Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Veřejný test verze 0.6.8 - Všeobecná zpětná vazba

19 comments in this topic

Recommended Posts

Players
814 posts
245 battles

Kapitáni,

máme tu veřejný test verze 0.6.8!

V tomto vlákně nám můžete zanechat svou všeobecnou zpětnou vazbu ohledně testované verze. :honoring:

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,298 battles

Brej den.. Včera jsem "omylem" objevil tohle video. Týká se nerfu sekundárních zbraní německých bitevních lodí. Upřímně, jestli to je pravda, je to pěknej [edited]!!! jak už jsme psal, kdysi jste z německých AP křížníků udělali vraky tím, že jste jim nerfli jejich AP granáty. Teď chcete nerfnout přednosti německých bitevních lodí? jako vážně? Jestli je to pravda a nerf proběhne, žádám o reset kapitánů. Nehidlám dávat 500 goldů za přeškolení jen proto, že z přednosti lodě uděláte [Editováno] a já budu muset platit za přeškolení, aby loď měla použitelný setup. Dík. ;)

Spoiler

• Cool 3

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
218 posts
10,883 battles
11 hours ago, Wolffnstein said:

Brej den.. Včera jsem "omylem" objevil tohle video. Týká se nerfu sekundárních zbraní německých bitevních lodí. Upřímně, jestli to je pravda, je to pěknej [edited]!!! jak už jsme psal, kdysi jste z německých AP křížníků udělali vraky tím, že jste jim nerfli jejich AP granáty. Teď chcete nerfnout přednosti německých bitevních lodí? jako vážně? Jestli je to pravda a nerf proběhne, žádám o reset kapitánů. Nehidlám dávat 500 goldů za přeškolení jen proto, že z přednosti lodě uděláte [Editováno] a já budu muset platit za přeškolení, aby loď měla použitelný setup. Dík. ;)

Hide contents

Tady se ti odpovědi stejně nedostane jelikož už sem tady dlouho z WG nikoho neviděl a hlavně se ani neobtěžují odpovědět ale souhlas jestli tohle provedou tak to bude blbý ..... a stejně si to budem muset zaplatit proč protože WG

Players
1 post
5,636 battles

Při testování verze 0.6.8.

Po odemčení závěrečného úkolu kampaně se pod hvězdičkami objeví nápis: IDS_MISSION_STATE_FINAL_TASK_OPENED_NOT_COMPLETED.

Zřejmě tam má být nějaký text který není správně načten.

[IDDQD]
Players
180 posts
13,171 battles
On 8. 7. 2017 at 10:28 AM, Wolffnstein said:

Reveal hidden contents

Já s tím nerfem německých sekundárek souhlasím,z toho důvodu,že ty 88mm a 105mm sekundárky jsou silnější a více zapalují než hlavní výzbroj DD v obdobných nebo dokonce větších rážích.kromě toho 128mm sekundárky budou bufnuty,což mi taky nevadí.

• Cool 1

[IDDQD]
Players
180 posts
13,171 battles

no a jestli se teda muzu vyjadřit k dalším změnám ve vyvážení lodí,na které se nás asi nikdo ani neptá,protože WG zajímá spíše náš názor na nové lana nebo modernizaci(což nevim co si pod tím představit) anebo  kolik chceme ještě speciálních vylepšení než nám to ucpe inventař ve skladu :)

Ernst Gaede - zvýšení 16500 hp u B trupu - nevím proč,pro mě to byl jeden z nej DD na T6.

Japonské DD - uprava torpedo boostru - osobně se mi nelíbí tyhle scifi spotřebáky, jakože torpeda přebijete rychleji než si nalijete kafe do hrnku (obdobně jako scifi oprava u britu,) alespon 20s na rychlopřebiti mi připada logičtější

Khabarovsk- nevím co to je za balance, khabar dá většinu dmg hlavními děly a ohněm tak samozřejmě mu nechame jen kratší torpéda, to je zase drogový exces,Khabarovsk bych omezil otáčením veží na 18s jak u taškenta+ 8km torpeda, zvětšil disperzi a globálně všem lodím snížil šanci na zapálení o 10% z nynější šance protože z tehle hry se stavá spiš pořad o grilování než střílečka.

Grozovoi- snižení spotu netřeba,zrychlení střelby ano,

krome toho si myslím,že by všechny T10 lodě neměly mít kratší dostřel jak jejich T9 přechudci,ale minimalně stejný. Připada mi to jako dost ojeb na tyhle lodě.

