Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
mwkp12

Długie wczytywanie bitwy lub jej brak (20 min)

7 comments in this topic

Question

[PL-EM]
Players
184 posts
32,141 battles

Ostatnio mam problem z długim wczytywaniem gry. Wybiorę okręt i bitwa, trwa wczytywanie po 8 minutach próbuję anulować bitwę, ale się nie da. Po systemowym zamknięciu gry i uruchomieniu gry okazuje się, że okręt jest w bitwie. Nie jest to zawsze, ale dzisiaj mam to po 3 bitwach. Innym jeszcze mankamentem, który dzisiaj zauważyłem to zawieszenie gry po zakończeniu bitwy. Przechodzi gra do podsumowania i nic stoi i czeka (wieczność) i znowu systemowe zamknięcie programu (w menadżerze działań program jest uruchomiony). Jest to irytujące bo traci się kredyty i punkty zero oraz psuje ogólną statystykę.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
19 posts
4,134 battles

Podaj specyfikację komputera. W innych grach czy bardziej wymagających programach masz podobne problemy?

Jeśli dysk, na którym jest gra to HDD, spróbuj go zdefragmentować. Dobrze jest również sprawdzić go pod kątem uszkodzonych sektorów (np. programem HD Tune).

Masz zainstalowany jakiś antywirus lub firewall, który mógłby blokować grę? Spróbuj go wyłączyć na czas rozgrywki.

Sprawdź również temperatury na podzespołach komputera, może za bardzo się grzeją i spada taktowanie (kiedy były ostatnio czyszczone mechanicznie z kurzu?).

Zobacz, czy jakieś zbędne procesy nie działają w tle.

• 0
Players
225 posts
8,310 battles
52 minutes ago, mwkp12 said:

Ostatnio mam problem z długim wczytywaniem gry. Wybiorę okręt i bitwa, trwa wczytywanie po 8 minutach próbuję anulować bitwę, ale się nie da. Po systemowym zamknięciu gry i uruchomieniu gry okazuje się, że okręt jest w bitwie. 

Podepnę się częściowo. Wystąpiło to u mnie jakieś 5 razy w ciągu ostatniego tygodnia. 

• 0
[PL-EM]
Players
184 posts
32,141 battles

Według mnie konfiguracja nie tu nic do robienia, ponieważ są bitwy gdzie czekam już po wczytaniu 15 s. Ten sam błąd mam też na drugim komputerze.  (Core i7 8 GB Ram Gforce 960 GT). Błąd  pojawił się gdy WG przygotowywało się do aktualizacji 0.6.9, więc według mnie jest to wina systemu WG.

• 0
[4SHOT]
Players
4 posts
16,640 battles

Witam 

mam podobny problem,raz na jakiś czas we wcześniejszej wersji, teraz z 6.10 kaplica , każdy się zwiesza i po graniu...

POMOCY, bo szlag mnie trafi jak nic

Zrzut ekranu (23).png

• 0
[ISEN]
Moderator
4,799 posts
8 minutes ago, Bors111 said:

Witam 

mam podobny problem,raz na jakiś czas we wcześniejszej wersji, teraz z 6.10 kaplica , każdy się zwiesza i po graniu...

POMOCY, bo szlag mnie trafi jak nic

Zrzut ekranu (23).png

Spróbuj uruchomić grę bez modów. Jest taka opcja: gra w trybie bezpiecznym.

Sign in to follow this