Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
44smok

Program Lojalnościowy Home Fleet - skocz Smokowi - od 11.09 do 22.10 - informacje i dyskusja

83 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4,367 posts
16,858 battles

Z okazji debiutu brytyjskich herbatników wszyscy miłośnicy Home Fleet otrzymują możliwość przystąpienia do organizowanego przez 44smoka Programu Lojalnościowego pod hasłem:

Nie bądź nieogarniętą szczygą, skocz Smokowi i wymieniaj punkty na nagrody!

Jeśli to Wam coś przypomina, możecie zobaczyć jak podobny Program przebiegł przy okazji debiutu niemieckich pancerników. W skrócie jak to w programach lojalnościowych będziemy tyrać po to, żeby na końcu zdobyć czajnik. No prawie. Główna nagroda jest owszem rzeczowa (ale o tym później), chociaż istnieją także nagrody o wartości mierzonej w dublonach. 

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO HOME FLEET - SKOCZ SMOKOWI

1. Program potrwa przez 6 tygodni dni od od poniedziałku 11/09 do niedzieli 22/10/2016 włącznie. Decyduje data widoczna na screenie z wynikiem bitwy.

2. W Programie biorą udział bitwy losowe rozegrane na serwerze EU na drzewkowych i historycznych brytyjskich pancernikach, czyli:
  • TIER 3 - BELLEROPHON
  • TIER 4 - ORION
  • TIER 5 - IRON DUKE
  • TIER 6 - QUEEN ELIZABETH
  • TIER 7 - KING GEORGE V

3. Uczestnik może zgłosić do Programu po jednej bitwie na każdym z okrętów - łącznie maksymalnie pięć punktowanych bitew na pięciu różnych okrętach. Może, ale nie musi. Może np. zgłosić bitwy tylko na dwóch okrętach. 

4. Zgłoszenia należy zamieszczać w osobnym wątku (LINK). Można edytować i aktualizować zgłoszenia, ale zgłoszenia edytowane później niż 6 godzin po zakończeniu Programu nie będą brane pod uwagę. Zgłoszenie powinno zawierać dla każdej bitwy:
  • nazwę okrętu
  • ilość punktów zdobytych w bitwie
  • czytelne screeny z wszystkich czterech stron wyniku każdej zgłaszanej bitwy - może być także link do albumu na imgur czy czymś takim.

5. Punkty będą przyznawane osobno za każdą zgłoszoną bitwę wg wzoru:
  • każda CYTADELA = 10 pkt
  • każdy FRAG = 5 pkt
  • każde ZWYKŁE TRAFIENIE z artylerii głównej = 1 pkt
Spoiler

Przykładowa punktacja pojedynczej bitwy:

cRvifyk.jpg
2 cytadele + 1 frag + 29 trafień = 2*10 + 1*5 + 29*1 = 10+5+29 = 54 pkt

Punkty zdobyte na każdym z pięciu okrętów będą następnie sumowane do klasyfikacji ogólnej. W przypadku wszelkich remisów punktowych o kolejności decyduje ilość zadanych obrażeń. 

Spoiler

Przykładowa punktacja ogólna: Uczestnik zgłosił trzy bitwy:

na Orionie zdobył 80 pkt,
na Iron Duke zdobył 100 pkt,
na QE zdobył 120 pkt, 
na Bellerophonie i KGV nie zgłosił bitwy = 0 pkt. 
Łącznie do klasyfikacji ogólnej zdobył 300 pkt (80+100+120+0+0).