Ognevoi - torpedo reload v poho ,stejně to je lod,kterou každy rad preskocí.

[IDDQD]
Players
1,741 posts
15,915 battles

nechápu toho Khabarovska, všude se pořád píše jak je to spíš křižník, ale když jde o staty tak se porovnává s DDčkama. Statově je na úrovni T10 křižníků a tak to má být. To se čeká, že nerf torpéd mu sníží průměrnou dmg o 20k aby byl na úrovni DDček? Hahaha :Smile_facepalm: 

Jestli ho chcete dát na úroveň DDček tak mu ale sakra snižte spot aby si taky mohl jet něco capnout a nejenom čekat 2min až se naloguje afk Kagero aby to spotlo.

Jeho jediná úloha ve hře je dmg a support DDček, nic jinýho neumí.

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,808 posts
9,214 battles
On 08/07/2017 at 10:28 AM, Wolffnstein said:

Reveal hidden contents

No nevim jestli je to az zas tak zasadni nerf ze by jsi musel predelavat kapitana respektive 88 a 105 sekundarky budou mit stejne staty jako hlavni dela na DD.

Navic 128 dostanou buf a 150 zustanou takove jake jsou.

German 88mm secondary HE's damage reduced from 1100 to 1000, chance of causing fire reduced from 7% to 4%; making it identical to the one on German DD's main gun.
German 105mm secondary HE's damage reduced from 1300 to 1200, chance of causing fire reduced from 9% to 5%.
German CLs with 105mm main guns are not affected by this.
German 128mm secondaries' RoF increased from 5 sec/round to 4 sec/round.

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,298 battles

Tam jde o sanci na zapaleni cile. Ten damage se hrabal hlavne z ohnu.. A tim, ze to tak drasticky nerfli ty sekundarky nemaji vyznam. Na to mam odehrano dost bych rekl.

• Cool 2

Players
6 posts
3,049 battles

Wolfiku nehrabal.Staci si dat pruraznost he a uvidis co tve sekundarky nasekaji bez ohne.Malokdo todle dela a neveri o kolik damage sekundarkama prichazi.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,808 posts
9,214 battles
18 hours ago, Wolffnstein said:

Tam jde o sanci na zapaleni cile. Ten damage se hrabal hlavne z ohnu.. A tim, ze to tak drasticky nerfli ty sekundarky nemaji vyznam. Na to mam odehrano dost bych rekl.

Tak relana sance na zapaleni (kdyz nepocitam vlajky skily a moduly) ti klesla z puvodnich 5.7% na 3.2% pro 105mm sekundarky. Takze jsem zvedav takhle zasadni zmena bude mit razantni  anprosto znatelny efekt na prumernou damage ze sekudarek u Ger BB :fish_book:

Players
5 posts
843 battles

Ahoj může mi někdo poradit stále se nemohu připojit na test server wows email a heslo zadávám správně a pokud vím tak na email a heslo na wargaming ať je to wot nebo na wows a přihlášením se na forum je stejné tak proč mi to stále píše že heslo nebo email není správné to bych  nemohl ani psát zde rád bych si to zahrál děkuji za rady

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
395 posts
8,985 battles

K těm sekundárkám bych řekl jedno - je to to jediné, co dokáže držet DDčka v určité uctivé vzdálenosti (alespoň jsou-li spotnutá). Jelikož GK, Yamanto ani Montana nejsou schopny otočky na jedné vlnce, tak opravdu jen ta sprška sekundárek na 10,5 km (či 8,3 km u Montany) je to jediné použitelné na obranu. Neboť díky tomu, že DDčko v klidu přežije celou salvu HEček z hlavních baterií bitevních lodí (a táži se tedy PROČ tomu tak je?), budou BB pouze velké cíle pro DDčka. 

Ano, znám mechaniku, že BB se nemají prioritně zaobírat DDčkama a lovu na ně, ale co dělat, když v týmu máte [Editováno] s CV, který prdí na DDčka, [Editováno] s CA a CL, kteří si taky hrají na svém písečku a vůbec neplní to, co křižníky dělat mají, a DDčka se mezi sebou v poslední době cíleně nehuntí (spíše jen když se potkají).

Takže se ptám - co zbývá BBčkám k tomu, aby aspoň nějak čelila torpédoborcům, než jejich sekundárky s dostatečným dostřelem?

