Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
J626

AA defense / schoposti kapitana

8 comments in this topic

Question

[BL4CK]
Players
4 posts
8,376 battles

Ahojte nie som si isty tak sa spitam. V schopnostiach kapitana je vetšim prinosom pre AA defense  skill  za štiri body 

Pokročilý strelecky výcvik (+20% k dostelu AA)

alebo

Ručne riedenie protilietadlovej paľby (+100% k DMG na zameranu letku ale len pre dela 85mm a viac)

Kapitan bude veliť na lodiach:

Atago (25mm- 3,7km-50dmg/s + 127mm- 6km-40dmg/s)

Zao (25mm- 3,1km-36dmg/s + 25mm- 3,1km-67dmg/s + 40mm- 3,5km-99dmg/s + 100mm- 5km-125dmg/s)

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
1,201 posts
12,522 battles

IJN CAčka se na AA nestaví, protože jejich AA stojí za nic, tímhle buděs akorát mrhat body, za které by sis mohl pořídit mnohem lepší skilly pro IJN CAčka...

• 0
[BL4CK]
Players
4 posts
8,376 battles

ok tak kam najlepšie posledne 4 body?

prikladam scrin čo už som si vybral.

shot-17.08.12_23.35.59-0170.jpg

• 0
Players
1,201 posts
12,522 battles

Takže klasickej Atago build, já tam mám navíc Last Stand (Do posledního), a zbylé 2 body mám zainvestované do Jack of all trades (všeuměl).

• 0
[IDDQD]
Korzár
2,433 posts
343 battles

Špatné není hodit ty 4 body i do vigilance (to prodloužení spot torpéd o 25%, nejsem si jistý, zda sem to napsal dobře), aby jsi nemusel vozit hydro a za zbylý bod si hodit třeba na preventivní údržbu. Ale jinak to máš poskládané dobře. Záleží na Tobě, jak to hraješ. Pokud podporuješ DDčka v capu, dal bych tam ten lepší spot torpéd. Kormidlo to má solidní, takže by ta kombinace fungovat měla.

• 0
Players
1,201 posts
12,522 battles
23 minutes ago, Wolffnstein said:

Kormidlo to má solidní

Ano záleží na tom jak to člověk hraje, ale Atagu se strašně ničí kormidlo a když se ti to stane 2x po sobě a opravy máš na cooldownu, a nebo když po opravení kormidla dostaneš 2 ohně není to nic pěknýho... vzhledem k těmhle zkušenostem jsem tak hodil last stand a osvědčilo se to :Smile_Default:

• 0
[CRYO]
Players
112 posts
12,982 battles

zdar kapitani , jsou britsky bitevky , jaky  skily by jste hodili na kapitana??

Sign in to follow this