6. Główne nagrody zostaną przyznane na podstawie wyników klasyfikacji ogólnej Programu. Nagrodami są:

MIEJSCE PIERWSZE

nagroda rzeczowa - przewodnik po HMS Belfast (książka w języku angielskim, 64 strony na papierze kredowym). Nagrodę sponsoruje organizator.

zestaw 50 kamuflaży Nieprzerwany Ogień + Flaga Nieprzerwany Ogień - nagroda sponsorowana przez Wargaming za pośrednictwem @voulezvous

MIEJSCA 2-6:

zestaw 10 kamuflaży Nieprzerwany Ogień + Flaga Nieprzerwany Ogień - nagroda sponsorowana przez Wargaming za pośrednictwem @voulezvous

7. Nagrody specjalne otrzyma pięciu uczestników, którzy zgłoszą najwyżej punktowaną pojedynczą bitwę na jednym z okrętów biorących udział w Programie. Nagrodami są:

5 zestawów (po jednym za najwyższy wynik na każdym z okrętów) 20 kamuflaży Nieprzerwany Ogień + Flaga Nieprzerwany Ogień - nagroda sponsorowana przez Wargaming za pośrednictwem @voulezvous
Nagrody specjalne mogą się łączyć, jeśli jeden gracz uzyska najwyższy wynik punktowy na więcej niż jednym okręcie.

8. Wymieniaj punkty na nagrody! Każdy uczestnik Programu może wymienić punkty zdobyte w klasyfikacji ogólnej na nagrody:
  • przynajmniej 777 punktów = 1000 dublonów
  • przynajmniej 600 punktów = 500 dublonów
Nagrody te sponsoruje organizator. Wymiana punktów na nagrody nie wpływa na wyniki klasyfikacji ogólnej.

9. Każdy uczestnik, który zdobędzie więcej punktów klasyfikacji ogólnej niż organizator, odblokuje dodatkowe osiągnięcie SKOCZ SMOKOWI i jako nagrodę otrzyma dodatkowo 500 dublonów.

10. Nagroda rzeczowa zostanie wysłana listem poleconym na adres wskazany przez zwycięzcę. Pozostałe nagrody sponsorowane przez organizatora (dublony) będą do odebrania w formie prezentu przez sklep premium. Nagrody sponsorowane będą wręczone bezpośrednio przez sponsorów.

11. Zastrzegam sobie prawo zażądania powtórki w przypadku podejrzanych wyników i dyskwalifikacji w przypadku łamania regulaminu.

12. Uczestnicy Programu zobowiązani są do upublicznienia profilu w celu weryfikacji wyników. Zgłoszenia graczy z prywatnymi profilami nie będą brane pod uwagę.

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW:
Wargaming za pośrednictwem @voulezvous:

1x 50 kamuflaży Nieprzerwany Ogień + Flaga Nieprzerwany Ogień

5x 20 kamuflaży Nieprzerwany Ogień + Flaga Nieprzerwany Ogień

5x 10 kamuflaży Nieprzerwany Ogień + Flaga Nieprzerwany Ogień

Łączna wartość nagród 10000 dublonów.

Na razie to oczywiście wersja wstępna. Liczę na Wasz gromadny udział. I mam nadzieję, że wspólnie zrobimy z tego konkursy jeszcze lepsze i ciekawsze wydarzenie, niż poprzednim razem.

Do Abordażu!

EDIT 15/08/2017
wstępna wersja regulaminu
EDIT 16/08/2017
dodano nagrody od Wargaming
doprecyzowano pkt 2 i dodano pkt 12 regulaminu
EDIT 17/08/2017
doprecyzowano pkt 7 regulaminu
dodano nagrody od dzobo30
EDIT 09/09/2017
ostateczna wersja regulaminu
dodano link do tematu ze zgłoszeniami
usunięto nagrody od dzobo30
zmieniono próg wymiany punktów na nagrodę 1000 dublonów - poprzednio 888 punktów, obecnie 777 punktów
EDIT 1/09/2017
zmieniono próg wymiany punktów na nagrodę 500 dublonów - poprzednio 666 punktów, obecnie 600 punktów
  • Cool 7

Players
4,367 posts
16,858 battles

KOŃCOWA KLASYFIKACJA OGÓLNA PROGRAMU 

w6VP69k.png

* wynik organizatora liczy się tylko do klasyfikacji osiągnięcia "Skocz Smokowi"

