Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
voulezvous

Wersja 0.6.9 - kampania Yamamoto

31 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
4,799 posts

Na razie, mając trochę X tierów w porcie, odblokowałem ostateczne zadanie po 4 godzinach gry. Są misje mocno wymagające czasu i szczęścia, ale większość jest całkiem przyjemna.

[BSW]
[BSW]
Players
720 posts
12,391 battles

Misje są bardzo spoko, może trochę za bardzo nastawione na wyniki ilościowe. Porażka natomiast to ograniczenia tierowe. Nie mam nic przeciwko graniu krążkami ale zanim doczłapie się do ix teiru to minie sierpień, wrzesień... październik i misje też miną. To troszkę nie fair, wystarczyłoby zrobić ograniczenia do VIII tieru. W tej części jeszcze da radę bez dziewiątki czy dychy przejść, ale za 2 tygodnie misję czyste niebo ciężko będzie ogarnąć bez VIII tierowego lotniskowca.

[B-DL]
Beta Tester
214 posts
4,098 battles

Ja dziś tylko ściągnąłem update i włączyłem grę. W testach za te pomniejsze zadanie były skrzynki ze elementami kolekcji. Teraz tych skrzynek w ogóle nie widzę jako nagrody za misje cząstkowe. Zatem w jaki sposób zdobywa się elementy do kolekcji?

[ISEN]
Moderator
4,799 posts
40 minutes ago, Soroka said:

Ja dziś tylko ściągnąłem update i włączyłem grę. W testach za te pomniejsze zadanie były skrzynki ze elementami kolekcji. Teraz tych skrzynek w ogóle nie widzę jako nagrody za misje cząstkowe. Zatem w jaki sposób zdobywa się elementy do kolekcji?

Elementy kolekcji będą wypadać z codziennych kontenerów dopiero po zdobyciu pierwszego elementu. Można to zrobić dwojako: albo skończyć kampanię w grze, albo kupić odpowiedni kontener w sklepie. Na razie nie ma oferty na nie w sklepie. Do zakończenia kampanii Yamamoto zostało MINIMUM 2 miesiące.

[B-DL]
Beta Tester
214 posts
4,098 battles

A to ona ma być czasowa? Wydawało mi się z ich newsów że ma być to stała kampania, a nie ograniczona czasem.

[ISEN]
Moderator
4,799 posts
13 minutes ago, Soroka said:

A to ona ma być czasowa? Wydawało mi się z ich newsów że ma być to stała kampania, a nie ograniczona czasem.

Pierwsze cześć misji jest dostępna teraz, druga część za 2 tygodnie, potem za miesiąc i za 2 miesiące. Potem jest nieograniczona czasowo. Po prostu im zależy, by ludzie w to grali co parę tygodni, a nie w 3 dni wszystko. Jest ograniczone rozpoczęcie etapów kampanii, a nie zakończenie.

[B-DL]
Beta Tester
214 posts
4,098 battles

To wiele tłumaczy dzięki. Ja w sumie też Bismarcka zrobiłem całego chyba w 3 dni. Jasna sprawa, że chcą to rozłożyć w czasie.

[MS-B]
[MS-B]
Players
260 posts
18,938 battles

Opisy zadań już widzę do poprawienia.

Zadanie 2 - przyjmij na klatę 1,5 mln dmg i przeżyj. Napisane losowy okrętem 9,10 tier w bitwach losowych. A powinno być napisane krążownikiem 9 i 10 tieru. Standardowe błędy tłumaczenia czy lenistwo WG w opisywaniu?

[ISEN]
Moderator
4,799 posts
1 hour ago, Dhagar said:

Opisy zadań już widzę do poprawienia.

Zadanie 2 - przyjmij na klatę 1,5 mln dmg i przeżyj. Napisane losowy okrętem 9,10 tier w bitwach losowych. A powinno być napisane krążownikiem 9 i 10 tieru. Standardowe błędy tłumaczenia czy lenistwo WG w opisywaniu?

Eee coś Ci się pokiełbasiło. U mnie jest dobrze: otrzyma 1,5kk POTENCJALNYCH obrażeń i przetrwaj. I jest nawet ikonka krążownika.
shot-17_08.11_16_03.11-0978.thumb.jpg.4df3db15c201953c82fe0efa57fdca75.jpg

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

zniszcz dwa DD w jednej bitwie i przetrwaj, jak zwykle tłumacz zjebał sprawe, a nie, czekaj, Etopirynek, kolesie używali hacków, dlatego ci misji nie zaliczyło

Players
2 posts
17 hours ago, HectorBarbossa said:

zniszcz dwa DD w jednej bitwie i przetrwaj, jak zwykle tłumacz zjebał sprawe, a nie, czekaj, Etopirynek, kolesie używali hacków, dlatego ci misji nie zaliczyło

Nie to raczej nie przez hacki, ale mogli by coś zrobić z tym aimassist, bo widać to nawet na filmikach strimerów jak walą do statków za wszelkiego rodzaju przeszkodami mimo tego, że statek jest kompletnie zakryty.

