Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Lazuri534

Saipan uçak gemisinin avcıları

8 comments in this topic

Recommended Posts

[COUP]
Beta Tester
18 posts
17,762 battles

çok fazla uçak gemisiyle oynamam normalde 1 haftadır amerikan ağacından ilerlemeye karar verdim rangera gelene kadar sıkıntı yoktu. Renger ile oynarken karşıma saipan denk gelince avcıları biraz fazla güçlü gibi kalıyor. bu konuda bir ufak dengelemeye ihtiyacı var sanki seviyesinde çok güçlü kalıyor avcıları.

Players
813 posts
12,750 battles

bb oynarken karşı takımda saipan görünce oyunu bırakasım geliyor bb oyuncusu olarak hemde amerikan bb si ;kaptanda manuel atışın açılmasını bekliyorum şart oldu ! bir maçta kaga vs saipan denk geldi kaga bizim takımdaydı kagada resmen uçak kalmadı bende lowa vardı stocksuz adam rahat şekilde aldı beni sadece kaptan manuel atış yok birde stocksuz gemi olduğu için birşey diyemem kaga oynamasını biliyormuydu orasınıda bilemem tek bildiğim karşı takımdaki saipan sıralamalıda 1. bitirdiği ama maçı biz aldık 4 te1 çizikli gemimin 4 te 3 ünü 2 salvoda saipan aldı gerisinin hesabını sen yap ! not genelde ben saipana saipan cv görürdüm bunlar iyi günler herkes bu saatten sonra premium cv takılır bb ciler isyana girecek özelikle japon ve alaman bb leri yamato hariç sanki puff yemiş ! tirpişonun işi zor ilk onları vuruyor premiumcu cv oynayanlar bugünki maçta gördüm dimdirek götürüyor 8sv premium !

[COUP]
Beta Tester
18 posts
17,762 battles

9 seviye avcısı var 7 seviyede çok güçlü kalıyor süpürüyor bütün uçakları

birde oyun zaten premium gemi oyunu oldu iyice yakında teknik ağacı kaldırıp pre gemilerle oynatacaklar bizi

Players
813 posts
12,750 battles

yok bence herkes t10 gemi oynasın zaten oyunda ona sürüklüyor premium gemilerden iyidir t10 eğer t10 premium gemi çıkarırsalar senin dediğin olur :cap_haloween:

Beta Tester
308 posts
8,157 battles

Saipan'da biraz sıkıntı var haklısın. Fakat "İt Dalaşı Uzmanı" kaptan yeteneği sayesinde Hiryu ve Ranger dayanabiliyor. En azından filosunu koruyabiliyor.

dfe.png

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.