Jump to content
Server Restart - 30 October, 05:00 UTC Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
king_of_wars99

V3 devamı

50 comments in this topic

Recommended Posts

Players
26 posts
2,899 battles

Arkadaşlar bilgisayarım bozuldu tamirde sizlere yazamadım başka bir bilgisayar aracıyla siz değerli kaptanlara burada olabildiğince yardım etmeye çalışıyorum eminim yeterli oluyordur

Klana alımlar konusunda ve terbiyemiz konusunda lütfen daha dikkatli olmalıyız. Çünkü oraya bayan arkadaşlarımız ve bizden küçük kardeşlerimiz giriyorlar  ve birbirlerimize daha iyi ve daha güzel dost canlısı imalar ve benzetmelerde bulunalım içimizden bazı arkadaşların terbiyeleri ve insanlıkları hakkında şüphem var içimizdeki arkadaşın biri kendini bizden daha büyük sanıyor ki bize aynen şöyle diyorlar("Kreş Bölümü" sanıyor :D ve ilkokuldan arkadaşlarını topluyor.) sen kendine bak sen bize güldüğün için bizde sana insanca gülüyoruz.  Ama sizlere şöyle bir şey daha diyim bir pire uğruna yorgan yakılmaz. İçimizdeki insanların çok büyük bir kısmı oyunda olsun forumda olsun kendinize film kahramanı sanmayın eğlence amaçlı oynuyoruz sizdeki de bendeki gemi aynı şov yapmaya hiç gerek yok

Bizim içimizde de bazı arkadaşlar suyu bulandırıp her seferinde ortalıktan kayboluyorlar lütfen ettiğimiz kelimelere ve çevremizdeki insanlara dikkat edelim

Yakın zamanda  oyuna toprak ve klan savaşları gelicek   sizlerin eğlenceyi kaçırmanızı istemem merak etmeyin o zaman bende orda olucam sizlerle karşı karşıya veya  yan yana eğlencem sizlerle  görüşmek üzere inşallah….

Buradan bora abi ve ekibine teşekkür ederiz bizlere etkinlikler hazırlayıp ve götürdükleri ve eğlendirdikleri için

 • Cool 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
[TR-SF]
Players
735 posts
11,329 battles

lafı neden üstüne alındın?

 

o lafın gittiği yer belli, üstüne alan almış zaten sana ne oluyor? Edited? attığın oyun sayısı belli, seviyen belli seni kim niye ciddiye alıp laf atsın?

 

eğlence için oynuyorsun ama v1, v2, v3 gidiyorsun hayırdır? madem eğlence amaçlı oynuyorsun ''cici maç sonuçları'' başlığı orada. böyle abuk subuk başlıklar açacağına oraya alalım seni. 

 

toprak savaşlarına katılman için klanın olması gerek. hatta sadece klanın değil baya iyi bir klanın ve müttefiklerin olması gerek ki toprakları elinde tutabilesin.  çenesi kuvvetli olanın eli pek çalışmaz o yüzden istatistiklerine bakma ihtiyacı bile hissetmiyorum. üzgünüm ama sırf eğlencesine oynayarak toprak savaşlarını ancak seyredebilirsin. oynamak filan bu seviyede olduğun sürece hayal. hadi seni alacak derecede kötü klan buldun oynadın diyelim o klanın toprak savaşlarında iş yapması hayal. çünkü orada gerçek doblon konuşulacak yedirmezler çenesi çalışan adama o toprakları. çenen durup elin çalışacak, bileğin çalışacak ki o toprağı ele geçirip koruyabilesin.

 

benden sana abi tavsiyesi çeneni çalıştırıp şu başlığı açana kadar git twitchte, youtubeda oyun videolarını seyret. bu seviyede yaptığın eleştriler ancak dereye gitmeden koktuğunu kanıtlar ötesi değil. 

Bu post moderasyon ekibi tarafindan kişkirtma  sebebi ile degistirilmistir.

