Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
276mimarlik

[TSK] Türk Silahlı Kuvvetleri

15 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
3,056 battles

Türk Silahlı Kuvvetleri

Oyuna yeni başlamış yada oynuyor olabilirsiniz.

Aktif olarak klan arayan arkadaşlar için uyulması gereken sabit kurallarımız vardır. 

Kurallar;

1- Kesinlikle oyun içerisinde ve Discord da küfür yasaktır.

2- Discord kullanmak zorunludur. 

3- Discord adresi için öncelikle Facebook üzerinden ''World of Warships TSK'' grubuna üye olmanız gerekmektedir.

4- Uzun süre oyunda olmayan ve haber vermeyen arkadaşlar klandan sorgusuz çıkarılacaktır.

5- TSK Klanına 18 yaşından küçük arkadaşların başvuru yapmaması önemle rica olunur. 

Türk Silahlı Kuvvetleri Klanının oyuncu alım kuralları bu şekildedir.

Başvurularınızı oyun üzerinden yapabilirsiniz.

Saygılarımla.

• Cool 5
  • Funny 1

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles
On 11.07.2017 at 9:19 PM, 276mimarlik said:

1- Kesinlikle oyun içerisinde ve Team Speak de küfür yasaktır.

????....

Community Contributor
371 posts
6,124 battles
12 hours ago, canbanur said:

????....

1. Kural açıkça belirtilmiş.

Merak ediyorum neresini anlamadın acaba ?

• Cool 3

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles
2 hours ago, Cptn_JackSparrov said:

1. Kural açıkça belirtilmiş.

Merak ediyorum neresini anlamadın acaba ?

Aferin yakalayabildin verilmek istenen mesajı.İşte ben de bunu soruyorum,gayet açık bi şekilde yazılmış olan kural var...senin mesajına like atan scorpionangel kadar olamasa da...bu klanın komutanı da aynı yolun yolcusu....savaşlarda dümdüz gidilecekse...kuralı koymayın gözüm,kendinizle çelişiyorsunuz...

• Cool 3

Players
521 posts
12,368 battles

TSK klanı sohbeti hoş, babacan kişilerden oluşmuştur, birçok kez TS'lerinde bulundum ve hep baş üstünde karşılandım, bazen sinirlerine yenik düşüp ters sözler söyleyebiliyorlar ancak hangimiz söylemiyoruz ki ? 

Başarılar tekrardan herkese selam

• Cool 3

Players
18 posts
18,546 battles

Klan savaşı modunda maç yaparken canbanur ile karşılaşma şerefine erişmiştim. Rakiptik. İkimiz de zırhlı ile oynuyorduk.  Gemimin yarıdan az canı kalmıştı. Mevcut durumdan sağ salim çıkma ihtimali görünmüyordu. Yukarıda yorumlarını okuduğumuz canbanur hemen önümdeki ada arkasında %80 can puanıyla ( benim takım oyuncularına ateş etme imkanından mahrum bir şekilde ) kahramanca savaşırken!  tespit edildi...  Tam yol üzerine gidip benim gemim ile çarpışmasını sağladım.   Bunun üzerine " Şu oyunu oynamanın da bir şerefi , haysiyeti var o sende yok " mealinde  bir şeyler yazdı. Ben de bunun üzerine kendisine " Zoruna mı gitti ...( erkeklik organı) yazdım. Ancak  o kaba ifadeyi yazarken 3 yahut 4 tane "R" kullandım. Bu durum biraz ağır oldu. Bu sebeple özür dilerim 

• Cool 3

Community Contributor
371 posts
6,124 battles

TSK Klan yönetimi ve personeline geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Forum sayfanız gereksiz bir tartışma ile lekelendi. :cap_cool: Çoğu klan gibi bunu sizde tecrübe ettiniz...

Milgem Ve Anka klanları olarak WOWarships semalarında canı gönülden başarılar dileriz... Deniziniz sakin, Pruvanız açık olsun...

• Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
12,711 battles
4 hours ago, Cptn_JackSparrov said:

TSK Klan yönetimi ve personeline geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Forum sayfanız gereksiz bir tartışma ile lekelendi. :cap_cool: Çoğu klan gibi bunu sizde tecrübe ettiniz...

Milgem Ve Anka klanları olarak WOWarships semalarında canı gönülden başarılar dileriz... Deniziniz sakin, Pruvanız açık olsun...

Bu cümleleri sen söyleyince bi garip olmakta (enazından video çekipte kıytırık tehditler savurmadım sen gibi).Forum sayfalarını kirletenler aslında forum sayfalarını açan kişilerdir,forum sayfalarını açan kişilerin; forumlarda ve savaş esnasında farklı kimliklere bürünmelerinden kaynaklı doğal olarak  etkiye tepki verme süreci yaşanmakta...Tepki almak istenmiyorsa...savaş esnasında ona göre etki verin...

• Cool 4

Players
48 posts
5,680 battles

Eski Klanım TSK Başarılar Dilerim. en güzel oyun zamanlarım Bu Klanda geçti, TSK Klanına büyük emekler vermiş OttomanEmpire'ye Selamlar.

• Cool 2

Community Contributor
371 posts
6,124 battles
5 hours ago, canbanur said:

Bu cümleleri sen söyleyince bi garip olmakta (enazından video çekipte kıytırık tehditler savurmadım sen gibi).Forum sayfalarını kirletenler aslında forum sayfalarını açan kişilerdir,forum sayfalarını açan kişilerin; forumlarda ve savaş esnasında farklı kimliklere bürünmelerinden kaynaklı doğal olarak  etkiye tepki verme süreci yaşanmakta...Tepki almak istenmiyorsa...savaş esnasında ona göre etki verin...

