Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.6.10 - Hlášení chyb

22 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,109 posts
4,340 battles

Kapitáni,

narazíte-li během testování verze 0.6.10 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Děkujeme 

:Smile_honoring:

[KG_CZ]
Beta Tester
20 posts
14,218 battles

Když spustím 0.6.10 test, klient zamrzne. Aktuální verze 0.6.9 jede normálně.

Níže jsou fragmenty logů.

WoWsLauncher.log (jen konec)

17/08/2017 19:16:25          User has launched client. Executable: worldofwarships.exe
17/08/2017 19:16:25          Stop. Reason: user started game; Code: 0x01000004

Python.log (jen konec)

[2017_08_17 19:17:33] ClubsProxy.__onGetMyClubs(): False []
[2017_08_17 19:17:33] PVEScriptsProxyCommon.createPVEState()
[2017_08_17 19:17:33] [PVEScriptsProxyCommon] onLoadProgress: config True, season False,  {'operations': {'hard': [], 'normal': []}, 'seasons': {'hard': [], 'normal': []}}
[2017_08_17 19:17:33] >>> DockProxy.receiveState
[2017_08_17 19:17:33] Unlocks.receiveState []
[2017_08_17 19:17:

Players
814 posts
245 battles

Ahoj kapitáni,

děkujeme vám za nahlášení problému s přihlášením do veřejného testu. Vývojáři byli o problému informováni a včera jsme dostali email, že bude vydán patch, který chybu opraví. V tuto chvíli už by měl být patch venku, pokud se nepletu. Problém v každém případě řeší také reinstal klienta veřejného testu (původní build je potřeba vymazat).

Za problémy se vám omlouváme a ještě jednou díky za nahlášení! :Smile_honoring:

[WH1TE]
Players
1 post
1,274 battles

Po spuštění hry to zamrzne a nic se neděje už jsem to zkoušel znovu asi 10x a furt nic :-(

[KG_CZ]
Beta Tester
20 posts
14,218 battles

Problém jde vyřešit přímo v launcheru. Po kliknutí na Nastavení vybrat záložku Podpora a tlačítko Prověřit. Proces zabral pár minut a klient se pak normálně rozběhl.

[CSP]
Players
23 posts
7,893 battles

Doporučuji nechat opravit integritu souborů - mě to pomohlo, měl jsem stejný problém, po zadání přihlašovacích údajů hra zamrzla.

wows-integrita.png

[FGTO]
Players
9 posts

1, je normální že na Yamato a ostatní X tierové lodě můžu vyzkoumat za 777 777 xp

2,nedostal jsem lodě s úrovní VIII 

nevím jestli je to bug ale pokud ano prosím rychle mi pomocte,tu testovací verzi jsem si stáhl hlavně kvůli těm zvukům a Yamatu :(

Players
1,627 posts
4,330 battles
19 hours ago, misa978 said:

1, je normální že na Yamato a ostatní X tierové lodě můžu vyzkoumat za 777 777 xp

2,nedostal jsem lodě s úrovní VIII 

nevím jestli je to bug ale pokud ano prosím rychle mi pomocte,tu testovací verzi jsem si stáhl hlavně kvůli těm zvukům a Yamatu :(

ano je.

Je to test a oni urcuji s cim se bude dat testovat.

Kdyz nastavi XP na tak vysoko => T10 nepotrebuji testovat

Uz se treba predtim na testu dalo hrat max s T8.

Players
11 posts
4,214 battles

Dobrý den všem,

v minulosti jsem testoval pravidelně a vše probíhalo v pořádku a cca před pár měsíci se mi launcher objevuje jen v azbuce a mám nefunkční přihlašovací údaje.

Díky komukoliv za radu .)

Max

[IDDQD]
Korzár
2,429 posts
338 battles

Když si zapneš Launcher, napravo v horním rohu máš ozubené kolečko (settings, nwm jak to je v ruštině)- Na to klikni a máš tam jazyky (jsou tam vlaječky, takže se nemusíš bát).

Players
11 posts
4,214 battles

OK to jsem samozřejmě zkoušel,ale na výběr pouze ruština,běloruština a ukrajinština...každopádně to zřejmě vyřešil re-install i když ted' zrovna PT asi neběží páč to hlásí, že se nelze připojit k serveru.

Spíš to tady asi vzdám...a to jsem poctivě vyplňoval všechny poslaný doatzníky s vírou, že to k něčemu bude .) Holt si budu muset počkat na aktualizace až ve hře :(

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
332 posts
11,046 battles

Druhé kolo Public Test bude zahájeno 23. srpna v 18:30 SELČ a bude trvat do 28. srpna, 15:00 SELČ!

[IDDQD]
Korzár
2,429 posts
338 battles
8 hours ago, Maxdepth_1 said:

OK to jsem samozřejmě zkoušel,ale na výběr pouze ruština,běloruština a ukrajinština...každopádně to zřejmě vyřešil re-install i když ted' zrovna PT asi neběží páč to hlásí, že se nelze připojit k serveru.

Spíš to tady asi vzdám...a to jsem poctivě vyplňoval všechny poslaný doatzníky s vírou, že to k něčemu bude .) Holt si budu muset počkat na aktualizace až ve hře :(

Stáhl jsi ruskou verzi public test klienta. Proto tam mas na výběr pouze tyto jazyky. 

Players
11 posts
4,214 battles

Mno, jak jsem již psal v minulosti vše fungovalo normal a klient se samovolně změnil na rusáka před cca 2 měsíci. Každopádně i po reinstalu a analýze integrity dat stále hlásí "Nesprávné heslo nebo emailová adresa".

[CSP]
Players
215 posts
6,905 battles

Zkontroluj si soubor scripts_config.xml, měl bys tam mít tohle:

<host alias="WOWS Publictest" csis="http://csis-wowspt.worldofwarships.ru/csis/wowspt" ids="IDS_PT" realm="pt">
            <master addr="login2-publictest.worldofwarships.eu:20020"/>
            <master addr="login1-publictest.worldofwarships.eu:20020"/>
        </host>

Pokud máš u master addr místo domény eu něco jiného (ru třeba), tak oprav a zkus to znovu.

Soubor najdeš v adresáři res.

Guest
This topic is now closed to further replies.