 • Cool 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
26 posts
2,899 battles

sen merak etme ben hepsini ayarladım bene forumun avukatıyım benim olduğum yerde bundan sonra kimse kimseye öyle laf sokamaz biz sizler gibi oyunu şow amaçlı oynamıyoruz oyunu eğlenmek ve yeni arkadaşlar tanımak amaçlı oynuyoruz  saal ben senin gibilerden tavsiye almıyorum  ben senin bildiğin kadarını unuttum merakta etme hem bu benim düşüncem muhalefetini takdirde ediyorum ben hayal kurmam söylerim ve yaparım 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[TR-SF]
Players
735 posts
11,329 battles

forumun avukatı? açık konuş kimin avukatısın. kime yaranmak istiyorsan yaz açık açık lafı dolaştırma. 

 

benim yaptığım ne showu gördün de atıp tutuyorsun? kaldı ki ben showu senin gibilere mi yaparım sanıyorsun? sen kimsin? seviyen ne? sahip olduğun en yüksek seviye gemi ne? ben seni neden ciddiye alayım? 

 

haddinden büyük laflar edince hesabına baktım. klan savaşlarına katılacak seviyede gemin bile yokken ''ben ayarladım, ben senin bildiklerini unuttum'' lafları komik. şu an sadece kendine güldürüyorsun. ayrıca seni alacak seviyede ki klanlar belli. o klanlarla ancak eğlenirsiniz. klan savaşları filan unut bunları. ben şimdiden acı acı söyleyeyim ki sonradan suçu klanında bulma. 

 

benden tavsiye almak oyununu geliştirir, yazdıklarına bakarsam öyle bir niyetin zaten yok. o yüzden tavsiyelerimi ciddiye alma ve bu kıymetli vakitleri gelip burda ona buna yaranmak için başlık açarak harca. bu sayede toprak savaşlarında bütün orta asya ve balkanları tek başına elinde tutabileceğine inancım tam.

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[TR-SF]
Players
735 posts
11,329 battles
1 minute ago, Andromeda1684 said:

İnsanları hesaplarındaki sayılarla değerlendirmemelisiniz. Malum sizlerin bu konuda takıntısı ortada. Fakat en zayıf yönünüz de bu bir bakıma. Ummadığınız yerden bir gün darbe aldığınızda oturup düşünmek için oldukça zamanınız olacak. Yapılan uyarılar ve görmezden gelinen çok konu var. Bu yüzden insanların sabırlarının limitlerini zorlamak hiç akıllıca hareket olmaz. Her klan belli bir emekle bugünlere geldi. Hiçbirinin yerle bir olmasını istemeyiz değil mi ?

 

Komutanlarımız politika ve siyaset yapar. Fakat biz direk uygularız. Barış zaferin tatlı olanıdır.

 

ben insanları değerlendirmiyorum. oyununu değerlendiriyorum. bunu yapma sebebim de arkadaşın haddinden büyük laflar etmesi. yoksa kendisi şahsınımın umrumda değil. ummadığımız yerden darbe yemek yabancı olduğumuz bir şey değil. bu durumlarda oturup ağlamak ve bahane bulmak yerine hatalarımıza odaklanır bir daha olmaması için uğraşırız. amacımız oyunumuzu belli bir seviyede tutmak. yediğimiz her darbeye ayrı bir bahane bulup dağılmak değil. 

