Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
silverghost1

ininal kart

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
16 posts
1,882 battles

önödemeli kartları nasıl kullanabilirim burda indirimlerde geliyor tirptiz vb alası geliyor insanın fakat bilmiyorum

Weekend Tester
48 posts
228 battles

İninal için konuşmak gerekirse migros tarzı yerlerden gidip alıyorsun internetten kendi sitesinde aktive edip ING banktan içine para yükleyip normal bir kredi kartı/debit kart gibi kullanabiliyorsun. Fakat dikkat edilmesi gereken şey ininal karta yüklenen bakiye geri çekilemez ve her ay otomatik çekilen bir kullanım bedeli var.

Players
16 posts
1,882 battles
8 hours ago, mbcyber said:

İninal için konuşmak gerekirse migros tarzı yerlerden gidip alıyorsun internetten kendi sitesinde aktive edip ING banktan içine para yükleyip normal bir kredi kartı/debit kart gibi kullanabiliyorsun. Fakat dikkat edilmesi gereken şey ininal karta yüklenen bakiye geri çekilemez ve her ay otomatik çekilen bir kullanım bedeli var.

yok kullanıyorum zaten ininali fakat wows'de nasıl kullanabilirim yada kullanılır durumdamı?

[HEROS]
Players
1,226 posts
12,189 battles
1 hour ago, silverghost1 said:

yok kullanıyorum zaten ininali fakat wows'de nasıl kullanabilirim yada kullanılır durumdamı?

Farklı sitelerde nasıl kullanıyorsanız burada da aynı. Ve evet, kullanılır durumda. 

Players
16 posts
1,882 battles
8 hours ago, Accelerated said:

Farklı sitelerde nasıl kullanıyorsanız burada da aynı. Ve evet, kullanılır durumda. 

Teşekkür ederim

[EJDER]
Players
770 posts
9,469 battles

Bende faturali hat var mobil odeme yapacagim oiv ve kdv ayriyetten yansirmi faturama ?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.