Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
von_chom

pan-asia DD

10 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Alpha Tester
3,405 posts
9,689 battles
24 minutes ago, Verdius said:

https://thedailybounce.net/2017/08/08/world-of-warships-pan-asia-destroyers-pictures/
Pan Asia tree

Tier 1

Reveal hidden contents

8df473f8-7c15-11e7-9b20-ac162d8bc1e4.jpg

Tier 2

Reveal hidden contents

90442da6-7c15-11e7-9efe-ac162d8bc1e4.jpg

Tier 3

Reveal hidden contents

8c0c2fcc-7c15-11e7-9efe-ac162d8bc1e4.jpg

Tier 4

Reveal hidden contents

910c93cc-7c15-11e7-a9ec-ac162d8bc1e4.jpg

Tier 5

Reveal hidden contents

924e90dc-7c15-11e7-9efe-ac162d8bc1e4.jpg

Tier 6 (Rezkly- Gnevny class)

Reveal hidden contents

8d15590c-7c15-11e7-a9ec-ac162d8bc1e4.jpg

Tier 7 (previously HNLMS Tjerk Hiddes)

Reveal hidden contents

8cc047e6-7c15-11e7-93b7-ac162d8bc1e41.jp

Tier 8

Reveal hidden contents

946208ae-7c15-11e7-bf45-ac162d8bc1e4.jpg

Tier 9 (fletcher)

Reveal hidden contents

8d115d20-7c15-11e7-bd4b-ac162d8bc1e4.jpg

Tier 10 (USS Brush- Gleaves class (upgraded Benson))

Reveal hidden contents

8db76f6c-7c15-11e7-9aae-ac162d8bc1e4.jpg

no nevim....toto moc nemusim

Beta Tester
274 posts
9,308 battles

The Tier 10 is actually an Allen M Sumner class destroyer, this was the class that preceded the Gearing but succeeded the Fletchers

The Tier 7 was built as HMS Nonpareil then transferred to the Dutch then ultimately to the Indonesians

[SALIS]
Moderator
608 posts
15,126 battles
12 minutes ago, CaptainHugi said:

VIII, IX, X americké kópie, zaujímavé, no som zvedavý :)

Tak oni jsou to všechno vlastně DD jiných států, 10,9,8 jsou Americký; 7, 5, 3 Britský; 6 je Sovětský (aka Anshan), a 4 Japonská :-)

takže WG vlastně plní plán přidání nové větve, a to s výrazně menším vynaložením úsilí...  

Ale uvidíme třeba je udělají zajímavé, dají jim něco aby je odlišili od svých vzorů. Třeba jim dají hydro z Lo Yanga, (takový Allen M. Summer s hydrem, to bude dobrý do capu) :-D :-D

• Cool 1

Players
1,201 posts
12,498 battles

Tohle vypadá jako zajímavá lajna už jen z toho důvodu jak moc se bude lišit gameplay... Vidím tam rusáky, amíky něco zase připomíná němce a japonce.

Jsou někde nějaký bližší staty, nebo doplňky který to bude mít? :cap_hmm:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,222 posts
12,828 battles

Hmm kópie...ja som zvedavý, ako sa potrápia s balancom...takto začalo ísť do kopru WoT. Samé kópie namiesto toho, aby riešili regulárne stromy ako su Fráncúzi, Taliani, prípadne Commonwealth, alebo ruské BB:

[BIA]
Beta Tester
387 posts
4,334 battles

pan-asia... to znie ako drevokocúr... Ja by som pochopil nejaký Čínsky vymyslený strom (aj keď to neznášam)... alebo Poľsky... osobne by som ich obe ignoroval, ale tak čo už. Ale WG zašlo ešte ďalej a vymyslelo "národ" pan-asia... no fajn. Jedno musím uznať zaujala ma loď tieru VII Coto-je-wole... vyzerá to zaujímavo... určite Brit ale neviem to priradiť... isto niečo také mala Indonézia? Neviem si predstaviť prečo by im to predávali...

[SALIS]
Moderator
608 posts
15,126 battles
3 minutes ago, Eraser_SK said:

pan-asia... to znie ako drevokocúr... Ja by som pochopil nejaký Čínsky vymyslený strom (aj keď to neznášam)... alebo Poľsky... osobne by som ho ignoroval, ale tak čo už. Ale WG zašlo ešte ďalej a vymyslelo "národ" pan-asia... no fajn. Jedno musím uznať zaujala ma loď tieru VII Coto-je-wole... vyzerá to zaujímavo... určite Brit ale neviem to priradiť... isto niečo také mala Indonézia? Neviem si predstaviť prečo by im to predávali...

Je to Britská třída N. ještě před dokončením, za války předaná Holanďanům kde sloužil jako Tjerk Hiddes, a ti ho prodaly Indonésii (kolem roku 1951).

A jen tak mimochodem Indonésie potom měla taky asi 8 torpédoborců třídy Ognevoi a křížník třídy Sverdlov (jako Kutuzov).

[BIA]
Beta Tester
387 posts
4,334 battles
59 minutes ago, Dave6 said:

Je to Britská třída N. ještě před dokončením, za války předaná Holanďanům kde sloužil jako Tjerk Hiddes, a ti ho prodaly Indonésii (kolem roku 1951).

A jen tak mimochodem Indonésie potom měla taky asi 8 torpédoborců třídy Ognevoi a křížník třídy Sverdlov (jako Kutuzov).

Hmmm zaujímavé... škoda, že tak šikovne to nepridávajú do Britského stromu. No fajn, teraz som si všimol na ich Facebooku, že pod názvom lode píšu aj ex... teda kto im to predal, prípadne daroval alebo im to jednoducho zobrali. Dúfam, že nepríde tento strom ako Britské BB. Ani by ma to neprekvapilo. :D Predpokladám, že všetky majú v sebe ohňostroj. 

Ozaj možnosť pridať Japonských veliteľov na ARPEGGIO a Dračie lode, kompletne mení situáciu a pohľad na vec. Ktovie, keby som to vedel tak si nejakého japonca ako premiovu loď vyjazdím... takto som to bral ako nepotrebnú haraburdu.

[WG]
WG Staff
4,142 posts
4,342 battles

Oficiální vlákno panasijských torpédoborců založeno zde: 

Kvůli duplicitě zavírám toto vlákno a prosím vás, zanechte vaše názory v oficiálním vlákně.

Děkuji za pochopení

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this