Jump to content
Sign in to follow this  
_P_O_S_E_J_D_O_N_

[VIII] Graf Zeppelin

184 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
[PLO]
Players
906 posts
21,505 battles
43 minutes ago, MrBad_Guy said:

Niech dorzucą pancerniki RPA oraz KONGO. Też pewnie o takich myśleli i były plany budowy.

Ps. Niemcy i lotniskowiec, to jak Polska i Pancernik.

Ale zdajesz sobie sprawę że Niemcy zbudowali Graffa Zeppelina?

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
23,665 battles

bez znaczenia, zbudowali czy nie (choć oczywiście że zbudowali większość okrętu). Ważne jak sprawuje się w grze

Jest dostępna jedna jedyna konfiguracja 2 fightery + 3 bombery. Jedyna wariacja to bombery AP lub HE. Pany.. ktoś juz kupił? Jak wrażenia ? 

Pomocnicza na 7.5 km .. z perkiem na zasięg, flagą to jakies 9,2 km zasięgu.. z modułem będzie 10,6 km - jakby dac focusa dla secondaries to trollowanie desek poziom master :D

[QTAZ]
Players
1,260 posts
16,838 battles

świeci się jak psu ... więc będzie problem jak nas ktoś złapie w zasięg. Okręt dobry ale torpedy dawały mu uniwersalność, teraz bomby nadają się raczej jedynie na pancerniki. Do Deski nie warto startować bo przeleci na wylot, do krążków nie dolecimy jak rzuci na X. Zresztą większość ma rozbicie. DMG można kręcić ale jak już wspomniałem na BBkach. A chyba głównie o uniwersalność CVek chodzi w grze nimi prawda? NO i oczywiście mamy 3 myśliwce bez perka. Z torpedami pewnie bym kupił ale w takiej konfiguracji sobie zdecydowanie odpuszczę.

EDIT

Zmień nazwę tematu

[PLO]
Players
721 posts
9,810 battles

O graniu na CV to mona ze mna pogadać jak ze ślepym o kolorach, ale na yt jest sprzed kilku godzin bitwa kolesia co Zeppelinem zrobił 242k dmg.

Co prawda tiery VI-VIII, ale jednak.

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
23,665 battles
8 minutes ago, genek012 said:

O graniu na CV to mona ze mna pogadać jak ze ślepym o kolaorach, ale na yt jest sprzed kilku godzin bitwa kolesia co Zeppelinem zrobił 242k dmg.

ale wyniki na serwerze dla okrętu na razie baaaardzo liche. Enterprise ma dużo lepsze.

[TF16]
Players
1,009 posts
25,272 battles
19 minutes ago, Scarrry said:

ale wyniki na serwerze dla okrętu na razie baaaardzo liche. Enterprise ma dużo lepsze.

W dodatku Enterprise jest już w promo -15%

Players
7 posts
1,295 battles

Może to dobra, może to kiepska - ale zawsze ocena. Amagi (ustawione wg. konfiguracji Flamu) strąca te samoloty jeden po drugim. Nie gram CV, ale wsiadając na BB'ki nie przejmuję się zbytnio widząc Hrabiego Zeppelin...

[GOFER]
Players
1,607 posts
9,928 battles

amagi wg konfiguracji retardmu (czyt. full retard AA) nie musi przejmowac sie cvkami, umrze od krazownikow zanim do niego doleca

• Cool 4

Players
1,471 posts
9,937 battles

Mam na nim na razie 1 bitwę i losowanie na X myślałem że się popłacze,ale było fajnie taki yamato jak waliłem altem to po 3 bombkach prawie hp nie miał.

[O-R-P]
Players
2,607 posts
28,552 battles

Póki co zaobserwowane po drugiej stronie. Bomby HE wydają się mocne i to bardzo. Mojego Tirpa zdjął z 80% hp do 0 w nalocie wszystkich eskadr. Skąd wiem, że to były bomby HE? Bo po pierwszej eskadrze miałem pożar - nie gasiłem go. A potem dwie kolejne i to by było na tyle. Zdjąłem mu ze 2 samoloty. Znaczy się, że albo RNG mi środkowy palec pokazało albo te bomby są faktycznie mocne.

Zaobserwowane, że lata na nim sporo hmmm. bardzo niedoświadczonych graczy. Śmieszna była bitwa jak po mojej stronie był typowy Hans 48%WR po drugiej jakiś mega koks. Obaj na Grafie Zeppelinie. Nasz Hans atakował... Clevelanda o ile wcześniej nie tracił od alta samolotów. O dziwo wrogi koks też jakiś super wyników nie zrobił.

