Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.6.10 - Všeobecná zpětná vazba

28 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,109 posts
4,340 battles

Kapitáni! :cap_tea:

Právě startuje veřejný test verze 0.6.10!

V tomto vlákně nám můžete zanechávat svou zpětnou vazbu ohledně testované verze.

Action Stations!

Players
110 posts

Po stisku "Připojit" se hra za 12-15 vteřin na tvrdo zasekne a nespustí se :-( !

Extrémně dlouhé - cca 3 hodiny _ stahování, a to mám 50 MB Internet.

Restart PC ani analýza souborů spuštěná z klienta, nepomohly - launcher hlásí vše ok... tak nevím, kde je chyba :Smile_amazed:

Dodatek:

Provedl jsem další (třetí) analýzu dat a Launcher si stáhl dalších 221 MB dat... teď už hra funguje...:Smile_honoring:

...akorát, že tam ty britské bitevky samozřejmě nejsou, ale to se dalo očekávat, že přijdou až s ostrou verzí... tedy doufám :-)

[CSP]
Players
215 posts
6,905 battles

Britské bitevky v testu ani být neměly, je tam k otestování jen Lion.

Problém s testem jsem žádný neměl, jen podle webu měly být odemknuté sedmičky a místo toho se začíná s pětkami.

[KNCL]
Players
8 posts
1,235 battles

1.Stále chybí klanové znaky a bitvy.
2.Do divize může pouze jedna letadlova loď mohli by klidně dvě když jinak v bitvě dvě jsou :)
3.Spoustu chyb pri střelbě,přes horu střely zachytí texturu toto by se mělo vyladit
4.Správný běh hry, bitva se dlouho načítá někdy přestane i pracovat
5.Hra se poslední dobou hodně laguje
6.Sekundární zbraně, by měli střílet po torpedech tak jak to bylo ve skutečnosti

Jinak samozřejmě hra je nová tak že toto je pouze názor na zlepšení hry.
Mikenick1989

Players
119 posts

Ta strelba sekundarok na torprda je dobry postreh, lenze ked teraz trafi na 6km 10 striel z 50 na lod, asi by to bol len vizualny efekt bez ucinku proti torpedam. 

Players
119 posts
53 minutes ago, MaVon1962_CZ said:

Britské bitevky v testu ani být neměly, je tam k otestování jen Lion.

Problém s testem jsem žádný neměl, jen podle webu měly být odemknuté sedmičky a místo toho se začíná s pětkami.

Takze Tirpitz nestihnem vyskusat, ked pojdem od tieru 5.

[CSP]
Players
215 posts
6,905 battles

Ale stihneš, ty zkušenosti lodí naskakují dost rychle a každá loď stojí 4 000, od devítek 6 000, to dáš. Za dvě hodiny hraní jsem na Bedřichovi Velikém, už jen vyhrát 3 bitvy a mám Liona, to zajedu v koopu.

[IDDQD]
Privateer
3,662 posts
5,244 battles
8 minutes ago, misa978 said:

Ahoj jak je to s těma desítkama? proč všechny desítky můžu vyzkoumat za 777 777 xp? 

protože nejsou za 666 666 nebo 888 888 

Players
4 posts
2,261 battles

nechápu co mám otestovat když dřív než se k nějakýmu testování dostanu musím expit lodě jak brambora ... proč to prostě neuděláte jak ve wotku ? 

Players
83 posts
1,739 battles

Já to pochopil,naloguješ do hry,pak si hodinku připravuješ lodě,kapitány a podobně.Pak chceš nalogovat do bitvy,čekáš minutku a více.Objevíš se v bitvě 5 proti 5.Posléze po sobě dementi v týmu začnou střílet a rozjedou se k okraji mapy,kde postupě vychcípaj.Mezitím koukáš na nové efekty ve hře pokud jim fungují.Opravdu přínos.Následně tam opravdu zase naloguju.

Players
1,627 posts
4,330 battles
1 hour ago, Radeggast said:

Já to pochopil,naloguješ do hry,pak si hodinku připravuješ lodě,kapitány a podobně.Pak chceš nalogovat do bitvy,čekáš minutku a více.Objevíš se v bitvě 5 proti 5.Posléze po sobě dementi v týmu začnou střílet a rozjedou se k okraji mapy,kde postupě vychcípaj.Mezitím koukáš na nové efekty ve hře pokud jim fungují.Opravdu přínos.Následně tam opravdu zase naloguju.

LOL =))

byl jsi vubec nekdy v testu?

nebo jsi o tom jenom slysel pohadky od nekoho kdo to taky jenom slysel

Spoiler

Spoiler

Players
83 posts
1,739 battles

Byl sem tam asi 10 minut předtím,než jsem to napsal.Moc tady nepíšu,jen čtu,ale když něco napíšu tak nekecám.Možná,že jsem zrovna chytil takový čas,ale prostě tak to bylo.

Players
83 posts
1,739 battles

Chodím i na wot zkušební server,tam se mi libí ,že během chvilky si mužu vyzkoumat i 10 tier tanky,je fakt,že tam mam vyšši tiery už v garáži.Ve wows jednou je to tak a podruhe jinak,teď dokonce mam od 5 tieru,což jsou lodě o 1 až 2 tiery níž než mam,angličani nejsou,takže v podstatě nevidím už duvod tam teď jít.Jen muj názor,múže to byt náhoda na hodinu nalogování,nikomu nic nevnucuju.

