Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Wargaming.net Game Center - Open Beta - Hlášení chyb

27 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,217 posts
4,347 battles

Kapitáni! 

Prosíme, napište nám vámi zaznamenané chyby ohledně Wargaming.net Game Centra v tomto vlákně.

Děkujeme!

Action Stations!

[CZP]
[CZP]
Players
16 posts
7,929 battles

Zdravím,naistaloval jsem si klienta game center a pokazde kdyz zapnu bitvu mi to ukaze seznam hracu a kolecko pod nim ktere nacita a nacita a nacita,musim vypnout hru a znovu zapnout a pak me to rovnou hodi do bitvy.

Beta Tester
19 posts
5,923 battles

Zdravím, ja mám problém, že nie je možné predať nepotrebnú loď, klient vždy hlási chybu a žiada ma, aby som o predaj lode sa pokúsil neskôr, toto mi pretrváva už štvrtý deň

[NJORD]
Players
22 posts
9,178 battles

Problem so zobrazením lietadiel. Po vypustení lietadiel z lietadlovej lode mi letí len jedno lietadlo a zvyšok letky nevidno.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,636 posts
12,702 battles
1 hour ago, Zralok1979 said:

Problem so zobrazením lietadiel. Po vypustení lietadiel z lietadlovej lode mi letí len jedno lietadlo a zvyšok letky nevidno.

Sice to reportujes do spatneho vlakna ale co uz - zkontroluj si v nastaveni gafiky ve hre uroven detailu. Pokud je mas na Low tak ti WoWs reprezentuje celou letku jako jedno letadlo.

[BL4CK]
Players
164 posts
10,380 battles
On 2. 9. 2017 at 4:03 PM, Fabi84CZ said:

Zdravím,naistaloval jsem si klienta game center a pokazde kdyz zapnu bitvu mi to ukaze seznam hracu a kolecko pod nim ktere nacita a nacita a nacita,musim vypnout hru a znovu zapnout a pak me to rovnou hodi do bitvy.

Ahoj.

Presne to isté sa v poslednej dobe začalo dosť často stávať aj mne. Vďaka ssd disku, sa stihnem vrátiť do hry o chvíľku, ale predtým som takéto problémy nemal. Odinštaloval som WGC ale bez toho mi hru spustiť už nechcelo a musel som ho nainštalovať späť. Rozmýšľam, že si nanovo nainštalujem WOWs bez tohto odpadu...... pre mňa úplné zbytočná vec (inú hru ako WOWs nehrám), ktorá momentálne spôsobuje len problémy.

Players
32 posts
10,199 battles

bohužel po instalaci se mi nainstaloval game center,po opětovném nainstalování hry je tam stále kde a jak mám nainstalovat hru s původním klientem?

Děkuji.

[IDDQD]
Privateer
3,674 posts
5,244 battles
15 minutes ago, Lasetr said:

bohužel po instalaci se mi nainstaloval game center,po opětovném nainstalování hry je tam stále kde a jak mám nainstalovat hru s původním klientem?

Děkuji.

Hra je pořád na C/Games/World of Warship pokud jsi při instalaci neměnil cestu . A jeden ze souboru  WorldOfWarships anebo WoWSLauncher by měl obchází ten Gamecenter když si uděláš na ploše zástupce.Musíš vyskoušet

Spoiler

rVw5NFS.jpg

Players
1 post
51 battles

Zdravim, pod wine na linuxu nejde se stejnym nastavenim jako pro WoWP Launcher nebo WoWS Launcher nainstalovat .Vyhodi chybu : "Chcete-li v procesu pokracovat, zavrete aplikaci" a jsou zobrazeny tlacitka < opakovat > a < zrusit > .Nevim co je na to potreba mit [net.framework ....], neni k tomuto programu nejaka dokumentace co to pouziva jineho nez starsi launcher ?

WGC.png

[IDDQD]
Weekend Tester
2,033 posts
5,677 battles

Na ploše mám ikonku WoWs. Když na ni kliknu, spustí se (nebo jen otevře okno, když běží na pozadí) jen WGC a pro spuštění hry musím znovu klikat na "Hrát". Nevím, jestli to je chyba, ale bylo by fajn, kdyby se hra pustila hned (pokud teda není vyžadován update).

[CRYO]
Players
141 posts
21,646 battles
On 15. 1. 2018 at 9:14 AM, Bergham said:

Na ploše mám ikonku WoWs. Když na ni kliknu, spustí se (nebo jen otevře okno, když běží na pozadí) jen WGC a pro spuštění hry musím znovu klikat na "Hrát". Nevím, jestli to je chyba, ale bylo by fajn, kdyby se hra pustila hned (pokud teda není vyžadován update).

je to jen reklama, Wg se snaží upozornit na další hry, spouštění to brzdí

[BIA]
Alpha Tester
1,610 posts
5,846 battles

No, je to strašný kočko-pes tohle game centrum. Otravuje to zbytečnostmi, v základu běží z nepochopitelného důvodu na pozadí a občas to člověk musí přes správce souborů vypnout a spustit znovu, jen aby to spustilo hru.

