Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
vuque

Forum Ceza Affı

1 comment in this topic

Recommended Posts

WG Team
499 posts
1,316 battles

Merhabalar,

 

Fark ettiğiniz üzere bir süredir moderatörlerimiz oldukça aktif olarak forumlarımızda moderasyon yapmaktalar ve değişen forum kurallarını uygulamaktalar.

 

Ancak pek çok kullanıcımız bu süreçte uygulanmakta olan kuralların ciddiyetini tam olarak kavrayamadıklarından ve anlık sinirlerine yenik düştüklerinden uzun süreli cezalar almışlardı.

 

Türkiye Topluluk Ekibi olarak, Moderatörlerimizle yaptığımız görüşmeler sonucunda sizlerden gelen af talebini değerlendirdik. Önümüzdeki 2 hafta içerisinde (13/08/2017 tarihine kadar) başvurmaları halinde istisnai olarak 365 gün ceza alan kullanıcılarımızdan affedilebilecek durumda olduğuna kanaat getirdiklerimizin forumda yazı yazma yasaklarını kaldırmaya karar verdik.

 

Ancak bu durumun ceza geçmişlerini değiştirmeyeceğini ve bir sonraki kural ihlallerinde tekrar 365 gün ceza alacaklarını hatırlatmak isteriz. 

 

Bu aftan faydalanmak isteyen kullanıcılarımız forumdan bir özel mesaj ile vuque, Asklepi0s ve VMX'in de bulunduğu şekilde yazmaları ve aftan yararlanmak istediklerini belirtmeleri gerekmektedir. Yapılan değerlendirme sonucunda alınan karar, başvuru sahiplerine aynı özel mesaj içerisinden iletilecektir.

 

İyi forumlar,

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×