Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
emrefidan

ENTERPRİSE ve KUTUZOV

9 comments in this topic

Recommended Posts

[TSK]
Players
13 posts
3,561 battles

S.a beyler ben bu oyuna acık betadan beri devam ediyorum fakat oyun sürem sıkıntı haftalık 4-5 saat civarı ve taa ozamandan beri NC ve SHOKAKU alabildim eğlenebileceğim prem. gemi almak istiyorum ENTERPRİSE ve KUTUZOV arasında kaldım aslında TIRPİTZ de dikkatimi çekiyor değil. Ortalama bi CV oyuncusu olarak gördüğüm kadarıyla karşıma gelen ENTERPRİSE oyuncuları strafe yapabiliyosa çok iyi yapamıyorsa aşırı kötü. karşıma gelen ENTERPRİSE oyuncusunu ya aşırı ezdim ya da beni aşırı zorladı. Sizce hangi gemiyi almalıyım amacım eğlenmek. Birde bu aldığımız gemiler ne kadar süre içerisinde hesabımıza ekleniyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Players
39 posts
7,116 battles

Anında geçiyor olması lazım hocam. Premium hesap ayda doblon alınca anında geçiyor. Uçak gemisi hakkında deneyim sahibi değilim fakat kutuzov oldukça eğlenceli bi gemi. Zırhlılardan kolay hasar alabiliyor biraz dikkatli ve borda göstermemeye çalışmak lazım. Hata affetmiyor. Fakat sis içinden ve menzil avantajıyla çok iyi oyunlar çıkarabilirsiniz. 

Buradan Kutuzov oynanış videosunu izleyebilirsiniz karar verme açısından.

[HEROS]
Players
1,226 posts
12,189 battles
1 hour ago, emrefidan said:

S.a beyler ben bu oyuna acık betadan beri devam ediyorum fakat oyun sürem sıkıntı haftalık 4-5 saat civarı ve taa ozamandan beri NC ve SHOKAKU alabildim eğlenebileceğim prem. gemi almak istiyorum ENTERPRİSE ve KUTUZOV arasında kaldım aslında TIRPİTZ de dikkatimi çekiyor değil. Ortalama bi CV oyuncusu olarak gördüğüm kadarıyla karşıma gelen ENTERPRİSE oyuncuları strafe yapabiliyosa çok iyi yapamıyorsa aşırı kötü. karşıma gelen ENTERPRİSE oyuncusunu ya aşırı ezdim ya da beni aşırı zorladı. Sizce hangi gemiyi almalıyım amacım eğlenmek. Birde bu aldığımız gemiler ne kadar süre içerisinde hesabımıza ekleniyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Uçak gemisinde iyi bir oyuncu isen, hiç düşünmeden Enterprise al. Onun haricinde Kutuzov'da çok eğlenceli ve güzel bir gemi. Tamamen sana kalmış bir şey bu. 

[TSK]
Players
13 posts
3,561 battles

kucuk_barbaros hocam videoyu izledim o kadar iyi iş çıkartabileceğimi sanmıyorum :D fakat oynayış hakkında bilgi veriyor ama kafama takılan birşey var sol alt köşede sohbetin orda  first 1,31 last 1,50 gibi bir şey vardı o neydi acaba biliyorsanız söyler misiniz mod falan kullanmıyorum. Accelerated hocam CV de orta derecenin bi tık üstü olabilirim. Uçak gemisi hayranı olmama rağmen bir süre sonra sıkıyor CV Shokaku dan taihoya atlayınca o ihtiyacımı karşılarım gibime geliyor. ama gönlümde var açıkçası

Players
39 posts
7,116 battles
7 hours ago, emrefidan said:

kucuk_barbaros hocam videoyu izledim o kadar iyi iş çıkartabileceğimi sanmıyorum :D fakat oynayış hakkında bilgi veriyor ama kafama takılan birşey var sol alt köşede sohbetin orda  first 1,31 last 1,50 gibi bir şey vardı o neydi acaba biliyorsanız söyler misiniz mod falan kullanmıyorum. Accelerated hocam CV de orta derecenin bi tık üstü olabilirim. Uçak gemisi hayranı olmama rağmen bir süre sonra sıkıyor CV Shokaku dan taihoya atlayınca o ihtiyacımı karşılarım gibime geliyor. ama gönlümde var açıkçası

Ben de siz söyledikten sonra fark ettim. Ne olduğunu bilmiyorum :cap_haloween:

Players
213 posts
3,178 battles
18 hours ago, emrefidan said:

First dediği ilk sis dairesinin kaç saniye sonra kaybolacağı.

Last dediği son sis dairesinin kaç saniye sonra kaybolacağı.

Özetle bu bir sis sayacı:) Mesela son sis dairesindeyseniz ve son 5-6 saniye kaldıysa motorları çalıştırıyorsunuz ki sis yok olduğunda belli oranda hızlanmış olun. Ya da benzer taktiksel amaçlarla kullanılabiliyor bu sayaç.

• Cool 2

[TSK]
Players
13 posts
3,561 battles

ENTERPRİSE aldım modüllerin birinde saldırı uçakların bekasına +%15 veren vardı 3 milyoncuk onu takınca uçakları SHOKAKU kadar sağlam oldu ayrıca ap bomba bi harika :cap_haloween:. Benim gibi uçakların bekasını sorun eden ya da düşünen varsa burdan söylemiş olayım yapabilirsem 1-2 foto atıcam uçak bekası için yorumlarınız için teşekkürler

Fotoğraflar:

gW9ayL.png 

4MG4q0.png

ZEO4kA.png

vpJ94R.png

[EJDER]
Players
770 posts
9,461 battles

güzelmiş hep bu masum cv ciler neden alamancıları vuruyor söyliyim hava savunmaları olmadığı için tirpişoncular yandı çok güzel puff yaptılar nerfin kralınıda wg bu gemiyi getirerek yaptı bol bol görürüz artık bu masum cv yi tirpişon kullananlar isyan edecek:cap_haloween:bol vurmalar güzel gemi satın almışsın hayırlı olsun kutuzovdan muzodan iyidir fatty nin raporunu görünce bu premium masum cv yok satacak ve her savaşta göreceğiz :Smile_teethhappy:

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.