Jump to content
Sign in to follow this  
_P_O_S_E_J_D_O_N_

[VIII] Graf Zeppelin

184 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester
950 posts
17,987 battles
On 28.09.2017 at 7:09 PM, Scarrry said:

testują nową wersję Grafa... z 3 eskadrami torpedowców... to zdaje sie juz są 3 warianty

I ten wariant wydaje się mocny skoro w dwóch nalotach wpakował mi 7 torped w 10 poziomowy pancernik (Conq).

[BANCV]
Players
315 posts
10,141 battles
56 minutes ago, Scarrry said:

ale wiesz jakie krótkie nogi ma kłamstwo wsrod inteligentnych ludzi i generalnie niezłych graczy? Nie masz ani takich trafień ani nie masz osiagnięcia za zatopienie z pomocniczej

Nie dosc ze wygladasz na kompletną lamkę w grze, to jeszcze takie kłamstwa.

A wiesz,że na okrętach testowych nie dostajesz żadnych odznaczeń? :cap_cool:

14 minutes ago, w_wilk said:

I ten wariant wydaje się mocny skoro w dwóch nalotach wpakował mi 7 torped w 10 poziomowy pancernik (Conq).

Obecnie były/są trzy warianty GZ: Był wariant I(tylko DB) z wąskim dropem w kształcie elipsy ,wariant II(tylko DB) miał drop w postaci koła,wariant III ma torpedy z głębokim zanurzeniem.Został jeszcze też bazowy GZ z bombami HE.

Może mieć najmocniejszy dmg z torped wśród wszystkich TB(10500 dmg),ale samoloty są słabe jak na okręt bazujący tylko na torpedowcach.Możesz atakować tylko BB,CA,CV,większość okrętów ma AA na jakimś rozsądnym poziomie(poza większością VI-VII tierów).

Dla porównania tabelka torpedowców(po pełnym wymaksowaniu)

Torpedowce GZ upgrade Shokaku upgrade Lexington upgrade Enerprise upgrade
prędkość 135,0 kts 148,0 kts 136,0 kts 133,0 kts
przeładowanie 18,0s 18,0 s 31,7 s 25,2 s
HP 1712 s 1806,0 s 1795,5 s 1822,8 s
dmg 10500 hp 8,567 hp 9,867 hp 9,867 hp
prędkość torped 38 kts 40 kts 39 kts 39 kts
zasięg torped 1,6 km 2,7 km 3,0 km 3,0 km

Alpha Tester
950 posts
17,987 battles
2 minutes ago, stryk33 said:

z 30tu torped wsadzil 7?! NERF CV

Z 25 torped (5 grup) 8 tierowy CV wsadził 7 w 10 poziomowy okręt  to mało ?

[BSW]
[BSW]
Players
725 posts
12,904 battles
48 minutes ago, w_wilk said:

Bez urazy ale z twojego posta wyczytałem:"Mam Conquerora...fap fap fap :) Złe, brzydkie latadła torpują i nie można robić...fap fap fap :("

[GOFER]
Players
1,607 posts
9,928 battles
2 hours ago, w_wilk said:

Z 25 torped (5 grup) 8 tierowy CV wsadził 7 w 10 poziomowy okręt  to mało ?

z 25 torped wsadzil 7 w okret, ktorego jedyna wada ma byc slabe AA, tak to bardzo malo

Alpha Tester
950 posts
17,987 battles
9 hours ago, WujekJeff said:

Bez urazy ale z twojego posta wyczytałem:"Mam Conquerora...fap fap fap :) Złe, brzydkie latadła torpują i nie można robić...fap fap fap :("

To naucz się czytać albo zobacz czym pływam nim zaczniesz wypisywać głupoty.

Alpha Tester
950 posts
17,987 battles
7 hours ago, stryk33 said:

z 25 torped wsadzil 7 w okret, ktorego jedyna wada ma byc slabe AA, tak to bardzo malo

Gdyby zrobiły to w pierwszym podejściu to może tak ale część oblatywała mój manewrujący okręt i jeszcze rzucała i to mnie dziwi.

Może faktycznie Conq ma tak słabe OPL.

Players
1,471 posts
9,937 battles
12 hours ago, Scarrry said:

ale wiesz jakie krótkie nogi ma kłamstwo wsrod inteligentnych ludzi i generalnie niezłych graczy? Nie masz ani takich trafień ani nie masz osiagnięcia za zatopienie z pomocniczej

Nie dosc ze wygladasz na kompletną lamkę w grze, to jeszcze takie coś.

Widać jaki ty inteligentny jesteś........poczytaj z zrozumieniem nie napisałem że w tej bitwie!!!! tylko że kiedyś mi się to udało kumasz czy nie bardzo???to logiczne że jak bym tego dokonał w tej bitwie to dałbym screnba.

Players
1,527 posts
24,769 battles
22 minutes ago, _D_J_T_I_E_S_T_O_ said:

Widać jaki ty inteligentny jesteś........

wyluzuj bo Ci żyłka pęknie, a poza tym jesteś na najlepszej drodze do permanent bana na forum, polecą raporty za posty i będzie tyle :Smile_coin:

[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,329 battles
5 minutes ago, krzysiek_1990 said:

wyluzuj bo Ci żyłka pęknie, a poza tym jesteś na najlepszej drodze do permanent bana na forum, polecą raporty za posty i będzie tyle :Smile_coin:

Widzę, że mamy nowego moderatora.:Smile-_tongue:

Players
227 posts
10,525 battles
3 hours ago, _D_J_T_I_E_S_T_O_ said:

Powiem wam ze zeplein1 całkiem całkiem :cap_rambo:

q.jpg

e.jpg

0 samolotów strąconych, czyli wrogi CV był AFK i miałeś niebo tylko dla siebie

Players
1,471 posts
9,937 battles
16 minutes ago, 1031 said:

0 samolotów strąconych, czyli wrogi CV był AFK i miałeś niebo tylko dla siebie

Afk???nie porażaj mnie.......na samym początku bitwy poleciałem do niego nie miał szans zareagować i nie był afk!!!już nie powiem kto tu jest afk.