I nikt mi nie wmówi, że to skill.

Players
1,144 posts
21 hours ago, Epopirynek said:

Nie to raczej nie przez hacki, ale mogli by coś zrobić z tym aimassist, bo widać to nawet na filmikach strimerów jak walą do statków za wszelkiego rodzaju przeszkodami mimo tego, że statek jest kompletnie zakryty.

I nikt mi nie wmówi, że to skill.

jeśli go widać to co z tego, że jest zakryty - widać jego mark, można namierzyć + trochę wyobraźni przestrzennej i nie trzeba jakiś dziwnych programów

[AIM]
Alpha Tester
58 posts
12,921 battles
On 11.08.2017 at 5:35 PM, Epopirynek said:

Jakaś ściema nie zaliczyło mi zadania 3. Grałem Zao zniszczyłem 2 CA, przetrwałem i wygrałem rundę i dalej jest status "W toku".

Mnie tak samo nie zaliczyło zadania 3 (też na Zao)

[ISEN]
Moderator
4,799 posts
1 hour ago, ddtt said:

Mnie tak samo nie zaliczyło zadania 3 (też na Zao)

Jest błąd w tłumaczeniu. Należy zatopić dwa niszczyciele i przeżyć, a nie 2 krążowniki i przeżyć.

[AIM]
Alpha Tester
58 posts
12,921 battles
6 hours ago, Dark_Havoc said:

Jest błąd w tłumaczeniu. Należy zatopić dwa niszczyciele i przeżyć, a nie 2 krążowniki i przeżyć.

Tak podejrzewam - znalazłem angielski opis zadań, tylko nie wiem którego serwera dotyczy - https://youtu.be/53xtiKpoGGo

początek w 5'45"

Players
4,154 posts
9,221 battles

Mi się nie podoba to ograniczenie czasowe, mam teraz tydzień wolnego, grając spokojnie ze 3 etapy bym spokojnie zrobił ale nie , muszę czekać na nastepny

• Cool 1

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
1 hour ago, KaraMon said:

Mi się nie podoba to ograniczenie czasowe, mam teraz tydzień wolnego, grając spokojnie ze 3 etapy bym spokojnie zrobił ale nie , muszę czekać na nastepny

w sumie dobrze zrobili, zrobiłem część pierwszą, teraz wows idzie w odstawkę na dwa tygodnie, aż odblokują część drugą, wtedy wrócę

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
465 posts
15,013 battles

Jeden apel do załogi WG. Zróbcie coś aby misja 2 możliwa była do ukończenia bez lotniskowca bo teraz to niestety inaczej się po prostu nie da. A mnie co CV wcale nie ciągnie.

[ISEN]
Moderator
4,799 posts
9 hours ago, Barwena said:

Jeden apel do załogi WG. Zróbcie coś aby misja 2 możliwa była do ukończenia bez lotniskowca bo teraz to niestety inaczej się po prostu nie da. A mnie co CV wcale nie ciągnie.

Robisz te misje co nie wymagają CV. Każdą misję można zrobić wielokrotnie - do czasu odblokowania misji końcowej.

[ZZZZZ]
Players
22 posts
4,140 battles

Witam
Mam następujący problem z kampanią ponieważ nie mogę otworzyć kolekcji do zbierania pomimo wykonywania misji z kampanii. Znajomy ma odblokowaną kolekcję i regularnie dostaje przedmioty do kolekcji z kontenerów. Pytając kilkunastu znajomych z gry maja ten sam problem. Jedni mają odblokowaną kolekcje normalnie i dostają przedmioty a co poniektórzy nie mają uaktywnionej kolekcji pomimo, że maja ukończony pierwszy etap kampanii i rozpoczęty kolejny etap. Czy ktoś może się wypowiedzieć o co tutaj chodzi ??????

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
23 minutes ago, WILKUU251 said:

Witam
Mam następujący problem z kampanią ponieważ nie mogę otworzyć kolekcji do zbierania pomimo wykonywania misji z kampanii. Znajomy ma odblokowaną kolekcję i regularnie dostaje przedmioty do kolekcji z kontenerów. Pytając kilkunastu znajomych z gry maja ten sam problem. Jedni mają odblokowaną kolekcje normalnie i dostają przedmioty a co poniektórzy nie mają uaktywnionej kolekcji pomimo, że maja ukończony pierwszy etap kampanii i rozpoczęty kolejny etap. Czy ktoś może się wypowiedzieć o co tutaj chodzi ??????

żeby odblokować nalezy albo kupic choc jeden kontener w prem shopie, lub ukończyć cała kampanie Yamamoto, nie pierwszy etap