Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aleš připraven k plavbě

16 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,445 posts
3,032 battles

Ahoj námořnice a námořníci! :cap_cool:

Jmenuji se Aleš a jsem čerstvou posilou československého komunitního týmu. V přístavech i na otevřeném moři mě můžete potkávat pod přezdívkou YabbaCoe. Ze své nynější pozice komunitního koordinátora budu nápomocen v péči o naši společnou hráčskou základnu.

Za svou hráčskou kariéru námořníka jsem se prozatím účastnil přibližně devíti set bitev. Jelikož mě osobně hra velice baví, další námořní míle budou s jistotou přibývat. Nejčastěji vyrážím z přístavu s německými a japonskými loděmi.

Velmi rád se s vámi podělím o své zkušenosti a stejně tak budu velmi vděčný za jakoukoliv radu od zkušenějších admirálů. Doufám, že se s vámi také potkám na některé z akcí, kterých budu součástí!

Aleš aka YabbaCoe

• Cool 9

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff, Community, Alpha Tester
3,392 posts
6,118 battles

Vítej na palubě. Teď ti ještě budu muset názorně vysvětlit, že jsou nejlepší torpédoborce, a bude :cap_haloween:

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Konecne dlohuo ocekavana posila :) Doufam,ze se to tu tvym prichodem zacne hybat

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,837 posts
9,234 battles

Hmm mam zajimavou konspiracni teorii ktera si pohrava s koleraci zmizeni Comedianta z fora a objevenim Alese v komunitnim tymu :cap_haloween::Smile_ohmy::Smile_hiding:

• Cool 1

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,246 posts
9,963 battles

Nemám slov, ale vítej jamě lvové :cap_like:

15 hours ago, Sigimundus said:

Hmm mam zajimavou konspiracni teorii ktera si pohrava s koleraci zmizeni Comedianta z fora a objevenim Alese v komunitnim tymu :cap_haloween::Smile_ohmy::Smile_hiding:

že by? ...... :Smile_great::Smile_hiding:

tenor.gif

Spojeno (2 posty)

Edited by Haatra

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,445 posts
3,032 battles

Děkuji za přivítání. :Smile_great:

Netuším, zda mě budete považovat za komedianta, ale rozhodně vás můžu ujistit, že nejsem Comedian. Já jsem prostě Yabba, nebo chcete-li, žabák :cap_rambo:

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
820 posts
7,375 battles

Tak se tedy přidám k "aktivní" menšině tady na fórku a přeju hodně štěstí a pevné nervy....

Se mnou to asi jednoduché mít nebudeš....

5976524e25d06_Vstiek.JPG.170611893453ad821b7a4cf7afb3e80c.JPG

A hned jeden "špek" - když budu až do Apríla hodnej (divný, kdo to datum vybíral  - proč zrovna od 4.7.2017 až do 1.4.2018 - RNG?) - tak se mi smaže jeden warning nebo všechny? :Smile_hiding:

A co takého si mám představit pod " core_warn_reason_18"  - to víš, my starší generace jen "немного понимаю по-русски" 

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,445 posts
3,032 battles
19 hours ago, reeprich said:

Tak se tedy přidám k "aktivní" menšině tady na fórku a přeju hodně štěstí a pevné nervy....

Se mnou to asi jednoduché mít nebudeš....

5976524e25d06_Vstiek.JPG.170611893453ad821b7a4cf7afb3e80c.JPG

A hned jeden "špek" - když budu až do Apríla hodnej (divný, kdo to datum vybíral  - proč zrovna od 4.7.2017 až do 1.4.2018 - RNG?) - tak se mi smaže jeden warning nebo všechny? :Smile_hiding:

A co takého si mám představit pod " core_warn_reason_18"  - to víš, my starší generace jen "немного понимаю по-русски" 

Díky, že mě takto připravuješ :cap_like:

Takže v první řadě, warning pointy ti zůstanou. Když to tak vemeš, tak je to prakticky devět měsíců, takže to můžeš brát tak, že známe termín, kdy se narodí nový, hodný reeprich :Smile_child:

Dále ta osmnáctka. Doptal jsem se k informaci, že to je warning point ze starého fóra. Tomu prostě neutečeš... :Smile_hiding:

[CULMY]
Supertester
1,768 posts
22 hours ago, reeprich said:

... A co takého si mám představit pod " core_warn_reason_18" ...

jj, jak píše Aleš, je to relikt po převodu ze starého fóra, kdy se jelo podle starých pravidel. 18 bylo varování, 20 závažné porušení pravidel.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,837 posts
9,234 battles

21 hours ago, YabbaCoe said:

hodný reeprich 

Ehmm neni to oximoron? :Smile_playing:

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
820 posts
7,375 battles

Když už, tak oxymoron (faktem je , že pomohl taťka google) - protimluv to je, ač má kritika bývá často konstruktivní - ale je fakt, že hodný kritik je asi oxymoron - já bych radši vyjádření k těm chybám, než obecný filosofický plky... Ale těch se asi nedočkáme...

On 25. 7. 2017 at 8:27 PM, Haatra said:

jj, jak píše Aleš, je to relikt po převodu ze starého fóra, kdy se jelo podle starých pravidel. 18 bylo varování, 20 závažné porušení pravidel.

Ale proč relikty? Proč nikdy nic nedokážou udělat pořádně? To má být jako omluva? No my měli starý forum, tak se nám sem něco přeneslo.. ale na to už kašlem, vždyť ono to přece nějak funguje v- tak na to [Editováno].... Takovej přístup si nedovedu v normální firmě představit....

To si takhle přijdu opravit brzdy do servisu a na závěr řeknou - je to super, všechno nový - třmeny jsme nalakovali na červeno - to je frajeřina - no, ale máme tam nějaký "relikty" - zteřelý hadičky a tak.. ale to je v pohodě - máte přece frajerský červený brzdy....

Spojeno (2 posty)

• Cool 1

[CULMY]
Supertester
1,768 posts
12 hours ago, reeprich said:

Ale proč relikty? Proč nikdy nic nedokážou udělat pořádně?

Jako relikt jsem to označil špatně, sry. Jde o to, že tato konkrétní část historie varování hráče, která byla přenesena do nového fóra, nemá správný popisek (úplně přesně: špatné jsou 3 popisky). Na funkčnost to vliv nemá, ale hráče to může zmást.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.