A věc druhá - pokud má Shima a Gearing dostřel torpéd přes 15 km a spot range okolo 6 km, proč jim vadí sekundárky střílející na 10,5 km? Je to o riziku. Buď zvýšíš šanci na zásah tučňákem tím, že jedeš blíže cíli, ale tím pádem se taky vystavuješ většímu riziku, že tě spotnou a rozstřílí. Tak to je dle mého správné a mělo by tomu tak i zůstat.

Tyhlo rebalancování mi už pije krev. Začneš expit nějakou linii kvůi jejím vlastnostem na T10 (protože to je cíl a tuto loď si v akvárku ponecháš) a než to dogrindíš, tak ti ty vlastnosti změní naprosto k nepoznání...

A opět tu chybí blijící smajlík. :cap_money:

Edited by Haatra
Malá úprava slovníku
  • Cool 1

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Mimochodem,sance na zapaleni v boji proti DDckam neni dulezita. Nekde jsem cetl,ze se bude zvedat i dostrel sekundarek,takze Kurfurst bude strilet az na 11.6km.. Dostrel se bude zvedat s tierem,takze pokud to projde,coz si myslim,ze jo,tak to bude zajimave :)

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
218 posts
10,883 battles

není to zajímavé dostřel mají sice 11,6 km ale jsou úplně k ničemu zkusil jsem to na PT a 338 zásahů a DMG 28 745 dmg bez jediného zapálení a další věc něco udělaly s modulama protože za bitvu 14x vyřazená hlavní baterie a to mám na modulech slot č1 uprava hlavní výzbroje a na kapitánovi preventivní udržbu a co se týká protiletadlové obrany už takhle jí měl GK špatnou tak je ještě horší nesestřelí to vubec nic ... takže se v bělorusku zase pochlapili [Editováno] co se dalo

Edited by Haatra
Úprava slovníku

[CSP]
Players
164 posts
5,097 battles
On 15. 7. 2017 at 8:42 AM, radekjh said:

Ahoj může mi někdo poradit stále se nemohu připojit na test server wows email a heslo zadávám správně a pokud vím tak na email a heslo na wargaming ať je to wot nebo na wows a přihlášením se na forum je stejné tak proč mi to stále píše že heslo nebo email není správné to bych  nemohl ani psát zde rád bych si to zahrál děkuji za rady

A určitě ses na testovacím serveru zaregistroval?

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,427 posts
3,027 battles

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu ohledně test serveru. Pokud máte obavy, že názory vás, českých testerů, WG nezajímá, tak jste na omylu. Zpětná vazba je pro nás důležitá a názory, či postřehy jsou sbírány ze všech komunit stejně, nehledě na počet hráčů. Každý hráč totiž může pohlížet jiným způsobem na danou věci a může najít jinou chybu. Na každém názoru záleží, pokud je samozřejmě relevantní k dané věci. Proto neváhejte a klidně pište, na co narazíte :cap_like:

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
218 posts
10,883 battles
5 hours ago, YabbaCoe said:

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu ohledně test serveru. Pokud máte obavy, že názory vás, českých testerů, WG nezajímá, tak jste na omylu. Zpětná vazba je pro nás důležitá a názory, či postřehy jsou sbírány ze všech komunit stejně, nehledě na počet hráčů. Každý hráč totiž může pohlížet jiným způsobem na danou věci a může najít jinou chybu. Na každém názoru záleží, pokud je samozřejmě relevantní k dané věci. Proto neváhejte a klidně pište, na co narazíte :cap_like:

no popravdě toto jsme slýchavali i od Ivanky_Drago která to říkala pořád dokola než přestala určitě z pracovních důvodů navštěvovat forum a papouškovat to pořád dokolečka. Protože kdyby to byla pravda bude to vidět na hře a ted nemluvím jen za CZ/SK ale četl jsem to i v jiných sekcích fora a týkalo se to rankedů a ztráty/neztráty hvězdy při prohře kolik topiců kvuli tomu bylo založeno myslím si že hodně a výsledek ???:cap_yes: Nestalo se vůůůůůůůbec nic a je to pořád to samé do kola takže sbírat zpětnou vazbu mužete ALE wg jí veme a přinejlepším jí založí někam hluboko při nejhorším hodí do koše  :)

Players
3,747 posts
18,787 battles

Souhlas ... přinejhorším se řekne, že to nemá takovou prioritu .... bla bla, blabla. My už jsme za léta vycvičení.

• Cool 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.