Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
von_chom

HMS Nelsol

19 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Alpha Tester
3,406 posts
9,719 battles

Taaakze bo to tu nikde nevidim

HMS Nelsol bude T7 premiovka

cena 375 000 free xp

59,400 hp

18.2 km dostrel

24 kn

750m radius , 14.9 kormidlo

14.8 kamo more

12.4 kamo vzduch

HE granaty 45% sance na zapaleni

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,628 posts
12,689 battles

Predpokladam ze ta "45% sance na zapaleni" je pro HE naboje a ne na to ze bude horet kazdy druhy zasach ze? :cap_yes:

Players
140 posts
3,423 battles
14 minutes ago, general00azetsk said:

A chlapy nema to byt HMS NELSON (28) a nie nelsol ? 

Je to Nelson, to chom spravil chybicku...

[O-S-W]
Players
129 posts
12,570 battles

Nelson má docela silný sekundárky(12x152mm a 6x120mm). Neví někdo jaky bude jejich dostřel?

[IDDQD]
Alpha Tester
3,406 posts
9,719 battles
1 hour ago, CaptainHugi said:

Je to Nelson, to chom spravil chybicku...

Nelsol a Rodnol jsou prezdivky, ktere tyto lode dostali za 2ww

Britske tankery kralovskeho namornictva koncili vsechny na "ol", no a protoze tyto dve lode zminene tankery nemalo pripominaly.....:Smile_trollface:

toz tak

• Cool 1

[BIA]
Beta Tester
387 posts
4,334 battles

Chcel som tu ešte predtým napísať... že von_chom chyby v tomto smere nerobí... a určite nie 2x. Ale tak stačilo dať Nelsol do goooooooogle a bolo by Vám jasné. :D Mne chýba 17 000 expov do Missouri a tu vidím oproti tomu Inferno stroj za pusinku... hmmm

[T-N-T]
5,628 posts
12,689 battles
2 hours ago, Badsworth said:

Nelson má docela silný sekundárky(12x152mm a 6x120mm). Neví někdo jaky bude jejich dostřel?

Sekundarky nic moc jelikoz ty 152 strili AP.

Dostrel maji 5km.

https://sea-group.org/?p=3003&lang=en

[T-N-T]
5,628 posts
12,689 battles

Tak uz od zitrka pujde prodit respektive bude pridan do hry zitrejsim patchem

[T-N-T]
5,628 posts
12,689 battles

Pro ty co by chteli Nelsona a nemaji free XP tak ted bude akce
from 23 August at 07:00 CEST until 28 August at 07:00 CEST
Discount on Experience Conversion
35 XP for 1 Doubloon

[SALIS]
[SALIS]
Beta Tester
180 posts
9,684 battles

Tak při konverzi 1:35 a kurzu goldu 10,5 : 1 Kč. Mě to vzchází za litr. Na tieru VII je to příjemná a zábavná hra. Asi joo.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,665 battles

Ahoj. Potřeboval bych pomoc/poradit od zkušenějších při mém rozhodování.

Nějaký ten pátek si už šetřím volné xp. Aktuální stav je něco lehce přes 375k. Původní plán byl našetřit si za pár měsíců na Missouri, ale nyní se oběvil ve hře Nelson.

Nepotřebuji ani jednu z těchto lodí. Mám dostatek prémium lodí (T2-T8), kreditů, kapitánů, prostě všeho, aby se mi hrálo dobře. Na druhou stranu bych je chtěl obě. Missouri, protože to je Missouri. Vydělává spoustu kreditů, dají se s ní plnit osobní mise (T8+) a mám na ní už vyexpeného kapitána racka (Steven Seagal). Zápor je, že se mi s Američanama špatně střílí a musím si na ně několik bitev zvykat. Proto jsem si zatím nekoupil ani Iowu, kterou už mám hodně dlouho vyexpenou. Nelson mě zas láká, protže je to Brit (které mám moc rád), hraje se zcela jinak, než ostatní BB co mám v přístavu a mám jednoho bezprizorního 14 bodového anglického kapitána. Pocitově se mi zdá, že by mě bavil víc než Missouri. Zápor je, že vlastním Scharnhorsta, který je podle mého názoru jedna z nejlepších lodí na tieru 7.

Co je podle Vás rozumější? Koupit Nelsona, nebo počkat na Missouri? S odpovědí nemusíte ani moc spěchat, jsem teď v Chorvatsku a k počítači se nedostanu dřív jak v neděli.

P.S.: Omlouvám se za svojí češtinu. Padají mi už víčka a nedokážu to po sobě kontrolovat.

[CALM]
Players
244 posts
13,513 battles
6 hours ago, Houbus said:

Nějaký ten pátek si už šetřím volné xp. Aktuální stav je něco lehce přes 375k. Původní plán byl našetřit si za pár měsíců na Missouri, ale nyní se oběvil ve hře Nelson.

Nepotřebuji ani jednu z těchto lodí. Mám dostatek prémium lodí (T2-T8), kreditů, kapitánů, prostě všeho, aby se mi hrálo dobře. Na druhou stranu bych je chtěl obě. Missouri, protože to je Missouri. Vydělává spoustu kreditů, dají se s ní plnit osobní mise (T8+) a mám na ní už vyexpeného kapitána racka (Steven Seagal). Zápor je, že se mi s Američanama špatně střílí a musím si na ně několik bitev zvykat. Proto jsem si zatím nekoupil ani Iowu, kterou už mám hodně dlouho vyexpenou. Nelson mě zas láká, protže je to Brit (které mám moc rád), hraje se zcela jinak, než ostatní BB co mám v přístavu a mám jednoho bezprizorního 14 bodového anglického kapitána. Pocitově se mi zdá, že by mě bavil víc než Missouri. Zápor je, že vlastním Scharnhorsta, který je podle mého názoru jedna z nejlepších lodí na tieru 7.

