Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
panda_k

Jak zarządzać klanem z poziomu przeglądarki.

16 comments in this topic

Recommended Posts

[GOFER]
Beta Tester
2,910 posts
7,691 battles

Swego czasu zadałem pytanie w innym dziale "Czy da się zarządzać klanem z poziomu przeglądarki"?

Nie otrzymawszy tradycyjnie żadnej odpowiedzi muszę więc sobie jej udzielić sam (jak zwykle)

Zacznijmy:

Udajemy się pod adres :

https://eu.wargaming.net/clans/

Logujemy się, a potem przechodzimy pod adres:

https://eu.wargaming.net/clans/gateway/wows/profile

Gotowe.

p.s.- aż sam sobie postawię lajka w temacie gdzie o to zapytywałem.

• Cool 10

[GOFER]
Beta Tester
733 posts
6,619 battles

Ja bym zadał bardziej aktualne pytanie. Jak zarządzać klanem z tylnego siedzenia, panie Prezesie ?

[BTT-W]
[BTT-W]
Beta Tester, Players
101 posts
13,354 battles

Czy ktoś może wyjaśnić dlaczego a może bardziej jak to robią, że niektóre klany mają swoją ikonkę klanową w panelu ładowania bitwy ? 

[ISEN]
Moderator
4,805 posts
6 minutes ago, misiuzeb said:

Czy ktoś może wyjaśnić dlaczego a może bardziej jak to robią, że niektóre klany mają swoją ikonkę klanową w panelu ładowania bitwy ? 

To raczej kwestia modów. W standardowym kliencie nie ma ikonek w panelu ładowania bitwy. W WoT pamiętam, że był taki mod i można było wysłać swoją ikonkę do twórcy i pokazywała się wszystkim lub wrzucić do odpowiedniego katalogu i pokazywało się to tylko tobie.

[BTT-W]
[BTT-W]
Beta Tester, Players
101 posts
13,354 battles
39 minutes ago, Dark_Havoc said:

To raczej kwestia modów. W standardowym kliencie nie ma ikonek w panelu ładowania bitwy. W WoT pamiętam, że był taki mod i można było wysłać swoją ikonkę do twórcy i pokazywała się wszystkim lub wrzucić do odpowiedniego katalogu i pokazywało się to tylko tobie.

Faktycznie jest to w paczce aslaina

[GOFER]
Beta Tester
2,910 posts
7,691 battles

W kwestii ikonek klanowych.

W poniższym temacie na RU proszę umieścić swoje ikonki klanowe w rozmiarach podanych w temacie z zaznaczeniem czy mają dotyczyć RU czy EU.

Po pewnym czasie jeśli używacie panelu od BADoBEST pojawią się one u was w grze.

Wszystko.

LINK:

https://forum.worldofwarships.ru/topic/78859-сбор-клановых-иконок-для-модов-ушей/

• Cool 3

[ISEN]
Moderator
4,805 posts
7 minutes ago, panda_k said:

W poniższym temacie na RU proszę umieścić swoje ikonki klanowe w rozmiarach podanych w temacie z zaznaczeniem czy mają dotyczyć RU czy EU.

Po pewnym czasie jeśli używacie panelu od BADoBEST pojawią się one u was w grze.

Wszystko.

LINK:

https://forum.worldofwarships.ru/topic/78859-сбор-клановых-иконок-для-модов-ушей/

Dziękujemy. Jesteś wspaniały. :cap_like:

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
290 posts
17,083 battles
7 hours ago, panda_k said:

Wszystko.

LINK:

Fajnie , ale chyba trzeba miec konto na serverze RU co? Probowalem nawet zalozyc takowe , ale trzeba miec conajmiej 30 bitew zeby mozna bylo cos na forum pisac. Chyba , ze sie myle i czegos nie umiem. Podpowiesz cos ?

[GOFER]
Beta Tester
2,910 posts
7,691 battles

To możliwe.

Jak ktoś ma problemy to niech przyśle do mnie PM z odpowiednimi danymi do zamieszczenia a skrobnę za niego post.

• Cool 1

[TWS]
Players
2 posts
2,659 battles

Ahoj. chciałbym założyć klan, ale po ostatniej aktualizacji nie mogę wejść w sekcję klanową. pojawia się komunikat że serwer niedostępny. Tak to u mnie wygląda od wczoraj. Czy ktoś z Was ma podobny problem?

[ISEN]
Moderator
4,805 posts
35 minutes ago, Precloza said:

Ahoj. chciałbym założyć klan, ale po ostatniej aktualizacji nie mogę wejść w sekcję klanową. pojawia się komunikat że serwer niedostępny. Tak to u mnie wygląda od wczoraj. Czy ktoś z Was ma podobny problem?

Wszyscy mają ten problem. Zakładka klanowa po prostu nie działa. Wynika to pewnie z faktu, że pod koniec miesiąca mają wprowadzić coś na kształt bitew 7vs7 klanowych.

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
290 posts
17,083 battles

Chyba strona juz nieaktualna , probowalem pare dni temu i dzisiaj....lipa. Pewno dlatego , ze teraz juz sie pozmienialo w zwiazku z bazami morskimi .

[GOFER]
Beta Tester
2,910 posts
7,691 battles

W obecnej postaci zarządzanie klanem z poziomu przegladarki jest niemozliwe.

Za to mozna podglądać bazy ;)

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
290 posts
17,083 battles
3 hours ago, panda_k said:

W obecnej postaci zarządzanie klanem z poziomu przegladarki jest niemozliwe.

Za to mozna podglądać bazy ;)

A jak?

Sign in to follow this