Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
adamPOLAND

Fish and Ships: Misje brytyjskich pancerników!

41 comments in this topic

Recommended Posts

Players
238 posts
8,982 battles

Misja: Okręty i herbata III

Ograniczenia:
*Dostępna po wypełnieniu misji „Okręty i herbata II”.
*Bitwy losowe, kooperacyjne i rankingowe.
*Raz na konto
*Dowolny okręt poziomu IV lub wyższego.
Warunki do spełnienia w dowolnej liczbie bitew:
*Zadajcie 50 000 punktów uszkodzeń pancernikom przeciwnika torpedami wystrzelonymi z okrętu.
*Podpalcie 10 razy pancernik przeciwnika.

„Zadajcie 50 000 punktów uszkodzeń pancernikom przeciwnika torpedami wystrzelonymi z okrętu."  to ja się pytam,dlaczego nie zalicza mi DMG  torpedami z samolotów torpedowych !!! to albo dowolny okręt albo tylko okręty takie jak:

*niszczyciele

*krążowniki

Żałosne,nawet nie potrafią dobrze opisać misji do zrobienia,a przecież pisze „*Dowolny okręt poziomu IV lub wyższego."

Misja powinna być być poprawiona w tej kwestii i przedłużona z powodu złego opisu,bo pisanie,że ma być wystrzelona torpeda z dowolnego okrętu ok ale jakiego typu,bo nawet lotniskowiec się zalicza do tej serii

Oczywiście po wybraniu tej misji pokazuje jakimi okrętami można ukończyć te zadanie i jest oznaczony lotniskowiec,wiec w czym problem ? 

shot-17.08.13_16.34.40-0839.jpg

Players
1,144 posts
3 minutes ago, adamPOLAND said:

Ograniczenia:
*Raz na konto
*Zadajcie 50 000 punktów uszkodzeń pancernikom przeciwnika torpedami wystrzelonymi z okrętu.

„Zadajcie 50 000 punktów uszkodzeń pancernikom przeciwnika torpedami wystrzelonymi z okrętu."  to ja się pytam,dlaczego nie zalicza mi DMG  torpedami z samolotów torpedowych !!! to albo dowolny okręt albo tylko okręty takie jak:

*niszczyciele

*krążowniki

żałosne,nawet nie potrafią dobrze opisać misji do zrobienia,a przecież pisze „*Dowolny okręt poziomu IV lub wyższego."

misja powinna być być poprawiona w tej kwestii i przedłużona z powodu złego opisu,bo pisanie,że ma być wystrzelona torpeda z dowolnego okrętu ok ale jakiego typu,bo nawet lotniskowiec się zalicza do tej serii

Poprawione na większą czcionkę:)

Players
238 posts
8,982 battles
2 minutes ago, KTKM4tw said:

To który lotniskowiec ma wyrzutnie torped?

albo masz dowolny okręt,a po wybraniu misji powinno mi odznaczyć CV czy nie prawda ? a skoro nei jest,to jednak można nimi grać,a jeśli nie,to niech poprawią wybór okretów którymi można ukończyć dane zadanie

Players
238 posts
8,982 battles
1 minute ago, Shiryaku said:

Poprawione na większą czcionkę:)

najpierw zobacz o co chodzi ze zdjęciem,każde zadanie,misja powinna zaznaczać okręty do jej ukończenia po wybraniu odpowiedniego zadania,a widać,lotniskowce są oznaczone,więc dla mnie źle zrobione jest,wybieram misję i mam mieć okrety pod daną misję,a nie zaraz dowolny okręt poziomu od 4 tieru,nie powinno takiego czegoś być

Beta Tester
1,919 posts
7,386 battles
13 minutes ago, adamPOLAND said:

najpierw zobacz o co chodzi ze zdjęciem,każde zadanie,misja powinna zaznaczać okręty do jej ukończenia po wybraniu odpowiedniego zadania,a widać,lotniskowce są oznaczone,więc dla mnie źle zrobione jest,wybieram misję i mam mieć okrety pod daną misję,a nie zaraz dowolny okręt poziomu od 4 tieru,nie powinno takiego czegoś być

A Bayernem i NC też próbowałeś? Przecież są zaznaczone...

Players
1,144 posts
14 minutes ago, adamPOLAND said:

Jeżeli się jeszcze nie domyśliłeś, a widzę ciężko ci z tym idzie to : zadanie jest dwuczłonowe - podpal i traf torpedami z okrętu - czyli możesz użyć każdego typu okrętu choćby do podpaleń lub rozłożyć sobie na dwa shipy z torpami (dd/CA) i jeden do pożarów (CV), chociaż nie wiem po co. Nie napisali byś użył tej czy innej klasy bo to taki test na inteligencję:) i niestety widzę niezbyt dobrze ci idzie czytanie ze zrozumieniem. W angielskiej wersji jest zresztą to samo

[ISEN]
Beta Tester
4,699 posts
14,348 battles

Czy mi się wydaję czy jako jedyny masz problem ze zrozumieniem zasady działania tej misji????/

jeśli sprawa była by powiązana z cvkami

36 minutes ago, adamPOLAND said:

Ograniczenia:
*Raz na konto
*Zadajcie 50 000 punktów uszkodzeń pancernikom przeciwnika torpedami wystrzelonymi z okrętu lub lotniczymi

„Zadajcie 50 000 punktów uszkodzeń pancernikom przeciwnika torpedami wystrzelonymi z okrętu lub Lotniczymi" 

masz gdzieś to zaznaczone bo ja niewidze

a teoretycznie i cvką podpalić przeciwnika można

taka różnica na czerwono a ile zmienia w sensie misji

[ISEN]
Moderator
4,799 posts

Eee jakby było traf 40 cytadel dowolnym okrętem, to się będziesz kłócił, że nie można tego zrobić lotniskowcem?