"(enazından video çekipte kıytırık tehditler savurmadım sen gibi)" yerinde ve zamanında doğru cümleler kullan. Sabah başka akşam başka yazdıklarınız. Biraz sabit durmanızı öneririm. Anlık gazla yazmayın bazı şeyleri. İlk olarak doğru ve öz olmayı öğrenmelisiniz. TSK klanına saygımızdan ötürü başka yazı yazmayacağım. Geçmiş gerçekleşmiş ve gelecek gerçekleşecek olaylar, hususlar ile ilgili herkesin birbirine derdi büyük. Derdi olan şahıs ile özel konuşsa böyle gereksiz yazışmalar olmaz ve konunun üzeri kirlenmez. Türk Topluluğu olarak birbirimize bulaşmaya ne meraklıyız arkadaş. Kendinize gelin aklınızı başınıza alın.

TSK Klanına teşekkürlerimi sunuyorum... Hayırlı akşamlar dilerim...

• Cool 2

Players
4 posts
3,056 battles
On 14.07.2017 at 3:52 PM, canbanur said:

Aferin yakalayabildin verilmek istenen mesajı.İşte ben de bunu soruyorum,gayet açık bi şekilde yazılmış olan kural var...senin mesajına like atan scorpionangel kadar olamasa da...bu klanın komutanı da aynı yolun yolcusu....savaşlarda dümdüz gidilecekse...kuralı koymayın gözüm,kendinizle çelişiyorsunuz...

Öncelikle selamlar.

Ben sizin tam olarak ne demek istediğinizi ve ne yapmaya çalıştığınızı inanın anlayabilmiş değilim. Konuyla ilgili bir açıklama yapmamışsınız fakat TSK klanı ile ilgili genel ithamda bulunmuşsunuz ve burada sağa sola sataşarak bu üslubunuzu devam ettiriyorsunuz.

Gerçekten konuyla ilgili bir probleminiz varsa ki, ciddi olarak bu yaşadağınız olaydan dolayı içinizde bir sıkıntı hissediyorsunuz sanırım. Burada yazmaktansa şimdiye kadar 10 defa TS ye gelmiştiniz  TS adresimiz yukarıda yazıyor ama ben yinede sizin için aşağıya bir daha yazayım.

Belki oraya da gelip sağa sola sataşmak yerine birşeyler konuşursunuz. 

(TS Adresimiz : 164.132.81.216:3342)  gerçekten konuyu sizden dinlemeyi çok isterim. 

Teşrif ederseniz TS'ye,

Ayrıca insanların tercihleri, yaşına uygun davranıp davranmadığı, karşı taraftaki insanlara gösterterdiği saygının derecesi, sosyal yaşantısı yada en basiti umursadığı gerçekler ne gerçek hayatta nede sanal ortamda sizi hiç ama hiç ilgilendirmez ve söz söyleme hakkıda vermez. Ben alttaki yazısında Cptn_JackSparrov  size karşı bir saygısızlık yaptığını göremedim. Ayrıca tanımadığınız bir insana abicim diye hitap etmek ??? Yaşınızı bilemesekte az çok beyin yaşınızı tahmin ettiriyor yazdıklarınız.  

3 hours ago, Cptn_JackSparrov said:

"(enazından video çekipte kıytırık tehditler savurmadım sen gibi)" yerinde ve zamanında doğru cümleler kullan. Sabah başka akşam başka yazdıklarınız. Biraz sabit durmanızı öneririm. Anlık gazla yazmayın bazı şeyleri. İlk olarak doğru ve öz olmayı öğrenmelisiniz. TSK klanına saygımızdan ötürü başka yazı yazmayacağım. Geçmiş gerçekleşmiş ve gelecek gerçekleşecek olaylar, hususlar ile ilgili herkesin birbirine derdi büyük. Derdi olan şahıs ile özel konuşsa böyle gereksiz yazışmalar olmaz ve konunun üzeri kirlenmez. Türk Topluluğu olarak birbirimize bulaşmaya ne meraklıyız arkadaş. Kendinize gelin aklınızı başınıza alın.

TSK Klanına teşekkürlerimi sunuyorum... Hayırlı akşamlar dilerim...

Ayrıca; 

1 hour ago, canbanur said:

Aferin ,bak gene yakaladın.işte ben; tam da bunu yapmıştım.Anlayabilmiş olmana sevindim.

TSK klanına saygından dolayı cevap yazmayacaksın ya...işte buna güvenerek birşeyler yazdım...yoksa  yazmaz idim...

Bende, tüm bu konuyu okumak zorunda kalan ve size cevap yazma şerefine ulaşan arkadaşlarımla birlikte Anlayabilmiş olabilme olasılığınızı düşünerekten size selamlarımızı sunuyoruz.

Ha bu arada, biz yazmaya devam ederiz merak etmeyin. Çünkü sizden öncede gördük bunları, sizde son olmayacaksınız maalesef ki.

En kötüsü tüm yazışmalar silinir, konu kilitlenir ve biz dostlarımızla yine bu oyunu oynamaya devam ederiz.

Size hayırlı günler. 

Saygılar...

• Cool 4

[EJDER]
Players
770 posts
9,461 battles

Edited 

Bu post moderasyon ekibi tarafından, uygunsuz ifadeler içermesi sebebi ile değiştirilmiştir.

• Funny 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.