Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tom21

event z kontenerami

4 comments in this topic

Recommended Posts

[DESK]
Players
52 posts
4,617 battles

Witam

dziś wchodzę do gry i w zakładce wydarzenia było wyzwanie w którym pisało że za co najmniej 2 miejsce pod względem zdobytego expa w bitwie rankingowej dostajemy kontener.

1. po pierwsze w opisie misji pisało żeby zagrać grę rankingową okrętem poziomu 8 a jak wiemy gry rankingowe mamy na poziomie 6

2. zagralem rankeda na Fuso i byłem drugi, gra niestety przegrana, kontenera nie dostałem

3. myśląc że może to błąd w opisie zagralem normalną bitwę na 8 tierze bismarkiem, byłem pierwszy gra wygrana i kontenera też nie dostałem

4. stwierdziłem że może tego rankeda jednak trzeba było wygrać, gram jeszcze raz, tym razem Gaede, byłem pierwszy i kontenera dalej nie dostałem

O co z tym chodzi? w opisie wydarzenia bitwa pod kalabarią jest napisane że niektóre wydarzenia specjalne mogą trwać krócej niż wydarzenie główne, wyzwanie o którym piszę zniknęło około godziny 23 i na razie nie jest dostępne. Czy ktoś dostał kontener za wykonanie tego wyzwania?

[BUSHI]
Players
3,157 posts
16,622 battles
4 hours ago, tom21 said:

Witam

dziś wchodzę do gry i w zakładce wydarzenia było wyzwanie w którym pisało że za co najmniej 2 miejsce pod względem zdobytego expa w bitwie rankingowej dostajemy kontener.

Jedyne co musisz zrobić to wbić 1 rangę i jeżeli (co bardzo wątpliwe) będą ludzie w kolejce, to grasz VIII w tzw. Super Lidze i tam możesz dostać te kontenerki.

Podziel się z nami co tam wygrałeś, jak spełni ci się 1 i 2 warunek :-)

• Cool 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,178 posts
13,562 battles

Właśnie dostałem to z superkontenera drugi raz pod rząd....

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.