan insanlar, bir imza atmayı çok gördüler. Ben WG yerinde olsam bende eklemezdim. Türk forumu desen bomboş, gruplarda böyle bir anket & imza hazırlıyorsun katılan kişi 200 300. Bu dediğim yanlış anlaşılmasın, oyunda bir Türk gemisi görmeyi bende isterim elbette. Ama durum bu.

daha gecenlerde kurulan ispanyol mu italyan  formumu ne bizi gecti . nerden biliyorum çünki topic ve postta sonuncuyuz.

Players
50 posts
9,812 battles

Bu gemiyi biz politika icabı satın alana kadar Türk gemisi değildi hatta satın aldıktan sonra bile mürettebatı Alman değil miydi ?

Ne yazık ki zırhlı Türk gemisi yok pek. Denizaltı olsaydı ilk torpidoyla gemi batıran denizaltıyı ekletebilirdik güzel olurdu :) (gerçi bunuda satın almışızda bizim kontrolümüzde mürettebat Türk)

Sign in to follow this