Obstawiam, że to będzie jedna z najgorszych premek. Bez torped ten okręt nie ma 90% potencjału.

Players
1,471 posts
9,937 battles

Powiem tak ciężko mi się nim gra bez torped praktycznie ten okret to taki ni jaki mi się wydaje,bo to typowe wystrzel i zapomonij ktos mi wytłumaczy jaki rodzaj tych bomb najlepiej używać na nim???

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
23,665 battles

zasada generalna jest że na niszczyciele - HE, na krążowniki i pancerniki - AP. Jak rozumiem doboru dokonujesz przed wejściem do bitwy, tak? W takim razie musisz się skoncentrowac odpowiednio na całą bitwę na jednych albo drugich. 

Players
1,527 posts
24,769 battles

secondary rulez, nigdy nie sądziłem, że ktoś to weźmie na cefałce :Smile_hiding: zaraz filma nagram jak się chłopaki klepali po ryju :Smile_trollface: celniejsze to to od bisa nawet :Smile-_tongue:

shot-17.08.24_11.30.22-0505.jpg

edit: macie nópki, pińcet debilionuf sie należy

Players
1,471 posts
9,937 battles
6 minutes ago, Scarrry said:

zasada generalna jest że na niszczyciele - HE, na krążowniki i pancerniki - AP. Jak rozumiem doboru dokonujesz przed wejściem do bitwy, tak? W takim razie musisz się skoncentrowac odpowiednio na całą bitwę na jednych albo drugich. 

tak w porcie muszę wybrać rodzaj bomby generalnie w bitwie jest z 2-3 niszczyciel to szkoda wybierac specialnie bombki na nich jak przewaga krazkow i pancerników.

1.jpg

2.jpg

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
23,665 battles
2 hours ago, _D_J_T_I_E_S_T_O_ said:

Miałem bitwe z bombami AP i porażka mało co wchodziło szkoda słów....ten okret bez torped szybko zawita w zamknietym garazu no...

prosta sprawa - przy bombach HE masz ponad 2 raza mniejsze pole rozrzutu - więc wtedy używasz automatu, przy AP musisz bombardować z ręcznym sterowaniem altem, albo wyniki bedą dramatyczne. 

• Cool 1

[2137]
[2137]
Weekend Tester
364 posts
8,026 battles

Dziwna sprawa z tym Zeppelinem, Noster mówił na swoim streamie, że miała być kolejna runda testów Zeppelina i sugerował, że WG eu dało ciała wypuszczając niegotowy okręt. Jestem skłonny w to uwierzyć, bo Zeppelin strasznie odstaje od standardów "normalnej" premki. Poza tym normalnie CCki dostają finalną wersję każdej premki, żeby ją rozreklamować, a Zeppelin od tak wleciał do premium shopa. 

• Cool 2

[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,329 battles
2 minutes ago, MK1D said:

Dziwna sprawa z tym Zeppelinem, Noster mówił na swoim streamie, że miała być kolejna runda testów Zeppelina i sugerował, że WG eu dało ciała wypuszczając niegotowy okręt. Jestem skłonny w to uwierzyć, bo Zeppelin strasznie odstaje od standardów "normalnej" premki. Poza tym normalnie CCki dostają finalną wersję każdej premki, żeby ją rozreklamować, a Zeppelin od tak wleciał do premium shopa. 

Przecież jest Gamescom, a to wszystko wyjaśnia.:Smile_coin:

• Cool 2

Players
1,471 posts
9,937 battles
32 minutes ago, Scarrry said:

prosta sprawa - przy bombach HE masz ponad 2 raza mniejsze pole rozrzutu - więc wtedy używasz automatu, przy AP musisz bombardować z ręcznym sterowaniem altem, albo wyniki bedą dramatyczne. 

co do ap i alta to masz 1000% racji walilem na automacie w yamato i szalu nie bylo z altem każdy bomba siadała az miło.

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
23,665 battles
23 minutes ago, MK1D said:

mam takie samo wrażenie, mi przeszła ochoto kompletnie na zakup... albo przygarnę Enterprise, albo zostanę z tymi dwoma premkami które mam (Kaga i Saipan... i tak są zajebiaszczo satysfakcjonujące obydwie)

• Cool 1

Sign in to follow this