Players
1,627 posts
4,330 battles

Paneboze co porad chcete na T10? Cetl jsi vubec co se ma testovat? Na to nepotrebujes T10.

Co chces testovat na anglicanech? Vzdyt to ted prijde do hry a natestuijes se kolik budes chtit.

Jeste nikdy se tady netestovali nove lode v public testu.

Uz jsi jako obycejny clovek nekdy testoval novy model Skodovky pred tim nez ji dali do prodeje?

Proc tomu tady nechapete.

• Cool 1

Players
119 posts

Tento test je zameraný na nové efekty a zvuky + nejaké úpravy. Nemá to nič spoločné s tým, že chceš hrať vysoké tiery. Test je prekvapivo na testovanie nových a upravených mechaník WG, nie na tvoje testovanie lodí  :Smile_child:

• Cool 1

Players
83 posts
1,739 battles

Viděl si někde,že bych napsal,že chci hrát 10 tier,v  normalni hře je nechci hrát.Jen sem napsal,že ve wot je ta možnost si je vyzkoušet.A v tom případě mohli povolit jen tier 1,tam zvuky a graficke efekty slyšíš taky.Měli by to pohodlnější a podle vás i chytřejší.

Players
119 posts
4 hours ago, Radeggast said:

Nikto ťa nenutí na test chodiť, ja tam nechodím aby som si zahral, ale otestoval nové veci, napísal prípadnú odozvu a vylepšil veci, ktoré nefungujú správne. Píšeš, že tu na testu po sebe pália dementi a čumia na efekty, to je ale účel. Píšeš, že "pokiaľ efekty fungujú", tak napíš odozvu pre WG čo ti nefunguje, je tu od toho rozdelené fórum pre testovaciu verziu.

Z toho čo popisuješ nechápem, čo od toho testu očakávaš..

A ešte k tým dementom na testu, ja som prestal hrať Wot presne kôli takým dementom, bohužiaľ na live serveru.. 

Players
1,627 posts
4,330 battles
2 hours ago, Radeggast said:

Viděl si někde,že bych napsal,že chci hrát 10 tier,v  normalni hře je nechci hrát.Jen sem napsal,že ve wot je ta možnost si je vyzkoušet.A v tom případě mohli povolit jen tier 1,tam zvuky a graficke efekty slyšíš taky.Měli by to pohodlnější a podle vás i chytřejší.

kdyby jsi si precetl co je v testu tak bys vedel

Britské bitevní lodě jsou v poslední fázi testování a jsou už téměř připraveny ke svému uvedení do hry v aktualizaci 0.6.10, a proto vás zveme, ať se přijdete podívat na bojová střetnutí v jiném světle! V níže popsané speciální misi bude možné otestovat bitevní loď IX. úrovně Lion  ještě před oficiálním uvedením. Ve veřejném testu pro vás budeme mít také připraveny dvě mise, které vám umožní odemknout lodě Tirpitz a Atago

do testu dali jako bonus T9 LION (britska BB), Tirpitz a Atago

pred casem se lidi stezovali, ze tam porad litaji T10

moc by si nezahraly kdyby byly porad v T10 bitvach

• Cool 1

[CZ-K]
[CZ-K]
Players
36 posts
32,937 battles

Odehrál jsem v testu 75 bitev, technická chyba nenastala, efekty oživují hru, bitevka LION se mi líbila jen bych uvítal trochu větší výdrž případně torpéda, co se mi výrazně nelíbilo jsou požáry lodí i když jsem použil veškeré dostupné zařízení a protivník dobře střílel, neustále jsem hořel, nebylo možné se ohně zbavit, tento fakt mě docela výrazně snížil uspokojení ze hry-nejraději bych to vyjádřil úplně jinými slovy tzv. od plic.

[IDDQD]
Players
191 posts
15,804 battles

Musím říct,že Lion dost OP bitevka na svem tieru,Conqueror bude jeste vetsí mašina,ta lod nemá žádne slabiny,jako nejvážnější vidím ten spot,který je menší jak u některých křižníků,takže by to chtelo dle reálných návrhů a poupravit,protože je pekná blbost aby bitevka o polovinu vetší videla křižník dřiv jak on jeho.,ale jinak stylove jsou britske bitevky zajimave. Dost se teda divim,že to mohlo projít ze supertestu až sem,..ale to belfast taky.. :)

Players
140 posts
3,423 battles
1 hour ago, sharakor said:

Musím říct,že Lion dost OP bitevka na svem tieru,Conqueror bude jeste vetsí mašina,ta lod nemá žádne slabiny,jako nejvážnější vidím ten spot,který je menší jak u některých křižníků,takže by to chtelo dle reálných návrhů a poupravit,protože je pekná blbost aby bitevka o polovinu vetší videla křižník dřiv jak on jeho.,ale jinak stylove jsou britske bitevky zajimave. Dost se teda divim,že to mohlo projít ze supertestu až sem,..ale to belfast taky.. :)

Conqueror dostane nerf...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this