Co je podle Vás rozumější? Koupit Nelsona, nebo počkat na Missouri? S odpovědí nemusíte ani moc spěchat, jsem teď v Chorvatsku a k počítači se nedostanu dřív jak v neděli.

P.S.: Omlouvám se za svojí češtinu. Padají mi už víčka a nedokážu to po sobě kontrolovat.

Tak proč tuhle a k čemu tuhle jsi tu popsal takže už záleží na tobě jakou si vybereš. Dobrý jsou obě. S amíkama se ti blbě střílí protože NC je křáp s křivejma dělama a obloukem od McDonaldu. Iowa, Missu a Monty už mají o parník lepší děla a za mě nejlíp vyvážený BB laufy ve hře.

• Cool 1

Players
140 posts
3,423 battles
8 hours ago, Houbus said:

Určite Missouri, Iowa/Missouri nemá padáky ako NC. Ja napríklad Iowu mám neskutočne rád, si rýchly, dobré delá, kľudne sa postavíš na čumák. A plus, Missouri má radar, takže DDčka :cap_rambo:

• Cool 2

[T-N-T]
5,628 posts
12,689 battles

Nelson i Missouri jsou obe dve dobre lode. Ale preci jen Missouri je o neco lepsi ale zase stoji mnohem vice FreeXP. Pokud jsi ochoten pockat tak urcite nejdrive porid Missouri.

• Cool 1

Players
378 posts
11,768 battles
10 hours ago, Houbus said:

Mám obě krásky a řešil jsem podobné dilema jako ty, tak možná pomůže v rozhodování lehký osobní náhled (nikoliv recenze, ale pocitově). US BB Missouri jsem chtěl, protože "Missouri" :) Samozřejmě se Stevenem to má ještě znásobené kouzlo :cap_rambo: S Iowou se mi nehrálo špatně, a zde radar navíc potěší. Standartní americký držák, ale hlavně jako bonus - brutálně vydělává. Stačí na začátku hry vystřelit salvu do nejbližšího ostrova a už ti zvoní za dveřmi pošťák, že ti nese složenku s 200k credity :Smile_coin: ...

HMS Nelson - tady mám rozporuplné pocity, ale mám tu britskou nádheru teprve pár dní, takže všechno je o pocitech z pár bitev. Pancíř nepodrží, ale to se vědělo a odpovídá tehdejší doktríně stavby britských "BB". Měl jsem zatím asi 10 bitev, takže prd, ale trochu mne zaskočil MM - v 9/10 jsem byl v VIII/IX, což u premiáka bez pancíře moc nepotěšilo. Rozhodně jsem se díky krutým HE neztratil, ale skutečný potenciál lodi v tierově rovnocenném boji jsem v reálu nevyzkoušel. Plusem se ukázal dmg na dělech, díky jinému typu granátů HEčka slušně sázela, a zdálo se mi, že "obsáhnou po výbuchu větší plochu" - zní to blbě, ale měl jsem pocit, že zásah jedním HEčkem udělal i dva požáry. AP jsem díky nelítostnému MM tolik neotestoval, nicméně ráže 406 s AP s menší šancí na průlet skrz vypadají na papíře slibně. Co mně však zatím zklamalo, je soustřel. Sigma tuším 1,9 nevypadá na první pohled úplně zle, ale za sebe (tj první pocit, ne dogma, někdo to možná má úplně naopak) a těch pár her musím konstatovat, že jsem nebyl spokojený s umístěním/soustřelem ani s jednou (!) salvou. U lodě, která má tři veže po třech a ještě k tomu všechny věže umístěné v podstatě u sebe (na přídi), jsem čekal kvalitnější soustřel, a fakt mi přišlo, že střely hned po opuštění hlavně "berou kramle" každá jinam. Ale věřím, že si to nakonec všechno sedne, HMS Nelson je krásná a těch "jen na přídi" děl se neboj - díky "shodnému" otáčení všech tří věží a slušnému úhlu, kdy můžou pálit všechny, se to chová spíš jako ruský Nikolai než japonské Izumo. Absenci třetího modulu vyvažuje po vyspecování hodně dobré maskování ...

Abych navázal na tvoje dilema - kdybych si měl vybírat, šel bych spíše do USS Missouri. Jednak je to vyšší tier, hodně vydělá, a jak jsi sám naznačil, i já jsem na tieru VII docela spokojený se Schanhorstem, což by tu případnou volbu asi ještě ulehčilo, nicméně mám obě, takže onu Sophiinu volbu už nechám na tobě :fish_nerv: ...

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,665 battles
9 hours ago, marwin303 said:

..........

7 hours ago, CaptainHugi said:

..........

5 hours ago, Sigimundus said:

...........

4 hours ago, Markethia said:

............

Děkuji Vám všem za názory a rady. Počkám si na Missouri a pak možná přijde na řadu i Nelson.

[T-N-T]
5,628 posts
12,689 battles

Tak jeste je tu varianta v podobe rozbiti prasatka prevedeni XP na freeXP a poridit obe :Smile_coin::fish_cute_2:

Sign in to follow this