Sign in to follow this  
Followers 0
KHS01

Klan değil ama...

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

10 posts in this topic

Arkadaşlar, bu aralar CV lere fena taktım. T7-T10 arası CV lerle oynuyorum (Ranger, Lexington, Midway (ağırlıklı)). Buna uygun gemilerle 3 lü takım yapmak, bol bol uçak avlamak (iyi puan veriyor), tek başına oynamaktan sıkılmış, yaşı yaşıma uygun ( 30 ve üstü tercih ama çok şart değil)(not ben de erkeğim espiri konusu olmasın:Smile_teethhappy:), team-speak kullanmayı sevmeyen veya olmasa da olur diyen sadece sohbet penceresinden konuşacak, oyun istatistiklerini kafaya takmayan sadece keyif almak için oynamayı seven, bu maçı alacaz başka yolu yok demeyen ve kaybetsek bile arabeske bağlamayan, kimseye küfür ve hatta kötü oynadı diye sitem dahi etmeyen (cevap hakkı yaratan durumlar hariç) (sadece nasıl daha iyi olur diye fikir paylaşımı olabilir), illa her maçta iyi oynamak zorunda hissetmeyen, bir günü bir gününe uymayan istekli arkadaşlar beni ekleyebilir. Genelde beni bağlı olarak bulursunuz oyunda. İsteklilere duyurulur.

Selam istek gelmiş ama o sıra maçtaydım. Ardından ben gönderdim ama bu sefer oyuncu başka takımda mesajı aldım. 

Teamspeak kullanmayı sevmeyenler diye bir topluluk mu vardı ?
Yanlış anlaşılmasın merak ediyorum, konuşarak anlaşılan bir oyun bu, aynı zaman da sohbet muhabbet oynadığın kişinin ruh halini bilmek, bir komik olaya beraber gülmek.
Nesi sevilmiyor bunun,bana garip geliyor.. 
Klana katılan kişileri de davet ettiğimizde ben kullanmıyorum diyor bazıları :) tütün uzatmışız gibi.. İlginç kısmı o halde klanda ne işin vara dönüyor konu..

2 hours ago, GyRFaLCoN03 said:

Teamspeak kullanmayı sevmeyenler diye bir topluluk mu vardı ?
Yanlış anlaşılmasın merak ediyorum, konuşarak anlaşılan bir oyun bu, aynı zaman da sohbet muhabbet oynadığın kişinin ruh halini bilmek, bir komik olaya beraber gülmek.
Nesi sevilmiyor bunun,bana garip geliyor.. 
Klana katılan kişileri de davet ettiğimizde ben kullanmıyorum diyor bazıları :) tütün uzatmışız gibi.. İlginç kısmı o halde klanda ne işin vara dönüyor konu..

Teamspeak-Discord ve türevleri hiç bir programı kullanmıyoruz ve evet biz bir klanız ve evet bu tür programların kullanılması ya da kullanılmasının zorunlu halde olması tuhafımıza gidiyor ve evet aramızda da güzel bir iletişim sağlanabiliyor :) Birincisi toplu halde konuşup karar almak mı istiyorsun...açıyorsun haftalık operasyon kipinde bir filo...ekibin 7 kişi olabiliyor...konuşman gereken kişileri çekiyosun...7 kişi güzel güzel konuşup anlaşıyosun :) kısaca teamspeak discord vesaire bu tür programları kullanmadığı halde iletişimin güçlü ve ilişkilerin güzel olduğu yerler de var...Klan demek teamspeak ve orada online olma zorunluluğu demek değildir :) Teamspeak ve discord adresimiz de var buarada sadece kullanılmıyor :)

On 01.10.2017 at 1:14 PM, canbanur said:

Teamspeak-Discord ve türevleri hiç bir programı kullanmıyoruz ve evet biz bir klanız ve evet bu tür programların kullanılması ya da kullanılmasının zorunlu halde olması tuhafımıza gidiyor ve evet aramızda da güzel bir iletişim sağlanabiliyor :) Birincisi toplu halde konuşup karar almak mı istiyorsun...açıyorsun haftalık operasyon kipinde bir filo...ekibin 7 kişi olabiliyor...konuşman gereken kişileri çekiyosun...7 kişi güzel güzel konuşup anlaşıyosun :) kısaca teamspeak discord vesaire bu tür programları kullanmadığı halde iletişimin güçlü ve ilişkilerin güzel olduğu yerler de var...Klan demek teamspeak ve orada online olma zorunluluğu demek değildir :) Teamspeak ve discord adresimiz de var buarada sadece kullanılmıyor :)

Bu programları klanları şart koşmasının sebebi tanışma faslını hızlandırmak ( daha iyi tanımak) ve savaşlarda chat'e yazmakla uğraşmamak. Pek tabi bu programlar olmadan da iletişim kuvvetli olabilir ama işi kolaylaştırdıkları aşikar. Özellikle klan savaşlarında olmaz olmaz bunlar çünkü saniyelik haberleşmeye ihtiyaç duyuluyor bazı anlarda. E biraz da gırgır şamata güzel olmuyo değil :cap_haloween:

3 people like this

On 01.10.2017 at 1:14 PM, canbanur said:

sevgili canbanur demek istediğim şu pek tabi bu programlar kullanılmadan da iletişim sağlanır oyun içinde chat ve sesli konuşma hali hazırda mevcut.. Peki bir klanda 3 kişiden fazla kişi ile beraber oynayabilmenin keyfini nasıl yaşayacaksınız.. Sizin verdiğiniz örnek tamamen şahsi keyfinize munasır yani iyi anlaştığım iki arkadaşımı alırım oynarım mantığıdır.. Hemen hemen her gün giripde farklı kişiler ile oyun oynamak isteyenler için on tane medyayı değilde sadece bir adet discord'u takip ederek hem bilgilere tek yerden ulaşır hem arkadaşlık kurulur hem maçlar oynanır.. İşin bu kadar kolayı varken zora kaçılması gereksiz. Klanların şartlarıda bu yüzdendir. Ha elti bir klansındır zaten sana istek yağıyordur ama tanımadıklarını almadığın için gerek duymuyorsundur. O zaman başka. Ancak tanışman gereken klanında spam muharip kaptan olarak durmasını istemediğin arkadaşlar ile bir bağ kurmanın en iyi yoludur.. Ben zorla kullanın demiyorum zaten kullanan ve kullanmayanın klan savaşı veya filolarda nasıl savaştıklarını pek çok görebiliyorum. 

On 02.10.2017 at 6:03 PM, _ibrahim61_ said:

Bu programları klanları şart koşmasının sebebi tanışma faslını hızlandırmak ( daha iyi tanımak) ve savaşlarda chat'e yazmakla uğraşmamak. Pek tabi bu programlar olmadan da iletişim kuvvetli olabilir ama işi kolaylaştırdıkları aşikar. Özellikle klan savaşlarında olmaz olmaz bunlar çünkü saniyelik haberleşmeye ihtiyaç duyuluyor bazı anlarda. E biraz da gırgır şamata güzel olmuyo değil :cap_haloween:

Düşünsene bir mahalle maçında oynayacaksın ama arkadaşlarını tanımıyorsun. kim çalım atar kim şut çeker kim seni paslar bilmiyorsun :) Bir geçmişin olacak ki tanıyabilesin. Chatte yazdıklarınla ancak hayali bir dostun olur.

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.