Players
2,776 posts
6,209 battles
1 hour ago, _D_J_T_I_E_S_T_O_ said:

Afk???nie porażaj mnie.......na samym początku bitwy poleciałem do niego nie miał szans zareagować i nie był afk!!!już nie powiem kto tu jest afk.

Z tego co wiem, CV od VIII tieru mają rozbicie. Poleciałeś więc na headshota do kolesia, który ma rozbicie, tak?

[O-R-P]
Players
2,607 posts
28,552 battles
4 minutes ago, henryk5pio said:

Z tego co wiem, CV od VIII tieru mają rozbicie. Poleciałeś więc na headshota do kolesia, który ma rozbicie, tak?

Najciekawsze jest to, że mu się to udało. Nie wiem co bardziej jest godne facepalma: próba HS na VIII czy danie go zrobienia sobie.

• Cool 2

[E--C]
Players
786 posts
8,768 battles
5 minutes ago, henryk5pio said:

1 minute ago, Marblehead_1 said:

Najciekawsze jest to, ż mu się to udało. Nie wiem co bardziej jest godne facepalma: próba HS na VIII czy danie go zrobienia sobie.

Panowie zobaczcie co zostało ubite, GZ Test 1 - pewnie jakiś asior  helmut co go kupił i potem nie wiedział jak go zwrócić.

Edit. Jednak to średniak, musiał być AFK(albo ktoś inny np dzieciak grał na jego koncie)

Pozdrawiam :Smile_honoring:

[LBTL]
Players
18 posts
13,806 battles

Nie wiem jak na Graf Zeppelinie, ale Lexingtonem (wersja bez myśliwców) da się bez problemu rozjechać wrogie lotnisko pierwszym nalotem nawet jeśli użyje rozbicia (oczywiscie nie zawsze wyjdzie). Więc rozbicie to nie jest znów trakie panaceum na każdy nalot i ten gracz wcale nie musiał być AFK, albo być słabiakiem.

Players
1,471 posts
9,937 battles
1 hour ago, Vraad said:

Nie wiem jak na Graf Zeppelinie, ale Lexingtonem (wersja bez myśliwców) da się bez problemu rozjechać wrogie lotnisko pierwszym nalotem nawet jeśli użyje rozbicia (oczywiscie nie zawsze wyjdzie). Więc rozbicie to nie jest znów trakie panaceum na każdy nalot i ten gracz wcale nie musiał być AFK, albo być słabiakiem.

Koledzy ten koleś nie był afk ,a po za tym ta wersja zepelina miała tylko bąbki i torpedy bez myśliwców....

Tutaj macie replaya  z tej bitwy bo ja cos nie moge replaya otwierać....

https://replayswows.com/replay/7750#teams

[GLORY]
Players
215 posts
34,976 battles

Panowie ja rozjechałem swoim midweyem innego, pomimo rozbicia i dosyć dobrego AA jakie mają już cv na 10T. 
Wiele razy atakowałem inne cv 10t i zatopić je za jednym przeładowaniem jest ciężko ale przy dwóch  nalotach większość idzie na dno. 

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
23,665 battles
23 hours ago, Marblehead_1 said:

Najciekawsze jest to, że mu się to udało. Nie wiem co bardziej jest godne facepalma: próba HS na VIII czy danie go zrobienia sobie.

wystarczy sobei zerknąć że przeciwnikiem DJTIESTO, ktory sam tytanem delikatnie pisząc nie jest, był gośc który tak potrafi graśc lotniskami: https://wows-numbers.com/player/500535469,vanLEO/ - zjedź sobie na dół, zaznaczyłem jego wyniki ograniczone do lotniskowców. Kompletna niewiarygodna lamka. Nie włączył pewnie rozbicia i stał w miejscu, nie ma pewnie pojęcia o grze inaczej niż z autodropa, stojąc w miejscu. Co tu dywagować. Owszem da się rozwalić gracza headshotem przy rozbiciu, ale to raczej kompletną niedorajdę, taką ten tutaj... normalny gracz nie ma opcji żeby dał sobie takowego wsadzić.  

gość ma tak: Zuiho - WR 39, Ruyo - WR 36 (tu go pewnie już strafeami rozwalają jak masło na patelni)

Graf w wariancie bez mysliwców jest bardzo  słabym okretem. 

• Cool 1

Players
1,471 posts
9,937 battles
17 hours ago, Scarrry said:

Nie włączył pewnie rozbicia i stał w miejscu,

Widze nie chciało ci się wł.replaya to bys zobaczył że nie stał w miejscu....

Players
1,471 posts
9,937 battles

info z Fb

"

Hello everyone!

As the long process of Graf Zeppelin testing is slowly coming to its final phase, we're happy to share our special GZ permanent camo design. Frankly speaking, after reading your suggestions, we let our imagination run free, but hey, who wants a regular design for such a cool cause? Anyway, let us know what you think, and here are the bonuses:

* Both standard combat bonuses;
* +50% to combat XP;
* +50% to commander XP;
* +10% to credits;
* -10% to service fee."

Zapewne na święta WG dokona "skoku"na kasę klienta i wypuści finalną wersję grafa :cap_look:

Sign in to follow this