Jump to content
Customer Support Maintenance Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Basmacz

Problem z działaniem WoWsa

14 comments in this topic

Recommended Posts

[GOFER]
Players
836 posts
9,879 battles

Cześć!

Od 2 dni mam następujący kłopot: mimo stabilnych 60 fpsów i pingu ok 30 doświadczam dziwnej desynchronizacji. Wszystko jest troszkę przesunięte - jakby hitboxy rozjechały się z graficznymi modelami. Nie mogę w nic trafić, łykam torpy które wyglądają jakby miały mnie minąć itp. Grać się nie da. Czy ktoś zetknął się z takim problemem i wie jak sobie z nim poradzić?

[GOFER]
Players
836 posts
9,879 battles

Po tygodniu ciężkiej pracy i braku czasu na grę myślałem, że pogram w weekend a tu wielki <członek wulgarnie>. :( Powiedzieć, że jestem zdenerwowany to mało ale zaraz wpadnie kolega z czerwonym pisakiem i zrobi mi krzywdę jak będę starał się poziom niezadowolenia oddać słowami właściwymi. :/

Jeśli ktoś jeszcze mam taki kłopot albo podejrzenie o co chodzi i co mogłoby pomóc to proszę o info.

Players
1 post
4,487 battles

Mi dziś wywaliło wowsa z błędem krytycznym... Aobą między wyspami, na rankingówce... Pod ogniem trzech pancerników... Od tej pory jak tylko odpalę launcher i kliknę "Graj" mam piękny ekran crasha Big Worlda... Support powiadomiony, ciekawe co zaproponują na podstawie raportu z WG Check Tool...

Players
658 posts
3,234 battles

Ja dziś miałem taką desynchronizację, że dla postronnych mogłem przypominać ostro nawalonego.

Po obejrzeniu powtórki okazało się, że celowałem w pustą przestrzeń 5-10 metrów za celem.

A ja głupi dziwiłem się czemu moje pestki nie zadają żadnych obrażeń :cap_wander:

I w ten sposób na Belfaście zabił mnie Benson mający 3k hp w zwartym pojedynku artyleryjskim. Koleś nawet nie musiał mnie torpedować, widział przecież jak strzelam i musiał sikać ze śmiechu przed monitorem.

[GOFER]
Players
836 posts
9,879 battles
9 hours ago, IasafaerShiano said:

Ja dziś miałem taką desynchronizację, że dla postronnych mogłem przypominać ostro nawalonego.

Po obejrzeniu powtórki okazało się, że celowałem w pustą przestrzeń 5-10 metrów za celem.

A ja głupi dziwiłem się czemu moje pestki nie zadają żadnych obrażeń :cap_wander:

I w ten sposób na Belfaście zabił mnie Benson mający 3k hp w zwartym pojedynku artyleryjskim. Koleś nawet nie musiał mnie torpedować, widział przecież jak strzelam i musiał sikać ze śmiechu przed monitorem.

No dokładnie tak to wygląda. Reinstall ani gra bez modów nie pomogła w moim przypadku. Coś skopane musi być po stronie WG. :( 

[ARES-]
Players
341 posts
15,647 battles
On 9.07.2017 at 6:15 PM, FerroMagneticus said:

Mi dziś wywaliło wowsa z błędem krytycznym... Aobą między wyspami, na rankingówce... Pod ogniem trzech pancerników... Od tej pory jak tylko odpalę launcher i kliknę "Graj" mam piękny ekran crasha Big Worlda... Support powiadomiony, ciekawe co zaproponują na podstawie raportu z WG Check Tool...

Mam dokłądnie to samo. Wróciłem z urlopu, włączam WoWs i ..... Zaraz wyjdę z siebie. Nic nie pomaga.

[QTANG]
[QTANG]
Players
3,367 posts
21,851 battles

Aktualnie jestem na urlopie i nie gram. Ale od ostatniego ptaha po kilku bitwach siadał mi interfejs. Tylko restart ratował sytuację. A te kilka minut bywało kluczowych.  Na razie relax i mam to w pompie.:fish_sleep:

[WG-EU]
WG Team
903 posts
9,305 battles
On 9.07.2017 at 5:23 PM, Basmacz said:

Cześć!

Od 2 dni mam następujący kłopot: mimo stabilnych 60 fpsów i pingu ok 30 doświadczam dziwnej desynchronizacji. Wszystko jest troszkę przesunięte - jakby hitboxy rozjechały się z graficznymi modelami. Nie mogę w nic trafić, łykam torpy które wyglądają jakby miały mnie minąć itp. Grać się nie da. Czy ktoś zetknął się z takim problemem i wie jak sobie z nim poradzić?

Witam!

Zgłosiłem Wasze spostrzeżenia naszemu działowi technicznemu.

Bardzo mi przykro, że czas który przeznaczyliście na grę skończył się na frustracji.

• Cool 1

[QTANG]
[QTANG]
Players
3,367 posts
21,851 battles
3 minutes ago, MayGyver said:

Wajcha się popsuła i u wszystkich jest w dół?

Nie każdy to MacGywer :Smile_trollface:

[QTANG]
[QTANG]
Players
3,367 posts
21,851 battles

To nie jest błąd. Ta pisownia ma swoją genezę w naszym kochanym supporcie. Fakt, to było dość dawno, więc możesz nie wiedzieć.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.