Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Veřejný test verze 0.6.8 - Změny superkontejnerů

9 comments in this topic

Recommended Posts

Players
814 posts
245 battles

Námořníci,

co říkate na změny superkontejnerů a jejich obsahu?

Na požádání hráčů jsme snížili šance na zisk speciálních vylepšení v superkontejnerech a zcela odstranili odměny 5 a 10 milionů kreditů, protože kredity nebyly hráči vnímány jako cenná odměna.
Místo toho jsme do superkontejnerů přidali nové lodě, sety kamufláží a standardní a speciální signální vlajky.

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
225 posts
10,944 battles
On 6. 7. 2017 at 5:40 PM, Ivana_Drago said:

Námořníci,

Na požádání hráčů jsme snížili šance na zisk speciálních vylepšení v superkontejnerech a zcela odstranili odměny 5 a 10 milionů kreditů, protože kredity nebyly hráči vnímány jako cenná odměna.
Místo toho jsme do superkontejnerů přidali nové lodě, sety kamufláží a standardní a speciální signální vlajky.

co na to říkám??? pěkně LŽETE nic jste stím neudělaly na testu 12 kontíků 10 z toho SK vysvětlí mi někdo proč jsem ze 7 kontíků dostal superdopnky ??? strčtě si je někam už konečně a odstrante je jako kredity . To už i ty kredity byly milejší než tyhle jak vy tomu říkáte superdopňky takže si laskavě berte zpětnou vazbu a něco s tím sakra dělejte

• Cool 2

Players
140 posts
3,107 battles
On 6. 7. 2017 at 5:40 PM, Ivana_Drago said:

Námořníci,

2 superkontajnery za 2 dni. Čo som dostal? Správne, špeciálne moduly...

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
225 posts
10,944 battles
On 8. 7. 2017 at 3:52 PM, CaptainHugi said:

2 superkontajnery za 2 dni. Čo som dostal? Správne, špeciálne moduly...

uprava SK je až v aktualizaci 0.6.8 ale když se dojde na test tak hned na začátku dostaneš kontíky 10 jich je SK a co mi z toho vypadlo z 10SK 7 SK s doplňkama takže lžou nic neupravili protože jinak by mi z toho i na testu nějaká lod vypadla niiiiic jsou to jen kecy do větru a co mi ted na ostrém učtu nepadlo SK a zase doplnek už to WG pochopte nikdo to nechce tak to přestaňte lidem furt vnucovat jak v misích tak v SK

On 8. 7. 2017 at 4:11 PM, Mikhail800 said:

Veru radšej by som dostal pár miliónov kreditov ako superdoplnky.

tak tak neeee všichni hrači mají stamiliony kreditů na kontě a někomu se kredity z SK hodí třeba i začátečníkům ale nééé odstraníme to co je alespon trochu použitelné pro 60% hráčů a doplňky necháme tady je vidět jak jim zaleží na zpětné vazbě :cap_like: mají to u zádele jako obvykle jediné co je zajímá jsou naše peněženky

Spojeno (2 posty)

Edited by Haatra

Players
140 posts
3,107 battles
13 minutes ago, marty01234 said:

uprava SK je až v aktualizaci 0.6.8 ale když se dojde na test tak hned na začátku dostaneš kontíky 10 jich je SK a co mi z toho vypadlo z 10SK 7 SK s doplňkama takže lžou nic neupravili protože jinak by mi z toho i na testu nějaká lod vypadla niiiiic jsou to jen kecy do větru a co mi ted na ostrém učtu nepadlo SK a zase doplnek už to WG pochopte nikdo to nechce tak to přestaňte lidem furt vnucovat jak v misích tak v SK

Aha jasne, ja som len zle precital nazov vlakna. My bad.

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
225 posts
10,944 battles
28 minutes ago, CaptainHugi said:

Aha jasne, ja som len zle precital nazov vlakna. My bad.

v pohodě o nic nejde spléct se mužem každý ...:cap_like:

[IDDQD]
Players
180 posts
13,200 battles

Ty specialní moduly bych do superkontejneru vubec nedával,pokud nebude prodejní cena modulu 10 mega... a radeji tam nechte trezor z penezi,Ale jak dobře chápu je to asi na žádost TÉ komunity,kterou jsem tady nikde jeste nevidel.

Myslím,že většina hráču stojí v superkontejneru o nejakou lod,tak zvyšte drop u toho :) 

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
694 posts
6,735 battles
36 minutes ago, sharakor said:

Ty specialní moduly bych do superkontejneru vubec nedával,pokud nebude prodejní cena modulu 10 mega... a radeji tam nechte trezor z penezi,Ale jak dobře chápu je to asi na žádost TÉ komunity,kterou jsem tady nikde jeste nevidel.

Myslím,že většina hráču stojí v superkontejneru o nejakou lod,tak zvyšte drop u toho :) 

Drop u lodí oni nikdy nezvýšia, lebo si to "ich komunita", od ktorej berú feedback, nepraje :) Neviem, pre akú komunitu menili zrušili drop kreditov, ale rozhodne to nebolo pre tú našu :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.