** Na zielono najlepsze wyniki na poszczególnych okrętach kwalifikujące się do nagrody specjalnej.

Bellerophon

oyJUZzn.png

Orion

GBaCuOf.png

Iron Duke

i4tF5Im.png

Queen Elizabeth

HkK7yxV.png

KGV

RjK2Fox.png

Players
4,367 posts
16,858 battles

OSIĄGNIĘCIE - SKOCZ SMOKOWI

giphy.gif

WYMAGANA ILOŚĆ PKT = 719

Smokowi nikt nie skoczył

Players
4,367 posts
16,858 battles

FAQ

1. Tylko 42 dni na dobicie do siódmego tieru?

Dzięki misji pierwsze trzy okręty zdobędziecie za darmochę. Nawet grając 3 bitwy dziennie bez premki spokojnie w tym czasie dacie radę przeskoczyć z 5 na 7 tier. A że będziecie musieli grać tylko brytyjskimi pancernikami? W końcu to program lojalnościowy.

2. 666 punktów, żeby zdobyć 500 dublonów to nie za dużo?

W poprzednim programie przeciętne bitwy dawały mi 90-100 pkt. Dobre około 120 pkt. Rekord to 186 pkt. Pięc dobrych bitew właściwie gwarantuje wygranie 500 dublonów. Do 1000 dublonów potrzeba bitew wybitnych. I tak ma być.

3. Czy nagrody się łączą?

Tak. Można zdobywać nagrody jednocześnie w każdej premiowanej klasyfikacji, chyba, że regulamin stanowi inaczej.

4. Żeby wymienić punkty na nagrodę, trzeba przekroczyć wynik 600 punktów, czy go dokładnie trafić? 

Musisz osiągnąć przynajmniej 600 punktyów ale możesz zdobyć więcej, nagrodę dostanie każdy kto dobije do tylu punktów a nie tylko ci, którzy osiągną dokładnie 600 punktów. Czyli za zdobycie od 600 do 776 punktów jest 500 dublonów. Za 777 punktów i więcej jest 1000 dublonów.

5. Czy sponsorzy są wykluczeni z konkursu?

Nie. Sponsorzy nadal mogą startować i zdobywać nagrody. Z nagród wykluczony jestem tylko ja jako organizator. Swoje wyniki będę zamieszczał, żeby było wiadomo kto zdobył osiągnięcie Skocz Smokowi i żeby się przy okazji tego konkursu trochę z Wami pościgać.

6. Dlaczego startujemy 11 września, a nie w dniu debiutu linii?

Bo jadę na wakacje. Bo tak.

• Cool 3

Players
4,367 posts
16,858 battles

Bitwy tylko na EU. I tylko gracze z publicznymi statystykami. Dodam odpowiedni zapis w wolnej chwili.

[QTAZ]
Alpha Tester
2,277 posts
14,047 battles

Gotowy!!! Smok nie zawiodł bedzie tak samo przednia zabawa jak przy niemieckim drzewku :D. Moze znowu rekord pkt z jednej bitwy,bedzie nalezal do mnie?

Players
4,367 posts
16,858 battles

Regulamin doprecyzowany.

Niniejszym dziękuje @voulezvous oraz Wargaming za wsparcie Programu następującymi nagrodami: 

[HOB]
Beta Tester
698 posts
18,366 battles
3 hours ago, Zlociutk1 said:

Gotowy!!! Smok nie zawiodł bedzie tak samo przednia zabawa jak przy niemieckim drzewku :D. Moze znowu rekord pkt z jednej bitwy,bedzie nalezal do mnie?

Ja nie bawiłem się fajnie z Niemcami, tragiczna mala szansa na trafienie cytadeli i ten rozrzut.

Herbatniki powinny dać więcej przyjemności z gry. Tym bardziej ze burty maja miękkie i będzie ich w bitwach dużo :)

WG Team
903 posts
9,613 battles
16 hours ago, 44smok said:

Regulamin doprecyzowany.

