Sign in to follow this  
Followers 0
vuque

Öngörünüm - Tahmin Edin Kim?

• You need to play a total of 1 battles to post in this section.

10 posts in this topic

Perde arkasındaki geliştirmelere bir bakış daha bugün geliyor - sanat çalışması  hakkında ne düşünüyorsunuz? Ve ne için olduğunu tahmin edebilir misiniz? Ayrıca havacı kim?

e8fcab46-6c73-11e7-92d2-ac162d8bc1e4.jpg

harakiri ve kamikaze onurlu ölüm dunkirk benzeri bir operasyon geliyor galiba yamato için inşallah kalıcı kamuflaj verirsiniz deneyim veren; emin değilim pilot hakkında bilgim yok ismini bilmiyorum apachi olduğu kesindir googleden bakayım dedim en ünlü japon pilot  Saburo Sakai bu japonlar birbirine çok benziyor 

musashi ve mikasa tabikinde İsoroku Yamamoto gelir akla

Sayin vuque 0.6.9 versiyonunda sise nerf yapilacakmis yaparsaniz sayet elimdeki belfasti geri iade ederim;british agacinin oynanirligi kalmaz zaten bir mermi degse gemi pert oluyor soyle ornek vereyim 2011 senesinde sifir araba aldim bugun telefon ile beni fabrika arayip beyfendi sizin araciniza fazla donanim koymusuz suandaki sifir araclarda bile bu donanim yok geri almamiz gerekiyor dese sekreter benim ne cevap verecegimi az cok bilirsiniz yok paranizi geri iade edemeyiz illaki alacagim donanimi derse fabrikaya gider fabrikanin onune arabayi goturur benzin dokup yakar gazeteye manset yaparim bunu tehdit olarak algilamayin alinmis mala dokunmayin ticarette bu olay etik olmaz ! Not bu sisin nerf soylentisi bile oyuncuyu urkutuyor kim sizdirdiysa artik !

Ne yani...Edited ?

İlginç:cap_haloween::cap_haloween:

Bu post moderasyon ekibi tarafindan uygunsuz ifadeler içermesi sebebi ile degistirilmistir.

20 hours ago, canbanur said:

Ne yani...Resimlere bakıp ta yapabildiğin tahmin...Belfast,sis,nerf,kibrit çakar yakarım vs vs bu mudur yani....Bu resimlerden bunu mu anladın ?

İlginç:cap_haloween::cap_haloween:

Edited  sinyali geri gondereyim sanane benim yorumumdan :cap_haloween:

Bu post moderasyon ekibi tarafindan uygunsuz ifadeler içermesi sebebi ile degistirilmistir.

Mikasa ile Yamamoto'nun gelmesi pek mümkün değil, o geminin döneminde Tougou Heihachirou vardı. Büyük Japon amiralleriyle alakalı diye düşündürtmüştü... Mikasa yerine Isuzu olsaydı rahatça Yamamoto diyebilirdim... 

bismarck operasyonu gibi operasyon var özel yetenekli kaptan verecek Isoroku Yamamoto japon gemilerinde kamuflaj  renk değişimine izin verilecek birde japon gemilerine aynı anda 2 adet anma bayrakları takılabilecek gemi filan gelmiyecek 5 etap 54 görevden oluşacak kaynak sea; süpriz yapıpta 2 tier premium gemi verirseler krediye çeviririm yamatoda dahil

Bir süredir tarihten tanınmış kaptanların oyunda elde edilebilir hale getirilmesinden bahsediyorlardı...

Belki de Isoroku Yamamoto bunların ilki olacaktır...

Gunichi Mikawa'yı eklerler mi acaba?

1 person likes this

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.