Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Tall_Candle

Szukam miłych ludzi do gry

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
556 battles

Cześć,

mam 27 lat i gram wieczorowo w godzinach 17:00-21:00 w dni robocze plus niektóre weekendy. Pomagam prowadzić serwer TS3 i chętnie bym pograł z kimś w WoWsa. Nie posiadam dużych umiejętności, ani wysokich tierów oprócz premek, ale mam chęci do pogrania zespołowego. Przede wszystkim zależy mi na przyjemności z gry, nie zależy mi na bluzganiu jaką mamy okropną, niezorganizowaną drużynę. Zagram z miłymi ludźmi 18+. Obecnie pływam na tierze III i IV. Posiadam też Błyskawicę i Belfasta na VII. Ponadto chętnie zapraszam na nasz serwer TS3 różne klany i grupy ludzi związanych z WoWsem (nawet jeśli nie chcecie grać z takim leszczem jak ja :) ). Serwer posiada liczne ikonki grup komputerowych, w tym WoWsa czy WoTa, więc będziecie mogli poczuć się przytulnie :) Mój nick na TS3 to Vitek, a adres serwera to polewka.com.pl Jeśli natkniecie się na innych adminów, proszę powołać się na mnie

Pozdrawiam!

PS. Tym Belfastem to ja grać nie umiem!!! Nie patrzcie na to :D

Players
4 posts
556 battles

Podbijam po dwóch miesiącach,

Zmieniło się tyle, że mogę pograć na tierach do VIII (ale to premki). Wyjątkowo chętnie zagram IV Isokaze, VI Fuso, VII Myoko oraz VII Błyskawicą. TS3 nie jest problemem. Na Discorda też wejdę. Szukam życzliwych graczy. Chętny też na inne gry, Titanfall 2 chociażby.

[PATO]
[PATO]
Players
395 posts
3 hours ago, Tall_Candle said:

Podbijam po dwóch miesiącach,

Zmieniło się tyle, że mogę pograć na tierach do VIII (ale to premki). Wyjątkowo chętnie zagram IV Isokaze, VI Fuso, VII Myoko oraz VII Błyskawicą. TS3 nie jest problemem. Na Discorda też wejdę. Szukam życzliwych graczy. Chętny też na inne gry, Titanfall 2 chociażby.

Zapraszam do klanu FDZ Akademia. Nasz Discord klanowy: https://discord.gg/jaeYwkA 

Pozdrawiam ;)

• Cool 1

[AKI]
Players
4,147 posts
7,130 battles

>mili ludzie

>wows

>pick one

Grając w wowsa prędzej czy później człowieka coś trafia :cap_haloween:

• Cool 2

Sign in to follow this