Jump to content
Sign in to follow this  
_P_O_S_E_J_D_O_N_

[VIII] Graf Zeppelin

184 comments in this topic

Recommended Posts

[QTAZ]
Players
1,260 posts
16,838 battles
1 hour ago, Scarrry said:

prosta sprawa - przy bombach HE masz ponad 2 raza mniejsze pole rozrzutu - więc wtedy używasz automatu, przy AP musisz bombardować z ręcznym sterowaniem altem, albo wyniki bedą dramatyczne. 

A nie odwrotnie?

[2137]
[2137]
Weekend Tester
364 posts
8,026 battles

Na eng/de forum sporo ludzi pisze, że chciało go kupić, ale nikt nie kupi najgorszego cv 8 tieru. WG nie zostawi hajsu czekającego na podniesienie, będzie buff, albo rework.

• Cool 1

[QTAZ]
Players
1,260 posts
16,838 battles

Spokojnie, hemluty będą sypać kasę. Bedzie tak jak z Enterem. Zwierzęta kupiuj,nie umieją grać i jest na kim kręcić wyniki. Rekordzista mial W SUMIE 43 bitwy i grał właśnie Enterem. Tu czeka nas to samo. A szkoda bo cv ma ogromny wplyw na bitwę.

Players
1,471 posts
9,937 battles
1 hour ago, Scarrry said:

prosta sprawa - przy bombach HE masz ponad 2 raza mniejsze pole rozrzutu - więc wtedy używasz automatu, przy AP musisz bombardować z ręcznym sterowaniem altem, albo wyniki bedą dramatyczne. 

powiem ci tak jak wale HE z automatu to katastrofa ale jak mam ap i automat to lepsze wyniki

[2137]
[2137]
Weekend Tester
364 posts
8,026 battles
9 minutes ago, MageT91 said:

Spokojnie, hemluty będą sypać kasę. Bedzie tak jak z Enterem. Zwierzęta kupiuj,nie umieją grać i jest na kim kręcić wyniki. Rekordzista mial W SUMIE 43 bitwy i grał właśnie Enterem. Tu czeka nas to samo. A szkoda bo cv ma ogromny wplyw na bitwę.

To nie jest tak, że niemoty kupują Zeppelina, tylko WG sprzedaje najgorszy lotniskowiec 8 tieru. 

Prowadzisz sklep i sprzedajesz gówniane buty.

Cieszysz się bo sprzedałeś 20 par, czy srasz po gaciach bo zdenerwowani klienci dobijają ci się do drzwi?

Players
1,471 posts
9,937 battles
21 minutes ago, MageT91 said:

Po dzisiejszych losowaniach ciagle byłem na dole tabeli walcząc przeciw X tierom odstawiam go do garażu i niech tam zostanie paranoja z tymi lsoowaniami bombowce padały zanim gdzieś doleciały.

[O-R-P]
Players
2,607 posts
28,552 battles
11 minutes ago, MK1D said:

To nie jest tak, że niemoty kupują Zeppelina, tylko WG sprzedaje najgorszy lotniskowiec 8 tieru. 

Cieszysz się bo sprzedałeś 20 par, czy srasz po gaciach bo zdenerwowani klienci dobijają ci się do drzwi?

Liczysz, że tutaj klienci się będą o coś upominali i dobijali?

Ja nie rozumiem sensu tego lotniskowca. On ma moc uderzeniową nieco większą niż Lexington FD. Tylko, że myśliwce ma podobno bardzo słabe. Interesował mnie, bo uważam, że to jeden z najładniejszych lotniskowców II wojny.

• Cool 1

Players
1,471 posts
9,937 battles
13 minutes ago, Marblehead_1 said:

Ja nie rozumiem sensu tego lotniskowca. On ma moc uderzeniową nieco większą niż Lexington FD. Tylko, że myśliwce ma podobno bardzo słabe. Interesował mnie, bo uważam, że to jeden z najładniejszych lotniskowców II wojny.

tak myśliwce ma bardzo słabe moje dwie eskadry nie dawały rady jednej eskadrze np.lexingtona.Eskadry z zepelina przegrywają z kążdym cv szkoda je wypuszczać,nic polak mądry po szkodzie drugi raz bym tego gniota nie kupił.

• Cool 1

[2137]
[2137]
Weekend Tester
364 posts
8,026 battles
37 minutes ago, Marblehead_1 said:

Już poszło info w eter, że Zeppelin to gówno, na forum są tematy, a youtuberzy zaczynają robić filmy przestrzegające przed zakupem. Według WG NA Zeppelin nie był gotowy do wypuszczenia, a jak wiadomo na serwerze NA to jest życie jak w Madrycie, nie to co u nas na EU, więc jestem skłonny uwierzyć w ich wersję wydarzeń. 

WG chce robić hajsik, a gówniany Zeppelin jest tego odwrotnością. To był okręt z potencjałem zarobienia niezłej kasiory, a tu taki luj, już poszło info w eter, że to carp, a WG eu znowu zarobiło metkę najgorszego serwera wszech czasów.

