Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Little_Rowboat

Odwoływanie dowódców i ich exp

9 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,308 posts
11,490 battles

W związku z tym, że ostatnio WG daje do wygrania dużą liczbę kapitanów, a sporo ludzi nie ma co z nimi zrobić istniałaby prosta metoda, żeby ich jakoś wykorzystać :)
Mianowicie, przy odwołaniu takiego niepotrzebnego dowódcy połowa jego doświadczenia stawała by się elitarnym doświadczeniem kapitana. Całość doświadczenia byłaby przegięta, a tak byłby wybór; albo komuś akurat pasuje kapitan i ma pod niego okręt, albo zostawia go na przyszłość, albo uzyskuje połowę jego expa i może to władować gdzie chce.
Pomysł luźny, szansa na wprowadzenie przez WG nędzna, ale próbować zawsze warto :cap_hmm:

• Cool 2

Beta Tester
272 posts
8,799 battles

15 do 1!

Pomysł ciekawy ale to byłby za duży ukłon w stronę graczy ze strony WG. No... chyba, że byś wybulił symboliczną sumkę... powiedzmy... 1k dubloników :)

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,767 battles

Pomysł jest super. Sam exp elitarny jest niezbyt trafny dla nowych graczy. Tworzy przepaść między nami a nowymi. Zastanawiam się kiedy WG to dostrzeże? Twoja propozycja by to mogła trochę zniwelować. Samo dodawanie nowych kapitanów nie pomoże. A to by przyspieszyło szkolenie tego pierwszego, 19 punktowca. Jestem za.

Players
6,008 posts
7,043 battles

Bardzo dobry pomysł!

Leży iluś tam gości, którzy nic nie robią, a ich śmierć emerytura była by dobra dla innych.

Beta Tester
272 posts
8,799 battles

Mi też kilku zalega. Nawet jakby to były szczątkowe ilości elitarnego expa z nich to i tak umożliwiłoby to mi podszkolenie 1-2 dowódców do zadowalającego poziomu.

Byłby jeszcze większy wysyp Bismarcków z perkiem na hp :cap_wander_2:

[-FZO-]
Community Contributor
1,057 posts
10,755 battles

Pomysl jak najbardziej dobry tylko WG nie lubi dobrych pomysłów.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.