 

ben hiç bir klana yerle bir olsun diye bir dilekte bulunmadım. klanımda da böyle bir dileğe sahip birini tanımıyorum. ama bir klan haddini ve amacını aşıp fitne ve fesat dağıtıyorsa yok olmasına da üzülmem şahsen. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
26 posts
2,899 battles

ben Edited ve onun ekibine yaranmak için değil buradaki herkese kendimce yardım ediyorum sen nie üstüne alınıyosun sen dedin seni neden ciddiye alıyım demekki sen normal bir insan değilsin benim şüphe duyduğum insanlardansın savaş yaparken sakın benim karşıma çıkma önce sana kim olduğumu söylicem sonra sana okkalıbir köşk atıcam 

 

Bu post moderasyon ekibi tarafindan hakaret sebebi ile degistirilmistir.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
192 posts
6,957 battles

- Selamun aleykum Bilal Emmi
+Aleykum selam Hıdır. Nassıısııın?
-Eyi deyek eyi olsun be emmi. Sende ne var ne yok. Çouluk çocuk nasıl inşallah?
+Niye geldin la buraya?
-Torpaklar için tabi ki emmi. Niye geleyim ki başka? Torpakları ver, bu olay burada bitsin. Uzatmayalım.
+Ben torpak morpak vermem sana. Benden heeeç bi sky alaman.
-Seve seve vermessen sky sky verecen emmi. Arkamda duran baba yiğitleri görüyon mu sen. Adamın annesine selam yollar valla.
+Eeeeeeeeeeeeeeeee kalabalık olabilirsiniz.
-Ney ney kalabalık?
+Hamzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaağğğgggggg!
-Hımmmmmmm. Sülüüeeeymaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnn.

Torpak önemli. Kesin klan savaşları böyle olur. Başka türlüsü aklıma gelmedi.

 • Cool 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
634 posts
25,763 battles

Ne oluyor K.kore amerikayamı saldırıyor pardon ben yanlış yere gelmişim :cap_haloween:

bir süre forumdan  ve oyundan uzak kaldım baya filimler dönüyor ortalıkta heralde fransız kaldım

arkadaşlar arada açık havaya çıkın iyi gelir 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
26 posts
2,899 battles

güzel espiriydi havayı değiştirdiğin için saal

ben sizlerin savaş ortasındayken savaştan çıkıp afk olduğunuz dönemleri de bilirim 

bana dediğin gibi sen neden üstüne alıp burda laf kalabalığı yapıyosun veya sadece boş muhabbet ediyosun

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[TR-SF]
Players
735 posts
11,329 battles
14 hours ago, sezar99 said:

Edited ve onun ekibine yaranmak için değil buradaki herkese kendimce yardım ediyorum sen nie üstüne alınıyosun sen dedin seni neden ciddiye alıyım demekki sen normal bir insan değilsin benim şüphe duyduğum insanlardansın savaş yaparken sakın benim karşıma çıkma önce sana kim olduğumu söylicem sonra sana okkalıbir köşk atıcam 

 

sen ne biliyorsun ki kime yardım edesin? oyun hakkında ki tecrüben nedir? bilgi birikimin nedir? üstüme alınırım tabi bahsettiğin konu benim klanımın başlığına yazılmış. asıl sen söyle benim klanımın başlığında ki yazıyı sen niye üstüne aldın? 

 

önce 7 ve üzeri bir seviyede gemi alda köşk filan bunları sonra düşünürsün. kim olduğundan filan korkum yok. kaldı ki çok konuşan adamlardan zaten korkmam rahat ol. 

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
26 posts
2,899 battles

(benim klanımın başlığı altında yazılmış) senin gözlerin kaç numara sen hiç IQ testine girdinmi? burası hangi sayfa forumun hangi bölümü? 

bence önce bi kafanı kaldır sonra bi etrafına bak sonra olayları anla sonra konuş tamammı?

Share this post


Link to post
Share on other sites
[NOCV]
Players
681 posts
19,785 battles
11 minutes ago, _ExarKun_ said:

Benden heeeç bi sky alaman.
-Seve seve vermessen sky sky verecen emmi.

