Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Liiana

Drobna grupka szuka klanu

9 comments in this topic

Recommended Posts

[WOB]
Players
33 posts
6,203 battles

Ahoj żeglarze!

Razem z dwójka znajomych szukamy sensownego klanu. Najważniejsze dla nas jest miłe spędzanie czasu, tj. raczej nadęci tryhardowcy zapewne zapewne nas nie polubią. Gramy dość regularnie. Jeśli chodzi o rozpiętość tierową to u nas jest różnie, acz fakt faktem - raczej nisko. Oscylujemy między 5 a 8 tierami. 

EDIT: 

Cóż, nie pisałem od razu, natomiast możliwe, że dla kogoś jest to ważne - każdy z nas ma przynajmniej 24 wiosny na karku, więc nie grozi przy nas piskliwy głosik na discordzie/ TS-ie. Dodatkowo jesteśmy częścią dość zgranego teamu multigamingowego, który trzyma się razem już dobre 8-10 lat. Stąd też z miłą chęcią byśmy odwiedzali klanowy TS, acz niestety czasem jednak możemy też preferować własny (na który oczywiście też zapraszamy)

Jeśli ktoś by chciał nas przygarnąć to byłoby miło.

Pozdrawiam,

Kuba

[WOB]
Players
33 posts
6,203 battles

Hej, Krzysiek. Niestety, ale na Wasze wymagania jestem za słaby. 70% czasu grałem kiedyś, jeszcze za czasów  gdy były tylko IJN i  USN, natomiast wtedy też grałem kompletnie casualowo, traktując gre jako interaktywny pulpit.  Od mojego ostatniego powrotu dość się poprawiłem - w tym sezonie rankedów  na 39 meczy zagranych mam średnio 50k dmg i 72% winrate. Random battles idzie nieźle, acz znów - próba 3217 do dd-ków i brytyjskich cruiserów znów mi sporo zaniża :(.  Biorąc zaś pod uwagę, że dwójka moich znajomych bynajmniej nie może się pochwalić  sensowniejszymi wynikami - niestety ale do Was dla nas za wcześnie :).

Wiem co prawda, że macie akademię, natomiast osobiście, do szkółek, akademii i reszty tego tałatajstwa czuję czuję niechęć - nawyk z czasów gry w ogame, gdzie wyrobiłem sobie w tej kwestii nieuzasadnioną arogancję :P.

Pozdrawiam,

Kuba

Players
1,478 posts
19,371 battles
15 minutes ago, Liiana said:

Hej, Krzysiek. Niestety, ale na Wasze wymagania jestem za słaby. 70% czasu grałem kiedyś, jeszcze za czasów  gdy były tylko IJN i  USN, natomiast wtedy też grałem kompletnie casualowo, traktując gre jako interaktywny pulpit.  Od mojego ostatniego powrotu dość się poprawiłem - w tym sezonie rankedów  na 39 meczy zagranych mam średnio 50k dmg i 72% winrate. Random battles idzie nieźle, acz znów - próba 3217 do dd-ków i brytyjskich cruiserów znów mi sporo zaniża :(.  Biorąc zaś pod uwagę, że dwójka moich znajomych bynajmniej nie może się pochwalić  sensowniejszymi wynikami - niestety ale do Was dla nas za wcześnie :).

Wiem co prawda, że macie akademię, natomiast osobiście, do szkółek, akademii i reszty tego tałatajstwa czuję czuję niechęć - nawyk z czasów gry w ogame, gdzie wyrobiłem sobie w tej kwestii nieuzasadnioną arogancję :P.

Pozdrawiam,

Kuba

akademia jest akademią w teorii, to nazwa drugiej grupy- mamy delikatny podział na team główny i resztę (jak to jeden z klanowiczów określił- sekcja motorówek i rowerów wodnych :Smile_teethhappy:). A poza tym w dalszym ciągu jest limit na 30 graczy przy jednym tagu, a nas dużo. Wpadnijcie na TS, pogracie przekonacie się do nas, podejmiecie decyzję

[WOB]
Players
33 posts
6,203 battles

Okay, w takim razie poruszę temat wśród swoich i z miłą chęcią skorzystam z zaproszenia na TS. Pewnie nie dzisiaj dzisiaj bo czeka mnie siłownia z partnerką, a jakbym po niej zarządził granie w statki, to pewnie nasłuchałbym się co ona sądzi zarówno o mojej siłownianej presji, jak również durnego spędzania czasu przy stateczkach. Ja jestem jednak samcem alfa, twardym niczym stal, więc pewnie zrobię groźną minę, mruknę coś nieprzyzwoitego i pójdę zmywać gary... :(.

Acz jutro na pewno się uda!

[WOB]
Players
33 posts
6,203 battles

Oj, a nawet dzisiaj dostałem zgodę władzy najwyższej na statki i zajrzenie do Was na TS, to jak na złość TS współpracować nie chce :(. 

[BTT-W]
[BTT-W]
Beta Tester, Players
101 posts
13,354 battles

Jeżeli macie ochotę to zapraszam do BTT-W, nie patrzymy na staty. Jest nas paru wszyscy co najmniej pełnoletni , którzy pogrywają sobie od 3-10 tieru wieczorami. Używamy Discorda BTT-W

Sign in to follow this