Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Veřejný test verze 0.6.8 - Dunkerk PvE mise

8 comments in this topic

Recommended Posts

[CSP]
Players
164 posts
5,102 battles

Pěkný event, líbil se. Zajímavá je podmínka pouze britské a francouzské torpédoborce IV. - VI. tieru, z nichž tam byl pouze britský Anthony a francouzský Cyclone. V jedné hře jsem narazil na Gallanta, ve výzkumu nebyl, typoval bych superkontejner (mně z něho vypadl Anšan).

Bohužel spousta hráčů s klidem najede do minových polí, což samo o sobě hraničí s pošetilostí ducha, a pak se diví. Stejně tak je mnoho těch, kteří nechápou, že mohou zachraňovat vojáky z potopených lodí a klidně kolem kruhu s hynoucími maníky projedou.

Takže základ - všechno nacpat do protileteckého setupu (Anthony má AA booster, ale nemá kouř), nejezdit mezi miny, zachraňovat trosečníky. Německé torpédové čluny jsou hodně rychlé, ale většinou jdou na ránu.

[IDDQD]
Players
180 posts
13,200 battles

mise pěkná,i když se nám ji podařilo udělat jen jednou s odřeným lakem a jednou hvězdou, nejtěžší ale na té misi bylo sehnat 4 hráče do divize,takže by bylo fajn zredukovat odměnu pro hráče i bez divize s 5 hvězdami..jinak se tam odmítám trapit.

[IDDQD]
Players
316 posts
11,475 battles

+1 WG

Tohle je směr, kterým by se tyhle zpestřující herní PvE eventy měly  ubírat, i když se třeba ne každý povede (což podle mě ale o Dunkerku neplatí, beru ho jako velmi podařený). Připomínky skutečných historických událostí v malých PvE eventech plus větší kampaně typu Hon na Bismarck uvidím ve hře milionkrát raději než "zahrajte si s medvídkovým kapitánem (viz cpt na Kirishimě!) a proučkovanou ARP lodičkou event o tom, jak sbírat růžové sušenky." 

Za mně tedy + už i v této testovací fázi ...

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,829 posts
9,234 battles

Splneno s 5-ti hvezdama hned na druhy pokus i bez divize (jezdil jsem to sam solo s tim co jsem dostal od MM)

A za me rozhodne velke +  a hodne me to bavilo

Jedine co bych tomu mohl vytknout respektive vsem scenarum je to ze jakmile je clovek splni na 5 hvezd tak potom neni motivace je dal jezdit.

Mozna tam pridat jeste nejake odstupnovani odmen ci urovni co by se odemklo teprve po splneni predesle faze

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,441 posts
3,032 battles

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu ohledně PvE mise Dunkerku. Jsme rádi, že se tato mise líbí a stejně tak jsme rádi za vaše postřehy. :fish_book:

[IDDQD]
Weekend Tester
694 posts
6,735 battles
On 10. 7. 2017 at 1:58 PM, Sigimundus said:

Mozna tam pridat jeste nejake odstupnovani odmen ci urovni co by se odemklo teprve po splneni predesle faze

Ešte to tak...ja zase scenáre veľmi nemusím, a aby som to musel hrať viackrát ako je nutné, keď teraz väčšinou robím na 1-3 krát...to nie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.