Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
bpeter1

Pancernik Nelson

60 comments in this topic

Recommended Posts

Players
48 posts
4,949 battles

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy pancernik Nelson znajdzie się w drzewku jak okręt premium Missouri, czy też będzie do kupienia w sklepie premium. Niedawno oglądałem filmik youtube gdzie pisało że będzie wymagane 350000 pkt. wolnego doświadczenia aby go otrzymać. Podobnie jest z Missouri, tyle że ponad  dwa razy więcej.

[RCHT]
Beta Tester
174 posts
5,124 battles

A skąd wiemy że 375? gdziś , coś podali? 

A kiedy? na gamescom?

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,989 posts
5,521 battles

Było podane na ruskim forum przez czerwonych. Nasi czerwoni oczywiście milczą.

• Cool 1

[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,329 battles
12 minutes ago, _Alie_ said:

Nasi czerwoni oczywiście milczą.

Raczej ściemniają :Smile-_tongue:

[ISEN]
Moderator
4,804 posts
3 hours ago, adamL555 said:

Raczej ściemniają :Smile-_tongue:

Raczej mają odgórny zakaz wypowiadania się w tej kwestii - taka "tajemnica". Wartość 375k free xp podawana jest na wielu stronach z przeciekami, na RU forum itd itp.

[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,329 battles
17 minutes ago, Dark_Havoc said:

Raczej mają odgórny zakaz wypowiadania się w tej kwestii - taka "tajemnica". Wartość 375k free xp podawana jest na wielu stronach z przeciekami, na RU forum itd itp.

Tak właśnie, i to jest ciekawe, że inni podają, a nasi czerwoni kręcą.

[GLORY]
Weekend Tester
494 posts
9,866 battles

Ale skoro wiemy to po co pytac :P

ujea pokazał nawet ciekawe zagrajmy na nelsonku i innych bbkach od herbaciarzy

WG Team
903 posts
9,613 battles
14 hours ago, adamL555 said:

Tak właśnie, i to jest ciekawe, że inni podają, a nasi czerwoni kręcą.

Nie kręcą, tylko nie mogli powiedzieć. Teraz mówią otwarcie, że internetu jest stronk i ma rację, 375k wolnych PD i łódka jest Twoja

• Cool 2

[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,329 battles
1 minute ago, voulezvous said:

Nie kręcą, tylko nie mogli powiedzieć. Teraz mówią otwarcie, że internetu jest stronk i ma rację, 375k wolnych PD i łódka jest Twoja

OK, dzięki.

Players
2,380 posts
15,806 battles
43 minutes ago, voulezvous said:

Jakaś orientacyjna data jego pojawienia się w drzewku jest znana? Pogłoski wskazują, że wejdzie przed pełnym drzewkiem.

WG Team
903 posts
9,613 battles
13 minutes ago, PancernyAgrest said:

Jakaś orientacyjna data jego pojawienia się w drzewku jest znana? Pogłoski wskazują, że wejdzie przed pełnym drzewkiem.

Dobrze wiesz, że jeśli nie ma tej informacji na portalu, to co najwyżej mogę powiedzieć SoonTM

Mogę dodać, że pracuję nad konkursem, w którym między innymi będzie można wygrać 24 takie łódki. Kiedy ów konkurs wejdzie? SoonTM

Players
93 posts
14,025 battles

Wczoraj trafiłem do teamu z Flamu testującym Nelsona. Ustrzelił krakena. Ponieważ zatłukli mnie w połowie bitwy, to popatrzyłem z bliska "how it works". W oczy rzuca się świetne skupienie pocisków oraz b. dobra (jak na takiego stwora) manewrowość. Nieźle też znosi torpedy (dostał dwie od Akatsuki i stracił na tym gdzieś koło 25% hp).

Może to być ciekawy okręt, ale czy wart połowy ceny MO? To zależy ile będzie zarabiał...

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
1,213 posts
19,048 battles
1 hour ago, voulezvous said:

Dobrze wiesz, że jeśli nie ma tej informacji na portalu, to co najwyżej mogę powiedzieć SoonTM

Mogę dodać, że pracuję nad konkursem, w którym między innymi będzie można wygrać 24 takie łódki. Kiedy ów konkurs wejdzie? SoonTM

Czy ten konkurs będzie tak skonstruowany, że takie ameby, barany i jełopy jak ja też będą go mogły zdobyć czy lepiej sobie od razu darować i od ręki kupić samemu? Bo expa uzbieranego mam.

[QTAZ]
[QTAZ]
Players
3,370 posts
26,187 battles
3 hours ago, voulezvous said:

Ja mam tylko takie pytanko. A będzie Nelson dostępny na eu?:Smile_trollface:

Może i głupie pytanie ale was to trzeba pytać. A i tak nie ma pewności.