Şu forumda birçok kişiden  beklerdim ama senden beklemezdim yaw....

sky kelimesini yanlış yerde ve yanlış şekilde kullanıyosun...anlatım bozukluğu var...neyse konu başlığı yeterince steroid ve ego kokuyo zaten bir de ben başlamayayım... ancak sky yerine skym yazmış olsa idin,daha anlaşılır olur idi...çözene kadar canım çıktı axaxaxaax :cap_haloween:

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[TR-SF]
Players
735 posts
11,329 battles
1 hour ago, sezar99 said:

Arkadaşlar bilgisayarım bozuldu tamirde sizlere yazamadım başka bir bilgisayar aracıyla siz değerli kaptanlara burada olabildiğince yardım etmeye çalışıyorum eminim yeterli oluyordur

Klana alımlar konusunda ve terbiyemiz konusunda lütfen daha dikkatli olmalıyız. Çünkü oraya bayan arkadaşlarımız ve bizden küçük kardeşlerimiz giriyorlar  ve birbirlerimize daha iyi ve daha güzel dost canlısı imalar ve benzetmelerde bulunalım içimizden bazı arkadaşların terbiyeleri ve insanlıkları hakkında şüphem var içimizdeki arkadaşın biri kendini bizden daha büyük sanıyor ki bize aynen şöyle diyorlar("Kreş Bölümü" sanıyor :D ve ilkokuldan arkadaşlarını topluyor.) sen kendine bak sen bize güldüğün için bizde sana insanca gülüyoruz.  Ama sizlere şöyle bir şey daha diyim bir pire uğruna yorgan yakılmaz. İçimizdeki insanların çok büyük bir kısmı oyunda olsun forumda olsun kendinize film kahramanı sanmayın eğlence amaçlı oynuyoruz sizdeki de bendeki gemi aynı şov yapmaya hiç gerek yok

Bizim içimizde de bazı arkadaşlar suyu bulandırıp her seferinde ortalıktan kayboluyorlar lütfen ettiğimiz kelimelere ve çevremizdeki insanlara dikkat edelim

Yakın zamanda  oyuna toprak ve klan savaşları gelicek   sizlerin eğlenceyi kaçırmanızı istemem merak etmeyin o zaman bende orda olucam sizlerle karşı karşıya veya  yan yana eğlencem sizlerle  görüşmek üzere inşallah….

Buradan bora abi ve ekibine teşekkür ederiz bizlere etkinlikler hazırlayıp ve götürdükleri ve eğlendirdikleri için

 

bu dediğin benim klanımın başlığına yazılı. belli ki ciddi bir algı problemin var. eğer bir sağlık problemin varsa söyle dalga geçip üzmeyeyim seni.

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
192 posts
6,957 battles
19 hours ago, sezar99 said:

güzel espiriydi havayı değiştirdiğin için saal

 


Her hafta ayrı bir versiyonsun.
Ama nedense hiç oyunda yoksun.
Rüyanda mı köşk atıyorsun?
Havayı değiştirdiğin için sende saal.

Liderleri toplayacaktık te se de.
Hep beraber açılacaktık Avrupa'ya senle.
Dil yok, lisan yok, hani biliyordun İngilizce?
Havayı değiştirdiğin için sende saal.

Uçaklar geliyor akın akın.
Dürbün modundan çık, az etrafa bakın.
Keşke oyunda biraz daha kasılsaydın.
Havayı değiştirdiğin için sende saal.

 • Cool 9

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
192 posts
6,957 battles
25 minutes ago, canbanur said:

Şu forumda birçok kişiden  beklerdim ama senden beklemezdim yaw....

sky kelimesini yanlış yerde ve yanlış şekilde kullanıyosun...anlatım bozukluğu var...neyse konu başlığı yeterince steroid ve ego kokuyo zaten bir de ben başlamayayım... ancak sky yerine skym yazmış olsa idin,daha anlaşılır olur idi...çözene kadar canım çıktı axaxaxaax :cap_haloween:


Kelime tamamen İngilizce anlamını taşıyor. Hıdır Emmi "sky" kelimesini "ayağını kaydırmak", "kaydırırım", "kayarsın", "kayar" anlamlarında kullanıyor. Bende cücük kadar İngilizce bilgimi daha beter etmeden, kelimenin yalın ve öz halini kullandım. Bence şık durdu.:Smile_popcorn:

Edit: Demiştim İngilizca bilgim cücük kadar diye. Ski=kaymak anlamındaymıştı meğersem. Hemen hatamı düzeltip cümlenin ski'sini koyayım. :Smile_teethhappy:

Edit2: Koyamadım. Koysaydım bir ski'de mod koyardı, yani cümleye.  "Y" de olur.