Niniejszym dziękuje @voulezvous oraz Wargaming za wsparcie Programu następującymi nagrodami: 

Po nocach dla Was te flagi szyłem

JoyfulAlarmingGorilla-max-1mb.gif

Miłej zabawy! Grałem brytyjskimi pancernikami przez ostatni miesiąc z hakiem i miałem z tego masę zabawy.

Uczciwie mówię, że wysokie tiery warte są grindu

Players
4,367 posts
16,858 battles

Serdeczne podziękowania dla @dzobo30 za sponsorowanie dwóch nagród:

- dowolny okręt premium T8 za zajęcie pierwszego miejsca

- dowolny okręt premium T6 za zajęcie drugiego miejsca

W drugim poście dodałem klasyfikację przykładową wraz z przykładowym podziałem nagród.

[AKI]
Players
4,181 posts
7,662 battles

Jestem już na 2 miejscu? bardzo dobzi, jak widać wpłacanie mamony na konto smoka się opłaca

[HOB]
Beta Tester
698 posts
18,366 battles

proponuje zmianę punktacji zamiast cytadel punktować podpalenia.

strzelajac HE mało cytadel będzie wchodzić, do tego granie PP kłóci się z charakterem całej lini brytyjskich BB

[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,329 battles
59 minutes ago, Memku said:

strzelajac HE mało cytadel będzie wchodzić, do tego granie PP kłóci się z charakterem całej lini brytyjskich BB

Ale do VI tieru to mają być raczej normalne BBki.

Players
4,367 posts
16,858 battles
2 hours ago, Memku said:

Właśnie dlatego punktowane będą cytadele.

Players
227 posts
10,525 battles

czy liczą się bitwy po 11.09 czy można "zbierać screeny" od wprowadzenia linii ?

Players
4,367 posts
16,858 battles

Tylko bitwy w czasie trwania konkursu. Wątpię, żeby linia wyszła mocno wcześniej.

[QTAZ]
Players
821 posts
14,965 battles
On 15.08.2017 at 11:54 PM, 44smok said:

2 cytadele + 1 frag + 29 trafień = 2*10 + 1*5 + 29*1 = 10+5+29 = 44 pkt

I see what you did there :cap_cool: 

Dzięki za chcenie zrobienia takiego konkursu. Będzie zabawa

Players
564 posts
4,989 battles

Także dzięki z góry za zrobienie tego konkursu chętnie wezmę w nim udział.

BTW czy rozważaliście zamiast np wybór okrętu premium T8 równoważnik w dublonach? Nelson wygląda atrakcyjnie i jest świeży czy też te nową premke BB 5T Radziecką zamiast okrętu 6T, miała być misja ale wygląda, że zostaniemy pominięci.... a szkoda

[ISEN]
Beta Tester
4,699 posts
14,348 battles

Z racji potraktowania mnie jak szmate na gamescomie I chamstwa wiadomej firmy na ww imprezie wycofuje swoje nagrody 

Dzienkuje I niepozdrawiam 

[DK-PL]
Players
2,454 posts
28,483 battles
On 15.08.2017 at 11:54 PM, 44smok said:

każda CYTADELA = 10 pkt

Ej, to się nie zgadza do końca z gameplayem tych okrętów. A gdzie punkty za każdy wywołany pożar ? :Smile-_tongue:

Players
4,367 posts
16,858 battles

jak bardzo chcecie to mogę dołożyć -1 pkt za każdy pożar. Nelson jest znakomitym dowodem że nubować z HE nie trzeba a często też nie należy.

@dzobo30 rozumiem, sam się gryzłem z tym czy chce mi się bawić. Zmiany uwzględnię w regulaminie tuż przed startem bo na razie nie mogę. Data w każdym razie potwierdzona i już się nie zmieni.

Players
6,008 posts
7,043 battles
On 26.08.2017 at 4:29 PM, dzobo30 said:

Z racji potraktowania mnie jak szmate na gamescomie I chamstwa wiadomej firmy na ww imprezie wycofuje swoje nagrody 

Dzienkuje I niepozdrawiam 

uuuuuuuuuuuuuuuu........... A we wrześniu Kołobrzeg :)