Players
730 posts
9,144 battles
29 minutes ago, UrukSzymon said:

Na EU będzie dostępny za 375k wolnego PD. RU dostanie misję na Nelsona:

W jednej bitwie zadaj 25k uszkodzeń okrętom nieprzyjaciela i znajdź się w pierwszej 6 w twojej drużynie; Nagroda - HMS Nelson. :cap_yes:

• Cool 7

[2137]
[2137]
Weekend Tester
320 posts
7,551 battles
3 hours ago, NoSkill666 said:

Wczoraj trafiłem do teamu z Flamu testującym Nelsona. Ustrzelił krakena. Ponieważ zatłukli mnie w połowie bitwy, to popatrzyłem z bliska "how it works". W oczy rzuca się świetne skupienie pocisków oraz b. dobra (jak na takiego stwora) manewrowość. Nieźle też znosi torpedy (dostał dwie od Akatsuki i stracił na tym gdzieś koło 25% hp).

Może to być ciekawy okręt, ale czy wart połowy ceny MO? To zależy ile będzie zarabiał...

Będzie zarabiać tak jak każda inna premka 7 tieru, czyli 40-50% tego co Missouri. A co do samego Nelsona, to będzie to dziwny okręt, bo na 7 tierze będzie robić miazgę, a na 9 z niego będą robić miazgę.

Najsensowniej będzie przyfarmić free expa i dokupić resztę jak będzie 1gold = 35 free exp. Zdecydowanie nie warty swojej ceny, jeśli miałoby się za niego płacić 15 golda,  osobiście bym na niego wydał z 5k golda max.

[LEGIO]
Alpha Tester
2,279 posts
8,048 battles
1 hour ago, UrukSzymon said:

Będzie dostępny. 

4 minutes ago, MK1D said:

Będzie zarabiać tak jak każda inna premka 7 tieru, czyli 40-50% tego co Missouri. A co do samego Nelsona, to będzie to dziwny okręt, bo na 7 tierze będzie robić miazgę, a na 9 z niego będą robić miazgę.

Najsensowniej będzie przyfarmić free expa i dokupić resztę jak będzie 1gold = 35 free exp. Zdecydowanie nie warty swojej ceny, jeśli miałoby się za niego płacić 15 golda,  osobiście bym na niego wydał z 5k golda max.

Na IX, to zależy. Jego działa powinny robić całkiem przyzwoitą robotę, choć oczywiście prędkość okrętu będzie ograniczać jego możliwości taktyczne.

Alpha Tester
5,609 posts
5,569 battles

A tak a propos, @Falathi @voulezvous, kiedy misje na Rewolucję Październikową na EU? Tłumaczyliście że Dunkierka była (na RU też a i tak dostali), ale skoro się skończyła, to już nie ma żadnych przeszkód?

• Cool 1

Players
3,136 posts
11,828 battles

WG w trosce o nasze rodziny i czas spędzany przy kompie umożliwi nam zakup w paczce z mnóstwem fajnych flag za jedyne 75 ojro. Za free expa będzie na RU :Smile_teethhappy:

[LEGIO]
Alpha Tester
2,279 posts
8,048 battles
2 minutes ago, Vanhal said:

A tak a propos, @Falathi @voulezvous, kiedy misje na Rewolucję Październikową na EU? Tłumaczyliście że Dunkierka była (na RU też a i tak dostali), ale skoro się skończyła, to już nie ma żadnych przeszkód?

Niestety, na razie brak wieści :( 

• Cool 1

Alpha Tester
5,609 posts
5,569 battles
Just now, Falathi said:

Niestety, na razie brak wieści :( 

No ok, dzięki za odpowiedź.

WG Team
903 posts
9,613 battles
3 hours ago, Pshemozz said:

Czy ten konkurs będzie tak skonstruowany, że takie ameby, barany i jełopy jak ja też będą go mogły zdobyć czy lepiej sobie od razu darować i od ręki kupić samemu? Bo expa uzbieranego mam.

Ze względu ma to, że w Wargaming bardzo lubimy RNG, wszystkie żyjące stwory z dostępem do klienta WoWs też będą miały szansę :)

Trochę mniejszą, ale będzie.

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
1,213 posts
19,048 battles
16 minutes ago, voulezvous said:

Ze względu ma to, że w Wargaming bardzo lubimy RNG, wszystkie żyjące stwory z dostępem do klienta WoWs też będą miały szansę :)

Trochę mniejszą, ale będzie.

To ja jednak chyba kupię od ręki.

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,989 posts
5,521 battles
9 minutes ago, Pshemozz said:

To ja jednak chyba kupię od ręki.

Kolejny przekonany i zadowolony dur... przepraszam, klient :)

Sign in to follow this