Edit3: Hey gidi Levent Abi :D https://www.youtube.com/watch?v=5pt6ZUrDX7E

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[TR-SF]
Players
735 posts
11,329 battles
21 minutes ago, Andromeda1684 said:

Klanının başlığına sadece klan oyuncularının girmediğini farkına varın bence. Dalga denizinde olsun farera. Bu hareketlerinizin sonuçlarından çektikleriniz yetmez mi size.

Farera TCG klanının dışa yönelik politikası nedir ? Klanlara yönelik politikası nedir ? Oyunculara yönelik politikası nedir ? (düşük/yüksek) 

 

Açık sözlü olduğunuzu varsayarak bu soruları soruyoruz. Cevap verme nezaketini gösterirsiniz diye umuyoruz.

 

başlığa girsin sıkıntı yok sadece üstüne alınmasın. o laf kime gittiyse o üstüne alınmıştır zaten. 300 maçı olan birinin o lafı üstüne alınıp eleştiri başlığı açması bence haddini aşmaktır.

 

dalga inşallah denizde olur. karada dalga olursa sıkıntı tabi anlıyorum seni. 

 

valla benim bir şey çektiğim yok. halimden memnunum. klanda durumundan şikayetçi olan varsa da benim haberim yok. 

 

klanın politikasını bilmem. o komuta kademesinin işi. oyunculara yönelik politikasınıda bilmiyorum. tek bildiğim gelişime açık ve gereklilikleri yerine getirirsen alınıyorsun. 

 

başka merak ettiğin bir şey olursa da sor. gördüğün üzere elimden geldiğince cevaplıyorum.

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[TR-SF]
Players
735 posts
11,329 battles

konuya alakadar olmam neden anlamsız? oradaki söz arkadaşa mı söylenmişti ki üstüne alındı? üstüne alınan arkadaşın olayı nedir? ,

 

hepsinden önemlisi senin konuya dahil olma amacın nedir? arkadaş senin klanından mı? değilse senden başlığı terk etmeni isteyeceğim. çünkü tek yaptığın üstüne vazife olmadan ikili bir muhabbete ortak olmak ve klanım hakkında konuyla alakasız sorular sormak. eğer lafın hedefindeki klan sizseniz veya lafı üstünüze alındıysanız söyleyin ben yazmayı keseyim. benim için problem yok.

 

konuyla alakasız soruları komutana özelden sorabilirsiniz. buradan değil. 

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[1071]
Players
3 posts
499 battles

Böyle olaylar içinde pek bulunmadım, ancak  on sözünden dokuzu insanları "küçümsemek" adına olunca açıkçası bazı kişileri pek ciddiye alamadım, keşke tartışmanın ana sebebinden o kişiyi küçük düşürerek kaçmak yerine asıl konuya odaklanıp soruna çözüm getirebilseniz.

 

Saygılar.

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[ENUF_]
Players
1,229 posts
14,256 battles

Soruna ithafen @Andromeda1684 

TCG'nin diğer klanlara karşı yaklaşımı Türk oyuncularının %60'ını ilgilendirmesi beni şaşırttı açıkcası, ilginç. 

Kişisel olarak klanlarla bizden yana problem yok. Diğer klanların bizim hakkımızda ne düşündüğü onları ilgilendirir, saygı duyarız. İzlediğimiz politika bizi ilgilendirir, sizi & sizleri değil. İyi forumlar dilerim.

 • Cool 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×