Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
voulezvous

Wersja 0.6.9 - wydajność (wprowadzenie DX11)

12 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
[PLO]
Players
677 posts
18,423 battles
40 minutes ago, _Jack_Sparrow___ said:

mam wrażenie  że gra  mi przycinać po aktualizacji

to być     normalny odczuć    użytkownik ;)

Zawsze tak jest, w firmie mam to samo. Nieważne co się zrobi na komputerze / serwerze / drukarce / czymkolwiek. Użytkownik zawsze powie że te działania coś u niego spieprzyły i jest gorzej.

Players
157 posts
10,035 battles

ech nie rozumiem o co ci chodzi jeśli przed aktualizacją gra działała dobrze a po aktualizacji zaczyna przycinać chyba wniosek jest jasny.co mam napisać że jest lepiej z wydajnością jak nie jest.u mnie bynajmniej.

[TTTPL]
[TTTPL]
Beta Tester
1,267 posts
14,504 battles

dwa razy wpuściło mnie do bitwy poniżej 15 min , trzy razy wywaliło mnie z bitwy , często zanika niebo - czarne się robi , zaniki dzięków w grze i raz po utracie okrętu nie moglem wrócić do portu - nie działał przycisk esc

super aktualizacja - lepiej trzepać nowe premki niż zrobić dobra aktualizacje

• Cool 3

Players
1,478 posts
19,358 battles

w dalszym ciągu problem z zalogowaniem do bitwy. W 0.6.8.1 jak i 0.6.8.2 ani razu nie musiałem resetować klienta,a dzisiaj już trzeci raz musiałem:Smile_sad:

Beta Tester
272 posts
8,997 battles

Aktualizacja kpina. Optymalizacja osiągnęła, nawet jak na standardy WG, nowy poziom dna. Minimum 2 minuty logowania (na poprzedniej wersji 10-30 s). Maksymalny 12 min (maksymalny poprzednio 1 min).

[TF16]
[TF16]
Players
1,607 posts
22,267 battles

od ostaniego pacza ładuje mnie do bitwy ponad 4 minuty. Dziś to już przegięcie; przycina się grafika (karta GForce GTX 760) na dowolnym poziomie szczegółów, przycina się głos kapitana, przycina się gra. Zmian okrętu w porcie to prawie minuta aby go zobaczyć! kompletnie do dupy to zrobiliście super programiści z WG

Dziś ją odinstaluje - i nie wiem czy zainstaluję ponownie....

[TF16]
[TF16]
Players
1,607 posts
22,267 battles

przeinstalowałem. Zgodnie z sugestią supportu o cofnięciu sterowników karty graficznej na starsze (sic!) dokonałem downgrade'u sterowników do wersji majowych 2017. I dalej kupa. Obniżyłem jakość grafiki z wysokiej na średnią - dalej kupa.

gra się tnie, grafika jest odtwarzana skokowo, przejście z lornety na widok ogólny i odwrotnie to 2-4 sekundy opóźnienia.... ładowanie gry - ok 5 minut.

komputer z czterordzeniowym procesorem 3,4GHZ

karta Nvidia Geforce GTX 760

Players
1,988 posts
14,556 battles

Tnie się jak nastolatka po zbiorowym gwałcie. Wiedźmin 3 zapiernicza na ultra super hiper turbo 4K HD a w wows-ie obraz tak skacze że padaczki idzie dostać. Winny oczywiście Directx 11, ustawienie z powrotem Directx 9 w ustawieniach nic nie pomogło. 

[TF16]
[TF16]
Players
1,607 posts
22,267 battles
6 hours ago, SzakalDarkstar said:

Tnie się jak nastolatka po zbiorowym gwałcie. Wiedźmin 3 zapiernicza na ultra super hiper turbo 4K HD a w wows-ie obraz tak skacze że padaczki idzie dostać. Winny oczywiście Directx 11, ustawienie z powrotem Directx 9 w ustawieniach nic nie pomogło. 

może zainstaluj star(sz)y sterownik??? tak np z 2010 roku. :) Wg supportu powinno pomóc :Smile-_tongue:

to jak WOWS teraz działa to masakra. Gratki WG !!!

Sign in to follow this