Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Lokchen

Jak wszyscy tutaj...

5 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
Players
134 posts
2,014 battles

Po wielu samotnych bojach, uznałem, że nastał czas by zacząć zabawę wspólną (w końcu to gra multiplayer).

Kim jestem:

Osobnik z rocznika 1973, o zróżnicowanych zainteresowaniach (wojna na morzu, a jakże, wojskowość w ogóle, fantastyka, dopóki brzucha nie zdobyłem - sporty walki, modelarstwo, moja Pani, gry fabularne - te papierowe i komputerowe, parę innych rzeczy też pewnie by się znalazło).

Jestem spokojny, mało przeklinam, nie mówię gdy nie mam nic do powiedzenia.

Co mogę:

Na razie posiadam trzy okręty tieru VIII: Edinburgh, Mogami i Bismarck.

Lubię grę krążownikami, a jak szczególnie mi nie idzie, wsiadam w BB i prę do przodu :)

Moje DD to powijaki, choć posiadam Bensona (nie idzie mi najlepiej).

CV próbowałem - to nie dla mnie :)

Czas gry:

Bardzo różnie. Są dni kiedy gram 2-3 godziny, ale są też takie gdy WoWsa nie uruchamiam. Jak ogarnia mnie szczególna wkurwacja to robię sobie przerwę (ostatnia trwała coś koło miesiąca). Losowy dzień w tygodniu to sesja rpg, więc na bank w ten dzień nie gram, a jako że jestem mistrzem gry, to niektóre wieczory wypadają z powodu przygotowań do sesji.

Nie jestem człowiekiem samotnym, więc spędzanie czasu z kobietą też jest ważniejsze niż gra (jest tolerancyjna i rozumie, że człowiek musi robić coś więcej niż tylko zajmować się pracą i domem).

Tu moje (trochę wstydliwe, choć było gorzej) papiery:

http://wows-numbers.com/pl/player/500058141,Lokchen/

Pozdrawiam, Darecki.

Players
1,478 posts
19,413 battles
8 minutes ago, Lokchen said:

Po wielu samotnych bojach, uznałem, że nastał czas by zacząć zabawę wspólną (w końcu to gra multiplayer).

dawaj Pan, jeden w tę czy w tamtą, co to za różnica :Smile_smile:

Players
395 posts
On 9.08.2017 at 9:20 PM, Lokchen said:

Kim jestem:

Osobnik z rocznika 1973, o zróżnicowanych zainteresowaniach (wojna na morzu, a jakże, wojskowość w ogóle, fantastyka, dopóki brzucha nie zdobyłem - sporty walki, modelarstwo, moja Pani, gry fabularne - te papierowe i komputerowe, parę innych rzeczy też pewnie by się znalazło).

Jestem spokojny, mało przeklinam, nie mówię gdy nie mam nic do powiedzenia.

Co mogę:

Na razie posiadam trzy okręty tieru VIII: Edinburgh, Mogami i Bismarck.

Lubię grę krążownikami, a jak szczególnie mi nie idzie, wsiadam w BB i prę do przodu :)

Moje DD to powijaki, choć posiadam Bensona (nie idzie mi najlepiej).

CV próbowałem - to nie dla mnie :)

Czas gry:

Bardzo różnie. Są dni kiedy gram 2-3 godziny, ale są też takie gdy WoWsa nie uruchamiam. Jak ogarnia mnie szczególna wkurwacja to robię sobie przerwę (ostatnia trwała coś koło miesiąca). Losowy dzień w tygodniu to sesja rpg, więc na bank w ten dzień nie gram, a jako że jestem mistrzem gry, to niektóre wieczory wypadają z powodu przygotowań do sesji.

Nie jestem człowiekiem samotnym, więc spędzanie czasu z kobietą też jest ważniejsze niż gra (jest tolerancyjna i rozumie, że człowiek musi robić coś więcej niż tylko zajmować się pracą i domem).

Tu moje (trochę wstydliwe, choć było gorzej) papiery:

http://wows-numbers.com/pl/player/500058141,Lokchen/

Pozdrawiam, Darecki.

Zapraszam do klanu FDZ Fanatycy Dobrej Zabawy. Zaproszenie wysłane, nasz klanowy Discord: https://discord.gg/Q2763CC

[PLO]
Players
134 posts
2,014 battles

Nie wyszło tak jak chciałem i nie udało się do klanu dołączyć - niespodziewany brak czasu związany z pracą zrobił swoje :(

Przepraszam piszących tutaj za zawracanie gitary i pozdrawiam wszystkich.

Sign in to follow this