Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Wargaming.net Game Center - Open Beta - Zpětná vazba

13 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,124 posts
4,342 battles

Kapitáni!

Zanechte nám zpětnou vazbu ohledně Wargaming.net Game Centra v tomto vlákně!

Děkujeme!

Action Stations!

• Angry 1

Players
119 posts

Dnes mi bol vnútený pri pokuse o inštaláciu lietadiel (miesto klasického launcheru je k dispozícii len WG game center) a mám veliké problémy. Pri pokuse o inštaláciu lietadiel mi vypne net na PC a nejde sa vobec pripojiť cez žiadny prehliadač. Zastaví sa aj aktualizácia WG hier a sťahovanie z internetu včetne WG game center sa zastaví. Po reštarte PC ide net bez problémov až do zapnutia WG game center a na začiatku sťahovania aktualizácie WG hry sa prípad opakuje. Blbé je, že som nechal importovať tanky aj lode..

Viac sa to testovať pokúšať nebudem, uninstal Game center a rovnako nutnosť uninstal WoT a Wows, lebo bez Game center nefungujú a znovu všetko inštalovať na novo klasickým launcherom.

[SALIS]
[SALIS]
Beta Tester
179 posts
9,632 battles

To vypadá na pěknou EDIT.

Edited by Kampa1987
Vulgarismus

Players
119 posts

World of Warplanes už bez Game center nespustím viz spoiler?? Čaká nás to aj u lodí? Pokiaľ áno tak s nimi končím, s Game center som mal len problémy viz môj post vyžšie a znovu to skúšať nebudem.

Prosím o info WG staff.

Hrám World of Tanks

Hrám World of Warships

Už nehrám World of Warplanes kôli Game center (teda deti prišli o zábavu)

Ďakujem

Spoiler

eeera.jpg

[RAS]
Players
152 posts
10,781 battles

Bez GC vsechny hry od WG spustis (zatim) s malou ochcavkou.. ale uz je nezaktualizujes :) Nevim.. napad to nebyl spatny, ale je to otravne v soucasne podobe... Pokud mam ikonu hry na plose, 2x na ni kliknu, tak se nejdriv otevre GC a tam musim kliknout teprve na spustit.. to je silenej vopruz. Jak jsem psal, zatim to jde obejit.. ale nad timhle by se melo WG zamyslet... 

• Cool 1

Moderator
1,787 posts

Otestováno a shledáno funkčním. Jelikož ale hraji jen WoWS, starý dobrý a jednoduchý launcher mi bohatě postačuje. (Doufám, že launcher nebude v budoucnu nahrazen GC.)

[IDDQD]
Weekend Tester
2,033 posts
5,677 battles

V zásadě na něm nic špatného není. Ale pro mě to je zase další otravný launcher, který už jen ze své podstaty vyžaduje nějaký výkon od počítače. Za mě tedy ne. Nechci ho a štve mě, že při instalaci hry si nemůžu vybrat mezi možností instalace s WGC a bez WGC.

[_CSR_]
Players
280 posts
8,504 battles

Dnes ta pitomost po mě z ničeho nic chtěla přihlášení (nikdy to nechtělo ) načež jsem musel souhlasit s licencí a pak to teprve začalo načítat hru, jak píše Bergham je to jen otravné nic....., navíc podezřívám že tato další zbytečnost nebo nějaké WG-softwarové štrachání v mém compu mi schodila hru v bitvě ( od chvíle co mám net ze zásuvky tak se mi to nestalo ), je opravdu velice nepříjemné zjištění - když se člověku podaří znovu dostat do hry - že mám jen půlku lodě..., tedy vlastně můžu být rád že nemám ponorku.

[IDDQD]
Privateer
3,662 posts
5,244 battles
39 minutes ago, lieutenant_42 said:

Dnes ta pitomost po mě z ničeho nic chtěla přihlášení (nikdy to nechtělo ) načež jsem musel souhlasit s licencí a pak to teprve začalo načítat hru, jak píše Bergham je to jen otravné nic....., navíc podezřívám že tato další zbytečnost nebo nějaké WG-softwarové štrachání v mém compu mi schodila hru v bitvě ( od chvíle co mám net ze zásuvky tak se mi to nestalo ), je opravdu velice nepříjemné zjištění - když se člověku podaří znovu dostat do hry - že mám jen půlku lodě..., tedy vlastně můžu být rád že nemám ponorku.

Tak to obejdi a udělej si zástupce na ploše z  - ( já to mám tady ´´ C:\Games\World_of_Warships\WoWSLauncher.exe´´ ) a celý game center mi může . A 2x :Smile_great: aktualizace to stáhne , tanky a podobné hry nehraju . A zakázat spouštění při startu pc 

• Cool 2

[IDDQD]
Weekend Tester
2,033 posts
5,677 battles

Bylo by fajn, přidat tam fičuru, kdy po instalaci/aktualizaci dojde k automatickému vypnutí PC.

• Cool 1

Sign in to follow this