Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.6.9 - Všeobecná zpětná vazba

30 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,109 posts
4,340 battles

Kapitáni! :cap_cool:

Verze 0.6.9. přichází! Informace o změnách a nových věcech si můžete přečíst zde. Jak se vám novinky zamlouvají? Napište nám svůj názor! 

[IDDQD]
Korzár
2,429 posts
338 battles

Mám dotaz. Už xxx aktualizací se neustále odkládá pitomé Ň. Chápu, tohle není nic vážného a člověk z toho asi neumře. Co je včak horší je neustále se samovolně promazávající chat! Tohle už tu být dávno nemá a já se ptám. KDY už konečně opravíte to samovolné promazávání? Chat je ve hře nedílnou součástí a je velmi významný co se komunikace týče. Pokud mi někdo pošle důležitou zptávu a ta se třeba po dni smaže, aniž bych se přihlásil do hry, tak je to vážná trhlina. Žádám Vás tedy o opravení tohoto problému. Děkuji.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,623 posts
12,664 battles
48 minutes ago, drioton said:

Dnes bol nejaky update a takto mám hru.

shot-17.08.10_14.52.58-0484.jpg

HAAAA to je urcite uprava aby si lide prestali stezovat ze ve hre neni Ň jelikoz ted si budou stezovat ze tam neni mnohem vice pismen :cap_haloween:

[H4T3]
Players
13 posts
11,359 battles

Mě hra nejde vůbec jen mi to hodí černou obrazovku,nevíte někdo co stím? :D 

rydyck.png

[1CSSL]
[1CSSL]
Beta Tester
857 posts
7,632 battles

A proČ to sem vůbecec píšete, když zítra nebo za dva dny bude nová aktualizace a veškeré příspěvky budou smazány???  - v Archivu aktualizací je "nejnovější " příspěvek od podtržtažky Kájínka z 29.12.2016 - docela bych se hádal, že od té doby žádná aktualizace neproběhla....

Co na to nová "Podržtaška"?

Players
1,627 posts
4,330 battles
1 hour ago, reeprich said:

A proČ to sem vůbecec píšete, když zítra nebo za dva dny bude nová aktualizace a veškeré příspěvky budou smazány???  - v Archivu aktualizací je "nejnovější " příspěvek od podtržtažky Kájínka z 29.12.2016 - docela bych se hádal, že od té doby žádná aktualizace neproběhla....

musis zapnout mozek = navrchu sou prispendleny (pinned) vlakna az pak ty neprispendleny

https://forum.worldofwarships.eu/forum/487-archiv-aktualizací/?sortby=last_post&sortdirection=desc&page=2

Ja s pocitacem nic nedelam, dokonce ani neaktualizuju ovladace GK, update se pokazde sam nainstaluje a porad mi to normalne funguje =)

Co to mate za krapy =)))

---

berny15

zkus aktualizovat ovladace GK,

nebo prepni zpatky na DX9

Spoiler

AoYZdyQ.jpg

nebo znovu naistalovat hru

[WG]
WG Staff
4,109 posts
4,340 battles
13 hours ago, reeprich said:

Trochu ti poradím, to je Archiv, což znamená, že tam jsou archivované vlákna k předchozím aktualizacím. Vlákna k současné verzi 0.6.9 jsou aktivní právě v této části. Odhaduji, že sis trochu pomýlil číslo verze tohoto vlákna :cap_wander:

Players
1,627 posts
4,330 battles
1 hour ago, YabbaCoe said:

Trochu ti poradím, to je Archiv, což znamená, že tam jsou archivované vlákna k předchozím aktualizacím. Vlákna k současné verzi 0.6.9 jsou aktivní právě v této části. Odhaduji, že sis trochu pomýlil číslo verze tohoto vlákna :cap_wander:

On si chtel jen ulevit, protoze v archivu nevidel posledni vlakna ale jen 0.6.0 (pinned) a to mu nastartovalo zluc, tak potreboval vypustit paru, ze je zbytecny sem psat, kdyz se to za dva dny stejne vymaze a ani to neni videt v archivu.

Akorat si nevsiml, ze 0.6.8 je na 2 strane toho archiv vlakna protoze na prvni strane troni pinned vlakna.