[WG]
WG Staff
4,217 posts
4,347 battles
V 7/28/2018 v 17:54 Lupar55 řekl/a:

Ahojte .nefunguje mi hra....nestartuje hra...

Viete otom nieco?

Podívej se do zpráv, napsal jsem ti PMko :cap_like:

Players
13 posts
2,218 battles

Nainstaloval som ten slavny GC na nový PC, logol som na svoj učet a ani za toho boha neviem nastavit cz v hre. predtim som mal na tej istej verzii cz v hre aj kliente. poradí niekto?:Smile-_tongue: 

Dodatok: z predchadzajuceho kilenta alebo co to bolo som sa v pohode cez odkaz dostal na wows stranky cz mutacia . otazka znie je toto to slávne vylepšenie?:Smile_sceptic:

[IDDQD]
Korzár
2,435 posts
370 battles
26 minutes ago, kamencan1 said:

Nainstaloval som ten slavny GC na nový PC, logol som na svoj učet a ani za toho boha neviem nastavit cz v hre. predtim som mal na tej istej verzii cz v hre aj kliente. poradí niekto?:Smile-_tongue: 

Dodatok: z predchadzajuceho kilenta alebo co to bolo som sa v pohode cez odkaz dostal na wows stranky cz mutacia . otazka znie je toto to slávne vylepšenie?:Smile_sceptic:

Jak se ti otevřeš Game Center, tak tam je napsáno "nastavení hry", na to klikneš a tam si nastavíš češtinu. 

Spoiler

ddddd.jpg

• Cool 1

Players
13 posts
2,218 battles

Nope. Stale čestina len v gc a v hre ang. Dufam ze to nebudem musieť tahať znova zo wows.eu/cs lebo ma ....:Smile-angry:

Inač diiiiki za odpoved.

[WG]
WG Staff
4,217 posts
4,347 battles
Před 10 hodinami kamencan1 řekl/a:

Nope. Stale čestina len v gc a v hre ang. Dufam ze to nebudem musieť tahať znova zo wows.eu/cs lebo ma ....:Smile-angry:

Inač diiiiki za odpoved.

Pokud máš GC v češtině, patrně jsi to nastavil přes to ozubené kolečko. Češtinu ve hře nastavíš přesně tak, jak ti ukázal Wolffnstein. Zkus to třeba změnit na němčinu a pak třeba zpátky na češtinu. Pokaždé by ti to mělo stáhnout ten lokalizační balíček pár MB.

[ALFA]
Players
27 posts
24,662 battles

já bych rád aby vedení této hry z měnilo mini mapu ve hře - věřím tomu že to vadí nejen mne ale i  všem ostatním hráčům - je příliš velká a překrývá zaměřovač a tudíž se blbě střílí a trefuje do cílů

[IDDQD]
Korzár
2,435 posts
370 battles
7 hours ago, Trank1 said:

já bych rád aby vedení této hry z měnilo mini mapu ve hře - věřím tomu že to vadí nejen mne ale i  všem ostatním hráčům - je příliš velká a překrývá zaměřovač a tudíž se blbě střílí a trefuje do cílů

Pomocí kláves +/- minimapu zvetsis/zmensis

• Cool 1

[CSNL]
Players
268 posts
10,432 battles
7 hours ago, Trank1 said:

Ono už nejde měnit její velikost? Na druhou stranu, kdyby jí měli všichni velkou až přes zaměřovač, možná by se na ni alespoň občas podívali...

[ALFA]
Players
27 posts
24,662 battles

jak to nejde změnit - já když v práci udělám chybu tak my strhnou prachy musím to napravit toho kdo to tak zmršil bych mu sebral premie a ještě by musel dát všem hráčům na jejich účet 100 guldenů aby si zapamatoval že takové blbé chyby se už příště nesmí dopustit

[IDDQD]
Privateer
3,674 posts
5,244 battles

Pánové co to blábolíte za nesmysly ? Normálně to funguje .

V nastavení možnost je

Spoiler

pI1JItP.jpg

a ve hře to funguje přes +/- taky :Smile_facepalm:

Spoiler

BgmAQVr.jpghA4o2jC.jpg

viz časy na odpočtu a velikost mapy

Jinak obdivuji lidi , co to hrají na 30FPS . Todle je z notasu v práci a těch 19 je masakr

[ALFA]
Players
27 posts
24,662 battles

ted sem odehral bitvu a žádný plus ani mínus na zmenšení mapy sem nenašel a v nastavení je pouze otočit minimapu tak my řekni kde to je

• Funny 1

Sign in to follow this