• Cool 1

Players
1,471 posts
9,937 battles

Powiem tak jak zepelin jest top tierem to idzie cos zarobic ale tymi bombkami to mozna sobie wokół mapy polatac nic więcej.Dzis miałem kilka bitew z gówniatym wynkiem bo losuje na X tiery a mysliwce to kpina wysyłam po dwie eskadry na jedną przeciwnika a i tak przegrałem.Gdyby nie to że kupiłem go z zestawem 30misji x3 to juz dawno by kurzem sie pokrył.

Beta Tester, Players
2,015 posts
5,541 battles

Myślałem aby go kupić(poprawka: byłem napalony na niego) ale....stwierdziłem poczekam. Wyjdą filmiki, będą opinie i co widzę?

Szajs i niedopracowane gówno za pomocą którego WG chce od nas wyciągnąć kasę. A to opóźnienie bomb to też genialny pomysł.

A myślałem że Kaga była nietrafionym zakupem, oj WG udowodniłoby mi jak bardzo się pomyliłem.

Nie polecam.

Players
492 posts

Premiera tego lotniska (w fazie alpha) to jakiś wielki fuckup ze strony WGEU moim zdaniem. Wyszli przed szereg, bo pomyśleli, że uratują finanse na koniec miesiąca.

• Cool 1

[QTAZ]
Players
1,260 posts
16,838 battles
2 hours ago, MK1D said:

Pomijając parametry okretu to niemoty też go kupują.  Im wiecej tym lepiej bo gra łatwiejsza. Enter ma jeszcze gorzej bo ma samoloty VII a tez go rzuca na X. I nikt nie płacze:-P ale takie życie na VIII tierze. Gra się ale co to za granie. Cvki sa najbardziej poszkodowane przy bitwach +2 tiery. Reszta sobie poradzi.

Alpha Tester
2,303 posts
1,085 battles

qWEUcYs.png?1

Nie kupujcie śmieci, ja Was proszę.

To badziewie kosztuje ponad dwie stówy. Ja wiem, że ładny model, ale to już lepiej dorzucić trochę i sobie cacy model sklejany kupić.

Players
1,527 posts
24,769 battles
5 minutes ago, _D_J_T_I_E_S_T_O_ said:

Ludzie ktos jest mądry niech nie kupuje tego gniota najgorszy statek jaki do tej pory wprowadzono!!!

toś pan jeszcze mikasą nie grał :Smile_trollface:

[PLO]
Beta Tester
4,659 posts
10,107 battles

Nie wiem czemu narzekacie. To idealny okręt dla docelowego klienta WG - samo klikanie, żadnych altów nie trzeba... miodzio po prostu. Jak teraz mu dorzucą torpedowce to się zacznie helmutowy szloch, że okręt za trudny w graniu.

Pozdrawiam

• Cool 1

Players
1,527 posts
24,769 battles
14 minutes ago, Radeckij said:

Nie wiem czemu narzekacie. To idealny okręt dla docelowego klienta WG - samo klikanie, żadnych altów nie trzeba... miodzio po prostu. Jak teraz mu dorzucą torpedowce to się zacznie helmutowy szloch, że okręt za trudny w graniu.

Pozdrawiam

brajankowe helmuty, które wydały teraz kase na zeppelina i próbują nimi grać może przestaną pisać CV noob, report :Smile_trollface:

ja tam mam za mały łeb do klikania z góry i nie tykam tej klasy:Smile_glasses:

Players
1,471 posts
9,937 battles

Jestem póki co zmuszony nim grac bo kupiłem wersję z misjami dziś na 15 bitew z 5 razy byłem top tierem a tak to szkoda gadać!na topce da sie coś ugrac a tak to kpina nie kupujcie tego gniota!!!

[PLO]
Beta Tester
4,659 posts
10,107 battles
11 minutes ago, _D_J_T_I_E_S_T_O_ said:

Jestem póki co zmuszony nim grac bo kupiłem wersję z misjami dziś na 15 bitew

Nie MUSISZ grać.

To jak z wizytą w domu uciech - kupiłeś karnet na 5 wizyt, po pierwszej dostałeś trypra, po drugiej francę, i co dalej? Idziesz znowu, bo masz jeszcze 3 wejścia na karnecie?

Pozdrawiam

• Cool 2

[QTAZ]
Players
821 posts
18,436 battles

Badziewie badziewiem, ale wczoraj dostałem nuka na full hp Bismarcku z jednego nalotu 3 eskadr, wcześniej zestrzeliwując 3 samoloty. Co prawda płynąłem 1/4 prędkości za capem, no ale 69k dmg w jednym nalocie, okręt tego samego tieru? Z jednej strony najsłabsza premka w grze, a z drugiej potencjał do kasowania 69k (albo i więcej, musiałbym sprawdzić na powtórce ile w rzeczywistości zadał obażeń). WG at its finest. 

Btw, nigdy nie sądziłem, że będę płakał za bebeczkiem, no ale to jest małe przegięcie. 

shot-17_08.25_22_16.50-0028.thumb.jpg.bd990a97e29138db553ddecb313c4831.jpg

[GOFER]
Players
1,607 posts
9,928 battles

nie, to nie jest przegiecie - graf jest skuteczny TYLKO przeciwko niemieckim pancernikom, o ile nie zestrzela mu wczesniej bombowcow

Sign in to follow this