Tak je odpinnuj at je klid a archiv zacina 0.6.8  =))

[H4T3]
Players
13 posts
11,359 battles

Ovladace jsem kontroloval,dokonce jsem i nainstoval ze zoufalosti win 10.Hra mi jde ale dostanu se jen do pristavu pak se hra kousne a vidim.

Sestavu teamu do toho hraje zvuk a to je vse..

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,623 posts
12,664 battles

Hele zkus v settingach hry prepnout z DirectX11 na DirectX9.

https://eu.wargaming.net/support/news/254

Pripadne zkus napsat primo na support tam by mohli presne vedet co to zpusobuje pripadne ti reknou co potrebuji (logy atd.) aby to mohli zjistit

https://eu.wargaming.net/support/

[H4T3]
Players
13 posts
11,359 battles

Dal jsem direct 9,snizil grafiku na nizkou,zkontroloval framwork,ovladace,pak jsem zkousel i registry. A bud to ma hned co lezu do pristavu nebo do bitvy v tom.co.je na fotce sem se chtel kouknout na 3T brita.Na podporu jsem ticket sice poslal,ale to musim anglicky popsat problem nebo staci jen cesky? Aj moc neumim takze by me tam asi nerozuměli :D

[IDDQD]
Alpha Tester
3,405 posts
9,671 battles

muzes cesky

hm ntb grafarna .... co to je za ntb a grafiku ? vypada to spis ze ti odesla nebo se prehriva grafika (mohla odejit izolace, to se stava u ntb casto, nebo tam mas prachu vevnitr az to hezke neni) ... jak dlouho mas ten notas ?

mas problemy s nejakou jinou hrou ? co jeste hrajes a jede v pohode ? jestli ti to zaclo delat po patchi tak je problem v tvojem hw nebo sw..to ti WG moc nepomuze..max poslou odkazy na par ovladacu

[H4T3]
Players
13 posts
11,359 battles

Lenovo Z710,Geforce GT 740M

Ntb mam dlouho,ale hra mi slapala do te aktualizace.Vecer jsem normalne vypl hru a sel spat.Rano jsem stahl aktualizaci a uz jsem mel jen cerne okno.

Nemam na hry moc cas takze hrai jen lode :) 

Ovladace grafiky jsem aktualizoval,dneska rano.

Hned po probuzeni a dokonceni instalace win10

Players
1,627 posts
4,330 battles

chyba lidi co chteji pomoct je, ze nenapisou nic o svem pocitaci (nazev a barva nepomuze)

procesor, RAM, GK, HDD nebo SSD, jaky windows?

pretaktovany nebo ne, atd.

pak jestli ma ve hre mody, atd.

cim vic info tim spis se da pomoct

[H4T3]
Players
13 posts
11,359 battles

Moc se v tom nevyznam takze co vim.

Ram 4gb

Win10

I5 

Zadne mody nepouzivam

Hdd-mam terovej a ntb nic nemam krom par fotek zhruba 20.

Players
1,627 posts
4,330 battles

podivej video vys

nebo podle tohoto

Spoiler

---

jdu cvicit, tak za 3h tu mozna budu =)

[IDDQD]
Alpha Tester
3,405 posts
9,671 battles

v ang sekci ma par lidi obdobny problem (aspon mi to tak prijde)

zkus jeste smazat "preferences.xml" a restartnout hru

[H4T3]
Players
13 posts
11,359 battles

Zkusil jsem oboje.
Hodilo mě to do bitvy 
vše ok.
než mě to hodilo přímo i na mapu viděl jsem jen lod a seklo se mi to na čase 0:18 pak už nešla hra zavřít nic..
Už tu hru snad smažu :D 

[IDDQD]
Alpha Tester
3,405 posts
9,671 battles

takze smaznuti preferences pomohlo, tzn dostal jses dal nez predtim, je tak ?

aktualni verzi woken mas predpokladam

[H4T3]
Players
13 posts
11,359 battles

dostal jsem se dál o trošičku nežli předtím :) Ze včerejška na dnešek jsem stahoval ty win potom co mi nepomohl reinstal celé hry

Guest
This topic is now closed to further replies.