[GLORY]
Weekend Tester
494 posts
9,866 battles

Bo widzisz te misje robiła chyba jakas kobieta - masz angrode? masz. A co masz zrobic to juz musisz sie domyslic :D

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
1,213 posts
19,011 battles

Jak na razie widzę tu dwa problemy spowodowane brakiem zrozumienia.

Beta Tester
1,165 posts
8,755 battles
19 minutes ago, Pshemozz said:

Jak na razie widzę tu dwa problemy spowodowane brakiem zrozumienia.

Czyżby? To dla porównania zrzut z fazy czwartej. Jeśli nie widzisz różnicy między zrzutem z etapu czwartego oraz dla piątego, to proponuję udać się w kierunku okulisty. W etapie czwartym mamy w kliencie wpisane, że zniszcz 10 okrętów. I to się zgadza z WWW. W etapie piątym mamy wyraźny dopisek, że

w jednej bitwie:

zadaj 100k dmg

zniszcz 2 okręty.

natomiast na WWW opis informuje, że

w dowolnej ilości bitew:

zadaj 100k dmg

zniszcz 2 okręty.

błąd opisu 5-etap brytoli, EN-klient-ok.png

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
2 hours ago, Dark_Havoc said:

Eee jakby było traf 40 cytadel dowolnym okrętem, to się będziesz kłócił, że nie można tego zrobić lotniskowcem?

Od kiedy są bomby AP to ponoć można. Zresztą wczoraj mój Danae zebrał od bombowców za pół HP, więc może też cytadela wpadła. Papierowe krążki czasem łapią cytki z HE, więc czemu by nie mogły złapać od bomby.

Players
1,144 posts
14 minutes ago, AbrahaM_fighter said:

Czyżby? To dla porównania zrzut z fazy czwartej. Jeśli nie widzisz różnicy między zrzutem z etapu czwartego oraz dla piątego, to proponuję udać się w kierunku okulisty. W etapie czwartym mamy w kliencie wpisane, że zniszcz 10 okrętów. I to się zgadza z WWW. W etapie piątym mamy wyraźny dopisek, że

w jednej bitwie:

zadaj 100k dmg

zniszcz 2 okręty.

natomiast na WWW opis informuje, że

w dowolnej ilości bitew:

zadaj 100k dmg

zniszcz 2 okręty.

błąd opisu 5-etap brytoli, EN-klient-ok.png

a zwracam honor tego nie zauważyłem:Smile_honoring:  - zrobiłem to w jednej bitwie więc nie powiem gdzie tkwił błąd bo już nie mam tych misji

• Cool 1

Beta Tester
1,165 posts
8,755 battles
13 minutes ago, Shiryaku said:

a zwracam honor tego nie zauważyłem:Smile_honoring:  - zrobiłem to w jednej bitwie więc nie powiem gdzie tkwił błąd bo już nie mam tych misji

Przeprosiny przyjęte :cap_like: Zaś ja przepraszam, za zbyt nerwową reakcję ze swojej strony.

• Cool 1

[MS--B]
Alpha Tester
1,081 posts
27,938 battles
3 minutes ago, _s1ash_ said:

Ja czekam na misje zestrzel kamikadze R 50 samolotów  ;] 

To może jeszcze Arkansas Beta do tej misji by pasował ? :cap_rambo:

Players
67 posts
9,902 battles

Może i faktycznie autor wątku ma problemy ze zrozumieniem, ale czasami naprawdę trzeba sporo samozaparcia, żeby domyślić się o co WG chodziło:

polska_jezyk.jpg.be2ac7847e80a9b304967e16edde6203.jpg

np. jaki okręt ma wartość 50000 PW?

[GLORY]
Players
423 posts
13,315 battles

To który lotniskowiec ma wyrzutnie torped?

Francuski Bearn.

Co do misji i etapu 3/5 - z opisu wynika "należy ukończyć w bitwie losowej..." - czyli że trzeba tego dokonać w 1 bitwie. Na szczęście nie trzeba w tego dokonać w            1 bitwie, ale opis misji mógł by być bardziej precyzyjny. 

Players
67 posts
9,902 battles
7 minutes ago, Tumaniszwili said:

@up, chodzi o zadanie łącznie 50 000 punktów wytrzymałości pancernikom poprzez torpedy.

O co chodzi, to ja wiem. Zwracam tylko uwagę na brawurowe podejście do konstrukcji zdań przez zespół WG.

Sign in to follow this